Mida räägib kuukalendri sünnipäev sinu elu ja saatuse kohta?

Kuutsükli päev määrab meie iseloomu ja tervise eripära, võimekuse ja võimalused, tõenäolised karjääriteed, aktiivsuse, edukuse ja õnne elus. See päev on iga kord ka meile omamoodi talismaniks ja õnnepäevaks. Vaata järgi, mida sinu kuukalendri sünnipäev sinu kohta räägib.

Kuu, see on seotud meie alateadvuse, instinktide ja intuitsiooniga, see juhib meid meie sisemaailma, millest toitub meie hing. Kuuga on seotud meie käitumine, reageerimine ja meie varjatud võimalused. Kuufaase on alati oluliseks peetud. Ka sündi vaadeldes. Kuutsükli konkreetset päeva vaadeldakse palju üksikasjalikumalt kui näiteks päikesemärki sodiaagis.

Oma kuukalendri päeva numbri saab leida vene- või inglisekeelse kalkulaatori abiga:

Venekeelne kalkulaator: http://lyna.info/raschyot-lunnogo-dnya-rozhdeniya/
Tuleb sisestada sündimise päev, kuu, aasta.
Teisel real panna sündimise kellaaeg. Sest kuutsükli päev ei vahetu keskööl.
(PS! kalkulaator arvutab Moskva aja järgi. Kui vaja, tuleb kellaaega muuta vastavalt 1 tunni võrra)
Kolmandal real on Eesti kohta linnaks Tallinn. Nimekirjas on ka Kohtla-Järve, Pärnu, Jõhvi.
Klikkida “рассчитать” peal.
Kuutsükli päev ilmub paksus kirjas. Näiteks nii: “3-й лунный день” ehk siis 3. päev.

*Inglisekeelne link kalkulaatoriga:
saab ise “edit”-i nupu alt valida “”Eesti” ja ka linna.. kas Tallinna, Rapla või Tartu. Need siis kinnitada-salvestada oma valikusse.
http://www.lunarium.co.uk/calendar/universal.jsp
Tallina kohta siis http://www.lunarium.co.uk/calendar/universal.jsp…
ja Tartu kohta http://www.lunarium.co.uk/calendar/universal.jsp…
Rapla http://www.lunarium.co.uk/calendar/universal.jsp…
Kontrollige, et linn jääks õigeks.
Sümbolid on seal all ära seletatud.

Vaata järgi oma sündimise päeva kohta:

1. PÄEVAL

Sel päeval sünnivad emotsionaalsed inimesed, kellel on palju sisemist energiat ja elavad seetõttu kaua. Nende inimeste fantaasiad võivad elus tõeks muutuda. Edukad. Neile pakuvad rahuldust loomingulised tegevused. Need inimesed ei tohiks kiirustades otsuseid teha, sest need võivad kaasa tuua ootamatuid vilju ja tekitada probleeme. Neil inimestel võib elus ette tulla palju ettenägematuid olukordi, kuid need ei suuda neid suuremalt üllatada ega kõigutada. Neil on arenenud intellekt. Neid on raske petta, kuid siiski äriasjad ei laabu nende jaoks lihtsalt. Õpivad kergelt, organiseeritult. Inimestest saavad hästi aru. Kokkuvõttes, elu saab olema pikk ja edukas. Hea tervise nimel on vaja loobuda alkoholist ja suitsetamisest. Füüsilise koormuse korral on vaja olla ettevaatlik.

Soovitus: leida võimalus energeetiliseks tööks kuutsükli 1. päeval: selliste inimeste jaoks on soovide soovimisel eriline vägi. Neil inimestel on Kuuga väga tugev side.

2. PÄEVAL

Võimalik on edu ärilises tegevuses, kaasa arvatud isiklikus elus. Need inimesed kohanevad tööga hästi, aga neile ei meeldi töötada kellegi alluvuses. Lahendavad kõik probleemid kergelt. Tihti kasutavad ka sõprade abi. Neile inimestele on ohuks apaatia ja melanhoolia, sest neist on neil raske välja tulla. Varane täiskasvanuks saamine, kiire füüsiline ja intellektuaalne areng, kasv. Neile meeldib õppida, lugeda, saada uut infot ja selle juures on nad valmis osutama teistele moraalset tuge ja jagama teadmisi. Oma sugulaste ja sõpradega on nad väga seotud. Armastavad mugavust, püüdlevad heaolu poole, oskavad majandada materiaalsete hüvedega ja seetõttu on edukad. Ainuke nõrkus – armastus toidu vastu – nad ei suuda kannatada nälga ega pidada dieeti. Kusjuures figuurist see välja ei paista.
Soovitus: füüsiline koormus ei tohi olla suur. Hea tervise huvides on vajalik lihtne toit ja ei mingit alkoholi.

3. PÄEVAL

Sel päeval sündinute aktiivsus on nagu trump kaardimängus, sest paljudes elu situatsioonides päästab neid nende otsusekindlus, oskus aktiivselt tegutseda ja võime otsuseid vastu võtta. Õnnistatud suure tahtekindlusega, nad kunagi ei peatu, püüdlevad edasi, ei salli passiivsust. On edukad elukutsetes, mis nõuavad täielikku energeetilist endast andmist. Head tulemused spordis. Tegevusetus on neile ohtlik, sest see viib psüühilise energia seisakuni, ärevuseni ja depressiooni. Koguda vaid energiat, mitte andes sellele väljundit – see on teekond kurvameeluse ja ärritatavuseni, pingeliste suheteni teiste inimestega, tervise halvenemiseni. Vaja on kulutada oma energiat õigetes suundades.
Soovitus: tasub meeles pidada, et neil on ohtlik vihastuda, ja samamoodi neid välja vihastada. Alkohoolseid jooke võib tarbida vaid väikestes kogustes. Ei tohi ka üle süüa.

4. PÄEVAL

Nendes inimestes on justkui mingi saladus. Neist räägitakse palju kuulujutte. Mitte igaühele ei ole antud neid mõista. Peamine oht neile inimestele – see on melanhoolia võim, kerge apaatia. Sageli sukelduvad nad eneseanalüüsi ja kurbadesse mälestustesse. Nad teavad maailmast palju ja pidevalt täiendavad oma teadmisi. Vahel nad isegi ei aima, kui sügavad on nende teadmised varjatust. Sageli tõmbab neid saladuste avastamise poole. Midagi alustades, võivad tagasi pöörduda lähtepunkti. Selles on nende peamine probleem. Neil on vaja edasi minna. Väga tähtis on mitte kaotada sidet vanemate ja esivanematega. Alkohol on neile kahjulik. See-eest kasulikud on tõmmised ja teed. Vajavad puhkust rahus ja vaikuses, üksinda omaette.
Soovitus: on vaja kontrollida iga oma sõna ja soovi, sest need võivad kiiresti täituda. Ei tohi soovida halba ei endale ega teistele, sest see soov võib täituda ja arutu energia kulutamise eest tuleb endal karmilt tasuda.

5. PÄEVAL

Need inimesed omavad maagilist väge. Kui võimeid ka mitte välja arendada, siis on sellele inimesele siiski omane oskus teisi aidata. Vaja on vältida negatiivseid emotsioone. Mitte teisi provotseerida. Nende inimeste elus on võimalikud järsud ootamatud muudatused. Rahulikkus ja tarkus aitavad neil ettenägematute situatsioonidega hakkama saada. Neil inimestel on füüsiline jõud ühendatud moraalsega. Vaja on hoiduda edevusest ning kiirustamisest. Nende nõrk koht organismis on seedimine. Võimalikud on probleemid toitumise tõttu. Soovitus: jälgige, mida ja millal sööte. Lugege positiivset lugemisvara, arendage võimeid.

6. PÄEVAL

Need inimesed võivad ette näha mingeid sündmusi. Palju nende poolt öeldut täitub. Neid inimesi tasub kuulata. Nemad ise ei tohi sõnu loopida ega öelda midagi kuuldavalt välja, eriti midagi sellist, millel on parem mitte juhtuda ehk täide minna. Kõik, mis on lubatud, tuleb täita. Nad on edukad ja neile meeldivad loomingulised tegevused. Head on elukutsed, mis on seotud hääle ja väljaütlemisega. Need inimesed on diplomaatilised, ei piirdu oma ideedes stereotüüpidega. Nad ei kannata survet. Tihti on unistavad. Õnnistatud loomingulise hea maitsega ja kujutlusvõimega. Neil on šansse elada kaua ja õnnelikult. Seda edukamalt, mida tõsisemalt nad elusse suhtuvad.
Soovitus: viibige võimalikult sageli värskes õhus, hoiduge umbsetest ruumidest, jälgige oma hingamiselundeid.

7. PÄEVAL

Neil inimestel on sageli hea mälu, tugev tervis ja arenenud huumorimeel. Sageli ei ole neil tugevat enda arvamust ega ole nad võimelised sügavaks mõistmiseks, sügavateks tunneteks. Neil on tugev iseloom ja tahe. Soovi korral võivad vallutada iga mäetipu. Vältige konflikte ja suheteklaarimist. Vastuvõtlik mõistus aitab kergelt õppida ning kiiresti infot omandada. Neil on kalduvus analüüsile ja deduktiivsele meetodile. Hästi õnnestuvad elukutsed, mis nõuavad pingelist mõtteprotsessi: teaduslik töötaja, kirjanik, kõnemees, uurija. Selle päeva andekaid inimesi võib kohata ka ärinduses, konsultantidena töötamas.
Soovitus: uskuge endasse ja ärge kuulake inimesi, keda te hästi ei tunne. Vältige tühje, pealiskaudseid vestlusi.

8. PÄEVAL

Sel päeval sündinud on erakordselt ligitõmbavad oma sisemiste omaduste poolest. Nad on targad, arukad, korralikud, töökad ja heatahtlikud. Paistavad välja ebatavaliste vaadete poolest elule, leidlikkusega. Nad on huvitavad suhtlemises, võimelised ootamatuteks, ekstravagantseteks tegudes, suurteks žestideks, ei karda muutusi ja on alati nendeks valmis. Sellistel inimestel on tugev iseloom. Nad on õnnistatud oskusega ellu jääda ning taastumisvõimega. Neil on hea intuitsioon ja sageli on ka ettenägemisvõime. Peamine oht – enesekontrolli kaotamine. See viib vigade kordamisele. Seetõttu on vaja pidevalt kontrollida asjade kulgemist, osata hoida ennast vaos. Edukad elukutsed – keemik, arst, tervendaja.
Soovitus: tegelege enda täiustamisega ja võite saavutada elus palju ning tuua suurt kasu ümbritsevatele.

9. PÄEVAL

Kui olete sel päeval sündinud, siis hoiduge kriitilistest situatsioonidest, õppige “teravatest nurkadest” mööduma. Nii või teisiti, enamus situatsioone loob inimene ise. Ärge provotseerige konflikte ja ärge osalege neis. Nendes inimestes on põimunud kaks vastuolu: neil ei ole hea tervis, aga siiski elavad kaua. Tuleb oma psüühika hoida mugavusseisundis, mitte koormata teda üle, arendada stressitaluvust. Need inimesed eelistavad varjatud tegutsemist avalikule võitlusele. Väga tähtis on omada selget hingelist orientatsiooni, mitte lasta valitseda oma hinge tumedamal poolel. Neil inimestel on koormatud süda ja veresooned. Alkohol on kahjulik.
Soovitus: vabanege negatiivsetest emotsioonidest, püüdke mõtelda positiivselt. Väga kasulikud on vaimsed-hingelised praktikad.

10. PÄEVAL

Need inimesed on tugevalt seotud oma esivanemate ja sugulastega. Õnnistatuna energia ülejäägiga, on nad energeetilisteks doonoriteks teistele inimestele. See toob neile kasu. Need inimesed on kütkestavad ja neil on suur võim ümbritsevate üle. Nad oskavad sellest kasu saada. Hinges on nad romantikud, võimelised teisi oma ideedega nakatama. Suured füüsilised koormused on vastunäidustatud, sest nad on rohkem kui teised inimesed vastuvõtlikud kroonilistele haigustele. Vajalik on tervislik eluviis. Kui ennast hingeliselt ei arenda, võivad neist saada ükskõiksed ja liigagi kainelt kalkuleerivad inimesed.
Soovitus: kasutage oma energiat, et inimesi aidata. Sellega pikendate oma elu.

11. PÄEVAL

Nende inimeste mõistus on väga suurepärane, neil on ebatavaline mõtlemine. Nad on väga tugevad ja praktiliselt ettearvamatud, neilt võib oodata julgeid otsuseid ja ootamatuid tegusid. Nad valitsevad oma jõudu, kuigi sageli ei teadvusta ise seda ja ei tea, kuidas selle jõuga käituda ning killustavad selle tühiasjade peale. Neile on vaja teejuhti, kes annab neile suuna ja õpetab energiat heal eesmärgil kasutama. Sügavas vanaduses säilitavad hea tervise ja selge mõistuse. Võivad saada professionaalseteks sportlasteks. On vaja hoida selgroogu. Kui te sageli satute ettenägematutesse situatsioonidesse – see on selle näitajaks, et on vaja muuta oma eluviisi ja olla enda ning ümbitseva suhtes tähelepanelikum.
Soovitus: mida iganes teete, tehke nii, et annate endast kõik. Kontsentratsioon – see on teie edu pant.

12. PÄEVAL

Need on head ja helged inimesed, kutsutud aitama kõiki hea sõna ja teoga, viima maailma head. Nad on usaldusväärsed, tagasihoidlikud, lahke südamega, kütkestavad. Neil on hästi arenenud emotsionaalne, südametšakra. Nad on väga siirad, võivad avalikult oma tundeid näidata. Aga tihti kannatavad selle pärast, et ümbritsevad kasutavad nende headust ja pehmust ära. Neil on vaja kedagi armastama hakata – selles on nende elu mõte. Armastuse pärast on nad võimelised eneseohverduseks. Et elus kindlalt edasi minna, oma annet realiseerides, on vaja hoiduda enesepettusest.
Soovitus: koguge rahumeelseid mõtteid, ärge koormake psüühikat üle, vältige konflikte.

13. PÄEVAL

Sel päeval sundinud on rahutud, väga tundlikud inimesed. Neil on lihtne kaugele jõuda, sest nad on suhtlemisaltid ja infole vastuvõtlikud. Neil on suurepärane mälu ja seetõttu õppimine läheb neil mängeldes. Võivad tegeleda mitme asjaga korraga. Neil on mitmekülgsed võimed. Aga neil on kalduvus teha elus kogu aeg samu vigu. Energeetilises plaanis sobib neile tegelemine ajaga. Kui tahate programmeerida oma tulevikku, siis see teil õnnestub. Selle päeva inimesed näevad hästi seost põhjuse ja tagajärje vahel, ammu juhtunu ja praegu juhtuva vahel. Peamine – teha järeldused. Elavad kaua.
Soovitus: kasutage oma potentsiaalseid võimeid, sest teile on palju antud.

14. PÄEVAL

Neid inimesi peetakse “väljavalituteks”. Juba lapsepõlves teavad nad oma kutsumust elus, leiavad ainuõige tee sinna ja järgivad juba varakult seda. Neile omane: intuitsioon, valgustus, läbinägelikkus. Nad on sihikindlad ja tahtejõulised natuurid, sisemiselt valmis saavutusteks. Neil on vaja kuulata nõuandeid, ja “saatuse märke”. Võivad sageli näha prohvetlikke unenägusid. Vaatamata otsekohesusele ja kategoorilisusele on nad piisavalt paindlikud inimesed, kergesti kohanevad igas situatsioonis. Edu ootab neid meditsiinis, mänedžerina, pedagoogikas. Peamine oht – meeleolu langused. On vaja end vaos hoida. Kahjulik on ka laiskus. Soovitus: lubage tingimata endale iga päev füüsilist koormust.

15. PÄEVAL

Need inimesed on suutelised saavutama edu kaubanduses. Neid aitab suur töövõime ja tugevasti arenenud intellekt. Töös ja õpingutes eraldavad välja ja huvituvad ainult peamisest, mitte killustades end pisiasjade peale. Tunnevad end igas situatsioonis sisemiselt vabalt. Tunnetavad oma sõltumatust, püüdlevad hingelise harmoonia poole, ei kannata survet ja sundimist. On suured vastassugupoole hindajad ja austajad. Kohtavad oma eluteel palju meelitusi ning sageli ei suuda neile vastu panna. Neil inimestel on kasulik hoida oma kirgi vaos, sest need toimivad lõhkuvalt, tallates tervist maha. Peamine probleem – negatiivsed emotsioonid. Neid on vaja rangelt kontrolli all hoida.
Soovtius: hoiduge ülemäärasest füüsilisest koormusest, piirake suhtlust ebameeldivate inimestega.

16. PÄEVAL

Need inimesed eristuvad kõrge vaimse taseme poolest. Nad on õnnistatud optimismiga ja armastusega elu vastu. Need omadused aitavad neil leida väljapääsu igast raskusest. Nad on rahuarmastavad, tagasihoidlikud ja heatahtlikud, ei süüdista kedagi, ei tunne kadedust ja andestavad kergesti solvangud. Neist saavad head advokaadid, psühholoogid, arstid, vaimulikud. Püüavad elada harmoonias endaga ja maailmaga. Neil on hästi arenenud kujutlusvõime. Võivad parandada minevikku ja tulevikku. Aga kui nad ei arenda end hingeliselt-vaimselt, tekib neil piiratuse tunne ja terve elu möödub illusioonides. Neil on palju sõpru.
Soovitus: kasulik on sport ja puhkus looduses. Piirake alkohoolsete jookide tarbimist.

17. PÄEVAL

See inimene on õnnistatud väga emotsionaalse natuuriga. Tunded on neil esimesel kohal. Ta ei piinle kunagi mõistuse ja südame vasturääkivusega, sest südame hääl on kõvem. Selle on positiivne külg ja samas ka oht. Vahel ei ole piisav kuulata emotsioone, nad võivad olla petlikud. On vaja seda meeles pidada, et hoida end probleemidest eemal. Need inimesed on siirad, avatud, usaldavad. Kohtuge tingimata sõpradega, suhelge nendega võimalikult rohkem. Nende inimeste jaoks armastus ja abielu tähendavad väga palju. Püüavad leida oma teist poolt ja vahel näevad selles oma elu mõtet. Side lähedase inimesega aitab kaasa nende hingelisele-vaimsele arengule, ärgitab tegutsema, annab tahtejõudu ja tarkust. Kalduvad demonstratiivsele käitumisele, sageli šokeerivad publikut, andes mõista, kui vähe oluline on nende jaoks võõras arvamus. Selline käitumine – see on enesekaitse. Inimene lihtsalt kardab oma tundlikku sisemist maailma paljastada võõraste ees. Ei armasta piiranguid, ei kannata, kui tuleb tegutseda mingite tingimuste põhjusel ning kannatavad, kui muud teed ei ole. Peamine oht – madala enesehinnangu omamine. See võib viia depressioonini.
Soovitus: hinnake-väärtustage end reaalselt ja siis suudate leida kasutust oma paljudele võimetele-oskustele, saate edukaks ja õnnelikuks inimeseks. Alkohol on väga kahjulik.

18. PÄEVAL

Need on tööd armastavad ja töökad, visad ja püsivad, kannatlikud inimesed. Oskavad oma eesmärke saavutada. Sageli jõuavad kadestamisväärse seisundini ühiskonnas ja materiaalse heaoluni. Võimelised õpetama ja juhtima inimesi enda järel. Nende nõuandeid võib kuulata. Nad on sageli suutelised olukordadest läbi tungima. Nad teevad endaga tööd, arenevad, neil avaldub võima objektiivselt maailma näha. Nad vabanevad ekslemisest, teadvustavad enda ja võõraste vigu. Juhul, kui nad lähevad madala arengu teed, kujuneb neil moonutatud nägemus maailmast ja inimestest, nad mässivad end oma illusioonidesse, tekib kõverpeegli situatsioon. Kõige suuremat kahju toob egoism niipea, kui nad hakkavad mõtlema ainult enda peale, satuvad nad ebaõnnestumiste lainesse. Nende inimeste kaaslased ei tohiks rikkuda nende vabadustunnet. Nad ei talu kohustusi, aga kui anda neile vabadust, siis sel moel on võimalik sundida neid võtma enda peale needsamad kohustused.
Soovitus: viibige sagedamini merel, eriti kui teie kuu- või päikesemärk asub veemärgis (kalad, vähk, skorpion).

19. PÄEVAL

Neil inimestel on kaks kardinaalselt erinevat teed. Nö hea ja kurja tee. Mõlemal on võrdsed šansid. Inimese enda teha on, millise tee ta valib. Mõjutajaks on kasvatus, ühiskond ja sündmused. Tavaliselt need inimesed tunnetavad ümbrust teravalt ja võivad ise valida sõpru. Nende eluteel võib olla palju kiusatusi, probleeme. Jõud, mis on sünniga antud, on võimelised andma abi igas asjas. Õnnistatud algusest peale terava mõistusega. Ei ole kurjad ega valelikud. Võivad valitseda saatusi. Peamine oht – ärritus, apaatia, negatiivsed emotsioonid.
Soovitus: hoidke emotsioone kontrolli all. Loobuge alkoholist. Sellega kutsute oma ellu helgeid inimesi ja vabanete tumedatest laikudest oma isiksuses.

20. PÄEVAL

Need inimesed võivad elada pidevas ime ootuses ja lendamise tundega hinges. Neile on antud seltsivust, oskust enda ja kallite inimeste eest seista. Natuurilt loomingulised ja tegutsejad. Nad ei saavuta midagi lihtsalt. Pikad lihtsate rõõmude otsingud võivad muuta nad karmiks, kuid nad teavad kõige hinda, mis ellu tuleb ja on valmis maksma oma õnne eest. Peamine oht – uhkustamine oma teadmistega. Hoolimata sellest, et reeglina arvamusel endast on igati alust.
Soovitus: ärge olge ennasttäis ja kontrollige oma koormust, mida taluma peate.

21. PÄEVAL

Need on natuurilt suuremeelsed inimesed, kes igatsevad õiglust. Neile on antud jõudu, energiat, aktiivsust, töökust. Võivad olla väliselt vaoshoitud, aga sisemas väga kirglikud. Vaja on hingeliselt-vaimselt areneda. Vaja on vältida upsakust ja ülbust. Sihikindlus ja kannatlikkus toovad häid tulemusi. Vaadake sagedamini endale hinge.
Soovitus: pidage meeles, et alati eesmärk ei pühitse abinõu.

22. PÄEVAL

Neil inimestel on ligipääs paljudele saladustele, salateadmistele. Nad on teadmiste-tarkuste kandjad. Sünniga antud ülesanne neile – suurendada-laiendada hingelis-vaimseid teadmisi ja viia need inimesteni, saada traditsioonide kaitsjaks. Elavad kaua. Vanaduses on neil mõistus selge. Saavad tihti filosoofideks.
Soovitus: vältige laiskust ja passiivsust.

23. PÄEVAL

Neil inimestel on raudne haare. Nad on kaitseingliteks inimestele, keda armastavad. Näevad kasu ega lase seda käest. Igas teos otsivad mõtet. Ei kannata põhjendamatuid tegusid.
Soovitus: andke endale pidevat füüsilist koormust.

24. PÄEVAL

Need inimesed on loodud töö ja äri jaoks. Neile on antud võimeid-oskusi ja energiline karakter. Sagedamini on nad rahuarmastavad ja lahked. Salatsevus ei luba olla lõpuni siiras. Kuulavad nõuandeid, aga omamoodi. Oma arvamusi ei muuda. Kui ei jaga oma energiat teiste inimestega, võivad muutuda kalgiks.
Soovitus: tegelege spordiga, puhake aktiivselt.

25. PÄEVAL

Selle inimese jõud on oma aja ära ootamises. Tal ei maksaks kiirustada. Ootamises aitab teda tarkus ja kannatlikkus. Samuti lihtsa seaduse teadmine – igal asjal oma aeg. Selle inimese elu on külluslik ja huvitav, sündmused muljetavaldavad. Neil on veatu intuitsioon, hea loogika. Suudavad igas situatsioonis arutleda mõistlikult (see paistab juba lapsepõlves välja). Nad on Fortuuna lemmikud. Neil tavaliselt veab elus, neil on õige ettekujutus maailmast, oskavad olla õigel ajal õiges kohas.
Soovitus: suhtuge ettevaatlikult oma soovidesse ja emotsioonidesse.

26. PÄEVAL

Nad paistavad silma ligitõmbavusega materiaalse maailma suhtes ja olemise seadustest ebapiisava arusaamisega. Elavad keerulist, sassis elu. Neil on raske leida endas ja ka maailma osas tasakaalu Pidevalt tegelevad enesehinnangu küsimustega. Samas need inimesed leiavad kergesti teistega kontakti, on kütkestavad, jõuavad üldse mitte halbadele positsioonidele ühiskonnas.
Soovitus: ärge askeldage tühja ega lobisege liigsel määral. Vestlustes kaotate energiat. Täike oma lubadusi, olge tagasihoidlikud. Sellega töötlete ümber oma karmat ja kergendate oma elu.

27. PÄEVAL

Need inimesed kannavad endas kallihinnalisi teadmisi, aga elavad pidevas rahutuses, kahtlustes ja kõhklustes. Nende elus toimub kogu aeg midagi. Neil ei jätku stabiilsust, järjepidevust, et mitte muutuda nõrga iseloomuga, mõjutatavaks ja loiuks inimeseks. Väga tähtis on arendada vaimu.
Soovitus: tegelege meditatsiooniga, joogaga.

28. PÄEVAL

Need inimesed kannavad algusest peale olemise saladust, eristuvad tarkusega ja vaimsete ideaalidega. Sellest, kui palju te töötate iseendaga, sõltub, kui teadlikult te elate. Võite saada altruistiks, kelle poole ümbritsejaid tõmbab, aga võite ka üldse mitte omada kiindumusi.
Soovitus: ärge kaotage võimet eristada head ja halba, arendage endas “sisemist valgust”, viige see inimesteni, kinkige neile oma armastust.

29. PÄEVAL

Nendele inimestele on osaks saanud keeruline karma, kuid samal ajal on neil väga külluslik elu. Sünnist saati kannavad nad endas tumedat jõudu, aga koos sellega on neil võimalused ka võidelda sellega. Seetõttu võivad nad käituda nii, nagu nad võitleks kellegagi. Elavad kaua. Ei ela just rõõmuga, vaid oma, pere ja suguvõsa nö pattude lunastamiseks. Vead ei ole just haruldased, kiusatused ka mitte. Mida kergemalt suhtuda katsumustesse, seda kiiremini nad taanduvad.
Soovitus: vabanege negatiivsetest mõtetest. Lubage oma ellu positiivsust.

30. PÄEVAL

Neil on parimad inimlikud omadused. Neile on antud õnnelik ja rõõmus elu. Ilusad, vaimselt arenenud, lahked, kaastundlikud, kannavad nad maailma armu, andestust. Oma kutsumuse ja ülesanded teadvustavad nad juba varases eas. Peamine nende jaoks on armastus.
Soovitus: ärge lõhkuge sisemist harmooniat. Ärge muutke midagi, kuni te ei ole veendunud selles, et õigesti situatsiooni hindate.

Tõlkinud ja toimetanud Ingrid Prass

Seotud