Mida näitab sinu looma-aasta märk? 12 fakti Ahvi aastal sündinud inimeste kohta

Ahvi aasta on osa Hiina kalendri 12-aastasest tsüklist. Hiina astroloogias on kaksteist loomamärki, millest igaüks mõjutab ja märgistab üht kuuaastat ja sellel aastal sündinud inimeste iseloomuomadusi. Loe, millised omadused on Ahvi aastal sündinud inimestel.

Milline on inimene, kes on sündinud Ahvi aastal?

1. Ahvi uudishimule ja teadmisjanule ei ole võrdset. Ta on alati kõigega kursis ja tunneb medali mõlemat külge, seega on teda pea võimatu tüssata. Samas, ise on ta meister intrigeerimises, tüssamises ja teiste kulul naljategemises. Ta oskab õnneks suurepäraselt ka iseenda üle nalja teha.

2. Ta on pöörane enesearmastaja ja tal poleks midagi selle vastu kui kogu maailm kuuluks talle. Kuid ta oskab seda nii armastusväärsel viisil välja näidata, et keegi ei pane seda ka pahaks.

3. Ahv oskab ka ebaõnnes näha õppetundi ja võimalust. Ta katsetab, eksib, katsetab ja… ei eksi.

4. Ahvis on maagiat. Kes kord on tema lummusesse sattunud, see ei suuda enam elada ilma tema ümber hõljuva irreaalsuse, rõõmsameelsuse, hulluse ja vahetuse atmosfäärita.

5. Ahv valdab mitmeid võrgutamisnippe, mida ta kasutab nii armuseikluste puhul kui ka tööalaste edusammude saavutamiseks. Ta oskab inimesi ennast kuulama ja imetlema panna. Mõned peavad Ahvi seetõttu pisut kergemeelseks.

6. Hoolimata Ahvi tempudest ja väikestest valedest, on tema peale peaaegu võimatu vihastada. Ahv ei taha ju kedagi pahandada, ta oskab sul sama kiirelt tuju ka heaks teha, kui selle ära rikkus.

7. Ahv on väga kiire ja osav õppija, omandades uusi oskusi ja teadmisi lausa helikiirusel.

8. Oma pulbitseva loomuse tõttu on Ahvil keeruline luua pikki ja püsivaid suhteid. Samuti kipub ta tüdinema üsna kiiresti. Seetõttu sobib Ahvile partneriks inimene, kes on sama arukas, impulsiivne, huvitav ja mitmekülgne, kui Ahv ise.

9. Ahv omab suurt hulka huvialasid ja saab hakkama paljude erinevate töödega, kuid igapäevase töörutiini jaoks on ta liiga püsimatu. Vahel on tal raske suures elukeerises midagi tõsiselt võtta ja n-ö maha rahuneda. Ahv tahab alati edasi liikuda ja asju enda tahtmiste järgi teha.

10. Ahv armastab palju rääkida. Eelkõige muidugi iseendast aga ka teistest, kogu maailmast, saladustest, hobidest, uutest avastustest, ajaloost, ulmeteemadest jne.

11. Elukutsed, mis Ahvile sobiksid: teadlane, ajakirjanik, toimetaja, režissöör, juveliir, näitleja, kirjanik, öennuliikluse koordineerija, insener.

12. Ahvina sündisid sellised tuntud inimesed nagu James Stewart, Bob Marley, Leonardo da Vinci, Julius Caesar, Mick Jagger ja Elizabeth Taylor.

Loe lisaks: Mida näitab sinu looma-aasta märk? 12 fakti Lamba aastal sündinud inimeste kohta

Mida näitab sinu looma-aasta märk? 12 fakti Hobuse aastal sündinud inimeste kohta

Mida näitab sinu looma-aasta märk? 12 fakti Mao aastal sündinud inimeste kohta

Mida näitab sinu looma-aasta märk? 12 fakti Draakoni aastal sündinud inimeste kohta

Mida näitab sinu looma-aasta märk? 12 fakti Jänese aastal sündinud inimeste kohta

Mida näitab sinu looma-aasta märk? 12 fakti Tiigri aastal sündinud inimeste kohta

Mida näitab sinu looma-aasta märk? 12 fakti Roti aastal sündinud inimeste kohta

Mida näitab sinu looma-aasta märk? 12 fakti Pühvli aastal sündinud inimeste kohta

Seotud