Mida näitab sinu looma-aasta märk? 12 fakti Hobuse aastal sündinud inimeste kohta

Hobuse aasta on osa Hiina kalendri 12-aastasest tsüklist. Hiina astroloogias on kaksteist loomamärki, millest igaüks mõjutab ja märgistab üht kuuaastat ja sellel aastal sündinud inimeste iseloomuomadusi. Loe, millised omadused on Hobuse aastal sündinud inimestel.

Milline on inimene, kes on sündinud Hobuse aastal?

1. Hobusest õhkub seikluslikkust ja elujõudu. Ta on alati kusagile minemas või kusagilt tulemas, kus on palju inimesi, liikumist ja plaane.

2. Tal on esmaklassiline tähelepanuvõime ja ta ei jää kunagi sõnatuks, sest tema terav mõistus toodab vastused su küsimustele lausa enne, kui sa küsidagi jõuad.

3. Suhtumises vastassugupoolde on Hobune sama muutlik kui kõige muugi suhtes. Armununa on ta valmis kõik mängu panema, küsimus on vaid selles, et kui kauaks.

4. Armukadedus ja omistuskirg ei ole Hobuse alad. Talle on ideaalne partner see, kes mõistab, et Hobune vajab aeg-ajalt aega üksinduses olemiseks.

5. Hobune ei talu piiranguid, täpseid söögiaegu ja rutiinseid toiminguid. Ta armastab vabadust ja seklusi.

6. Hobune on väga hea kuulaja ning seetõttu on väga paljud tema tuttavad (ka võõrad) valmis talle avaldama ka oma kõige suuremaid saladusi. Hobune suudab anda head nõu, kuid vahel võib tal olla raskusi talle usaldatud saladuste endal hoidmisega.

7. Hobusele sobivad kõige paremini suhtlemist nõudvad töökohad. Ta töötab kõvasti ning on suuteline leidma õnne ka siis kui teistel on väga rasked ajad.

8. Hobust on õnnistatud hea hingelise ja füüsilise tervisega.

9. Huumorimeel ning ausus on iseloomuomadused, millega Hobune hangib enda ümber suure sõprusringkonna. Ta on sotsiaalselt väga aktiivne.

10. Hobune tunneb suurt vajadust avalikkuse tähelepanu keskmes olemise järele. Ta on ka suur enesearmastaja ja talle meeldiks, kui maailm tiirleks tema ümber.

11. Hobusele sobivad elukutsed: tehnik, apteeker, käsitööline, geograaf, füüsik, bioloog, hambaarst, poliitik, luuletaja, kunstnik, maadeuurija, astronaut, juuksur, arhitekt, baarman.

12. Kuulsaid Hobuseid: Rembrant, Lenin, F. Shopin, F.D. Roosevelt, A. Onassis, Barbara Streisand, Paul McCartney, Ingmar Bergman, Aleksis Kivi.

Loe lisaks: Mida näitab sinu looma-aasta märk? 12 fakti Mao aastal sündinud inimeste kohta

Mida näitab sinu looma-aasta märk? 12 fakti Draakoni aastal sündinud inimeste kohta

Mida näitab sinu looma-aasta märk? 12 fakti Jänese aastal sündinud inimeste kohta

Mida näitab sinu looma-aasta märk? 12 fakti Tiigri aastal sündinud inimeste kohta

Mida näitab sinu looma-aasta märk? 12 fakti Roti aastal sündinud inimeste kohta

Mida näitab sinu looma-aasta märk? 12 fakti Pühvli aastal sündinud inimeste kohta

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.