Metsamoor Irje Karjuse nõuanded, kuidas tugevdada immuunsüsteemi

Hirmul on suured silmad ja suur suu. Ta on nagu ahjualune, keda me toidame ja kes sellest jõudsasti kosub. Viirus saab rünnata keha ainult tingimusel, et immuunsüsteem ei tunne teda ära. Tekkinud paanika eduvõti on selles, et sellega tekkinud hirm mõjutab neerupealseid ja neere. Kerkivad üles surmaga seotud mälestused, hirmud, geneetiline mälu. Moodustuv adrenaliin ja kortisoon ei lase ajul rahulikult asja analüüsida vaid söödavad teda sundmõtetega, sunnivad olema pidevas võitle-põgene seisundis. Seega närvisüsteem ja hormonaalsüsteem saavad ja saadavad impulsse, mis häirivad immuunsüsteemi toimimist, kirjutab Irje Karjus.

Immuunsüsteem peab tegelema tekkinud hirmuga ja seega kogu tähelepanu on sellel, mitte tekkinud viiruse või ka võõra bakteri äratundmisel ja likvideerimisel. Seega, kõige olulisem praegu on tõsta oma immuunsüsteemi võimekust ja mitte häirida teda ajus toimuva virrvarriga. Säilitame terve talupojamõistuse. Tundub, et suur globaliseerumine on selle halvanud. Korrastagem oma mõtted, jälgigem vähem paanikakanaleid ja kuulakem oma keha märguandeid.

Meie keha on väga tark, anname talle võimalus tegutseda ja tööd teha. Ärgem suhtugem oma kehasse nagu jõuetusse ja viletsasse santi. Ta on tark, kui me pole teda eelnevalt pikaajaliselt sünteetiliste ravimitega nõrgestanud. Usaldagem teda oma mõtetes ja hinges.

Kasutagem taruvaiku igapäevaselt närides ja tinktuurina nina alla määrides. Kellel on saadud või tehtud minu juhendite järgi, kasutage 99 tõve rohtu, seal on see sees koos taimedega ja on praegu parim abimees.

Kasutagem koirohtu tinktuurina, see on parim, sest on mõru, aktiveerib kogu organismi ja on viiruse surm.

Veel mõrudaid abistavaid taimi – vereurmarohi (tilkadena), kikkaputk, soolikarohi.

Kõige parem praegusel puhul on kasutada maarohtusid tinktuurina vähehaaval või tugeva vesitõmmisena. Lastele võib määrida nina alla ja kehale, lasta sisse hingata.

Jooge päevakübara teed, sest see on seotud ajuga ja jätab teile mõtlemisruumi heade mõtete jaoks. Ka üheksavägise tõmmis sobib, nii õied kui lehed.

Kasutagem kollaseid taimi, kes toniseerivad ja aitavad neere (hirmudega seotud) – maarjalepp on kõige parem, aga hea on ka naistepuna, mis rahustab ja kaitseb.

Praegu on paslikud ka igasugused seened (pässikud, taelikud, purgis kasvatatavad, austerservikud) kes hoiavad immuunsüsteemi aktiivsena.

Juurtest sobivad praegu suurepäraselt kuldjuur – tõstab keha ja vaimu võimekust, võilill ja kikkaputk – puhastavad mürkidest.

Pihlakad ja pohlad ning mahl nendest. Ka teise metsamarjad on head.

Kui tunnete, et hingata on raske (on probleemid kopsudega), siis paiseleht ja teeleht on parimad abimehed. Teha tugev tõmmis. Termoses tund aega tõmmata ja jooge seda.

Õuka-eeter on praegu tõhus, kes teda tunneb. Mitte sisse võtta ,vaid hingata.

Viiruki ja raudrohu, tüümiani puhas eeterlik õli on praegu parim kraenurgale panna kui välja lähete.

Lilleveed – praegu mõjub kindlasti hästi Raudrohi (üldiseks tugevdamiseks), aga ka Metsik Armastus (tuju tõstmiseks), Münt (puhastamiseks) ja Angervaks (viiruse tõrjeks). Samuti Tondipea (tuju tõstmiseks) Koirohi (iseenda mõistmiseks ja puhastamiseks).

Hoidkem jood tasakaalus (stressi ja paanikaga seotud ainevahetuseas) – avage koduõhule joodipudel, sööge jõhvikaid, kasutage homöopaatilist joodi 30 potents.

Söögem liposoomse C-vitamiini 2 kapslit iga tunni tagant kui nõrgana tunnete ennast. Homöopaatilises esmaabikarbis on viiruse-bakteri tera, samuti gripi, kurgu, lima tera. Neid tasub võtta, kui kuulate keha ja tundub kahtlane enesetunne. Aitavad kohe. Tehke vesilahus nendest nagu juhendil. Kui juba nõrkus on peal, siis kasutame Gelsemium 200. Küsige asjatundjatelt abi kui ise ei oska kasutada.

Meil on kõik abivahendid olemas. Andkem oma kehale võimalus anda õigeid märguandeid ja hoidkem mõtlemine korras. Ärgem minetagem “talupojamõistust” ja mis põhiline, nuusutagem värsket õhku, vähemalt tund aega päevas. Lähme metsa ja sohu, rappa ja mere äärde. Sügistalvine loodus on justkui loodud mediteerimiseks, ta on vaiki ja rahulik, ainult tuul räägib vahest kõva häälega. Seda on inspireeriv kuulatada.

Olge hoitud!

Autor: Irje Karjus

Allikas: Irje Karjuse Facebooki leht

Seotud