Mida räägib sinu kohta su juuste värv?

Mida juuste värvus inimese kohta räägib? Vaata, millise iseloomuga inimene sa oled. Juuste loomulik värvus on seotud geneetikaga, mis on kombinatsioon vanemate juuste värvist. Maailmas on tehtud üsna palju uuringuid selgitamaks, kas inimese juuste värvuse ja isiksuseomaduste vahel on seoseid ja sellele on leitud kinnitust. Samal ajal tuleb ära märkida, et tehtud uuringud on olnud pigem vaatlused, kui teaduslikud uuringud. Juuste värvus räägib inimese kohta, kes ta on, kuidas ta erinevate eluoludega toime tuleb ning milline on tema suundumus elus.

Tumepruunid juuksed

Tumepruunide juustega inimesi teatakse kui väga sügava hingelise maailmaga isiksusi. Nende inimeste jaoks on välise maailma pingetega toimetulek kerge ülesanne, kuna nad ei lase muredest ennast eriti mõjutada. Oma asjaajamiste juures näitavad nad välja põhjalikkust ja täpsust. Elus saavutavad nad edu tänu oma sihikindlusele ja visadusele. Nende jaoks ei kuku õnn sülle lihtsalt iseenesest. Tumepruunide juustega inimesed on kergesti mõjutatavad nii teiste inimeste kui ka ümbritseva keskkonna poolt. Nad on uudishimulikud ning püüavad kõikidest asjadest alati teadlikud olla.

Helepruunid juuksed

Helepruunide juustega inimesed on oma loomult hingelised. Nad on meelt muutvad ja kiired tegutsejad, kuid samal ajal ka kaastundlikud teiste inimeste suunas. Peamiselt on nende tegevused seotud loovusega. Nende inimeste suhted on kauakestvad, kuna nad on valmis teatud määral ennastohverdavalt partnerile armastust pakkuma. Helepruunide juustega inimesed on tavaliselt väga hea välimusega. Nad vajavad oma ellu suurel hulgal armastust, et seeläbi elus läbi lüüa.

Kartulikoorevärvi juuksed

Nendel inimestel on suur võime enda eest hoolt kanda. Nad on teatud määral isekad, kuid samas oskavad nad teiste inimeste suunas välja näidata tundlikkust ja empaatiat. Nad armastavad rõõmsameelsust ja meelelahutust. Nad on kena välimusega inimesed. Nende armusuhted on kirglikud ja ebatavalised, kuid sealjuures võivad need jääda lühikeseks. Nad on inimesed, kes eristuvad teiste inimeste seast oma ebatavalisusega ja leidlikkusega. Neid köidab uus ja uuenduslikkus ning sellistest asjadest on nad alati valmis kiiresti kinni haarama. Nad tunnevad elus rõõmu erinevatest väljakutsetest. Ehkki nad võivad tunduda kindlate ja tugevate inimestega, on nende natuur õrn ja haavatav.

Blondid juuksed

Blondiine peetakse kõige erilisemaks. Heledate juustega inimesed on seetõttu ka üldiselt väga hea välimusega. Nad on kirglikud ning hindavad kõrgelt armastust ja romantilist suhet. Nad pööravad väga suurt tähelepanu end ümbritsevatele inimestele ning püüavad teha kõik endast oleneva selleks, et teised inimesed ennast hästi tunda saaksid. Nad on oma elus edasipüüdlikud ja sihikindlad ning jõuavad välja tavaliselt nende sihtideni, mis on neile olulised. Nad võivad teiste inimeste jaoks tunduda aeglaste ja unistavatena, kuid tegelikkus on hoopis midagi muud.

Punased juuksed

Punaste juustega inimesed on oma elus kindlalt jalgadega maa peal. Nad ei lase materiaalsetel soovidel ennast kõigutada. Nad on nö. looduse inimesed. Nad on iseseisvad ja hingelises mõttes väga kindlad. Teiste inimestega suhtlemisel on punapäised inimesed meeldivad, atraktiivsed ning lojaalsed. Neile võib praktiliselt iga inimene kindel olla. Väga suurt tähelepanu pööravad nad oma lähedastele. Kallite inimeste heaolu tagamiseks on nad valmis oma elus palju ohverdusi tegema. Paljudel juhtudel on neil aga palju segadustundeid, kuna nad ei suuda täpselt paika panna, mida nad oma elult soovivad.

Mustad juuksed

Mustade juustega inimesed on väga sensuaalsed. Ka salatsemine on nende loomuses. Must pole eriti levinud juuksevärv ning need inimesed ei jaga üldiselt oma arvamusi ja mõtteid. Nad on teatud määral eraklikud ning püüavad oma eesmärkide poole liikuda pigem varjatult. Nad võivad olla üsnagi temperamentsed. Oma olemuselt on nad närvilised inimesed, kuna nende sisemuses võib olla palju keerulisi emotsioone, millele nad ei oska tihtilugu leevendust leida.

Allikas: www.igav.delfi.ee

Loe lisaks: See, millises sõrmes sa kannad sõrmust, mõjutab su saatust!

Vaata, mida sõrmede pikkus näitab sinu iseloomu kohta!

Seksuaalsuse astroloogia: mis on sinu tähemärgi jaoks meeleliselt erutav?

Talisman sinu tähemärgile: missugune amulett toob sulle õnne ja kaitseb kurja eest?

Seotud