Mercedes Merimaa: varemerohuga sai luumurrule leevendust

Sel kolmapäeval, 23. aprillil kell 18 toimub Von Krahlis üheksas Alkeemia Akadeemia, kus koos Mari Metsalliku ja Kaia-Kaire Hundiga jagab oma tervisetarkusi loodusest Mercedes Merimaa. Taimetark jutustab huvitava loo varemerohu tervendavast mõjust.

Räägiksin Varemerohust kui väekast ja universaalsest abilisest. Mu poeg on krossisõitja. Ostis uued saapad, mis pidid nii head olema, et kõik kukkumised vastu peavad ja luud kondid terveks jäävad. Seekord mäe kärnatamisel juhtus nii, et murdis mõlemad varbaluud. Arstidel ei lasknud kipsi panna, sest siis ei saa käia – muidu ju veel kanna servadel kuidagi saaks.

Mihkel ootas, et füsioterapeudist õde hangib kips-tallatoed, mis käivad krõpsuga jalapealt kinni ja mida on vajadusel lihtne ära võtta. Ei tulnud need krõpskipsid nii ruttu kohale midagi! Kui lina vahelt paistsid magava Mihkli kaks sinist paistes varba-klomppi, sain salaja varemerohu pulbri ajutiselt peale pandud, et seniks leevendab valu ja kisub halva verevalumi vähemaks. Varemerohi kuivab ja ongi looduslik kips valmis. Järgmisel päeval pojal häda, tarvis duši alla minna. Sain käsu need klombid varvaste küljest ära võtta, kuid selgitasin, et need on kuivanud ja kipskõvad. Mihkel üritas, kuid asjata. Andsin nõu, et saab ju koos nende klompis varvastega duši alla minna, küll vesi pehmemaks teeb.

Püsisid need varemerohu kipsid ka mitmekordsel dusi all käimisel, seni, kuni kõpskipsid kohale jõudsid. Kuid selle aja peale oli varemerohi juba oma tõhusa kudede taastamise ja verevalumi tervendamise töö teinud ning ema süda rahul.

Autor: Mercedes Merimaa

Tule ja kuula Mercedes Merimaa mõtteid taimedest ja loodusest väe ammutamiseks sel kolmapäeval, 23. aprillil kell 18 Von Krahlis, kus toimub üheksas Alkeemia Akadeemia teemal “Tänapäeva kunksmooride tervisetarkused”.

Jaga sündmust sõpradega facebookis

Kuula Mercedes Merimaad Raadio 2 saates “Hallo, Kosmos!”

Uuri lähemalt Alkeemia Akadeemia kohta

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.