Mida näitab sinu looma-aasta märk? 12 fakti Lamba aastal sündinud inimeste kohta

Lamba (mõnel pool kutsutakse seda ka Kitse aastaks) aasta on osa Hiina kalendri 12-aastasest tsüklist. Hiina astroloogias on kaksteist loomamärki, millest igaüks mõjutab ja märgistab üht kuuaastat ja sellel aastal sündinud inimeste iseloomuomadusi. Loe, millised omadused on Lamba aastal sündinud inimestel.

Milline on inimene, kes on sündinud Lamba aastal?

1. Lammas armastab väga kunsti ja kirjandust, samuti rõivakunsti ja stiilseid riideid. Elu on tema jaoks üks suur loomingu väljendus.

2. Lambale meeldib looduses viibida, see rahustab ta meelt ja tõstab tuju.

3. Lammas kipub tihti melanhooliasse langema ning unistab sellest, kuidas kusagil mujal on elu kindlasti parem ja rohi rohelisem. Samas on tal suurepärane empaatiavõime ja ta tunneb teiste muredele alati südamest kaasa.

4. Lammast saadab läbi elu õnnelike juhuste jada. Ta võib võita loteriiga, pälvida mõne rikka ja eduka inimese soosingu, tänu millele ta karjääriredelil kiirelt edasi jõuab või saab mõne kauge sugulase pärandi osaliseks. Lammas ei ole oma edu jagamisel õnneks kunagi kade, tema õnnest saavad osa ka teised.

5. lambal pole väga tugev tahe ega omanditunne. Pigem on teda võimalik lihtsalt ümber mõtlema panna ja tugevate argumentidega ühele või teisele poolele kallutada.

6. Lammast köidavad üleloomulikud ja salapärased teemad – ufod, horoskoobid, ennustamine, nõiakunst.

7. Kui Lammas kasvab üles soodsates tingimustes ja tema ümber on mõjuvõimsaid toetajaid, siis ta võib saada maailmakuulsaks kunstnikuks mistahes alal.

8. Lammas ei ole võitleja tüüp. Pigem saavutab ta oma tahtmise pisarate, kurbuse või leebe naeratuse abi.

9. Noores eas võib Lammas armastuses kibedaid pettumusi kogeda, vanemaks ja targemaks saades õpib ta aga ise lubadustest kinni pidama ning ei usalda ka teisi sinisilmselt.

10. Lammas eelistab alati töötada pigem teistega koos, mitte üksinda. Ta ei taha ka olla juht, kuid tungival vajadusel ja ajaga omandatud kogemusi kasutades saab sellega siiski hakkama. Tema vastumeelsust selles osas võib välja lugeda tema olekust või mõningatest vihjetest.

11. Lambale sobivad elukutsed: arhitekt, kartograaf, illustraator, kunstiajaloolane, näitleja, muusik, lapsehoidja, lilleseadja, lastearst.

12. Kuulsad Lambad: Michelangelo, Julia Roberts, Jane Austen, Kurt Cobain, Josephine Bonaparte, Coco Chanel ja Mark Twain.

Loe lisaks: Mida näitab sinu looma-aasta märk? 12 fakti Hobuse aastal sündinud inimeste kohta

Mida näitab sinu looma-aasta märk? 12 fakti Mao aastal sündinud inimeste kohta

Mida näitab sinu looma-aasta märk? 12 fakti Draakoni aastal sündinud inimeste kohta

Mida näitab sinu looma-aasta märk? 12 fakti Jänese aastal sündinud inimeste kohta

Mida näitab sinu looma-aasta märk? 12 fakti Tiigri aastal sündinud inimeste kohta

Mida näitab sinu looma-aasta märk? 12 fakti Roti aastal sündinud inimeste kohta

Mida näitab sinu looma-aasta märk? 12 fakti Pühvli aastal sündinud inimeste kohta

Seotud