Mees, õpi naiste kehakeel selgeks: 5 märki, et ta on sinust huvitatud

Alati ei ole lihtne aru saada, kas naine on sinust huvitatud või käitub lihtsalt viisakalt ja sõbralikult. Maailmakuulus suhteekspert John Gottman toob välja viis selget signaali, mis näitavad, et naine tunneb sinu vastu tõesti huvi.

Naised reguleerivad meeste lähenemist erinevate mitteverbaalsete signaalide ja märkidega. Õpi selgeks märgid, mis näitavad naise huvi ja järgmisel korral on sul palju lihtsam mõista, kas sinu vastu tuntakse huvi või mitte.

5 märki, et ta on sinust huvitatud:

1. Ta heidab sinu suunas korduvalt pilke

Kui sa lähened naisele ja ta jätkab sõbraga vestlemist, siis pole ta huvitatud. Kui ta sinuga viisakalt vesteldes silmsidet ei loo või üle su õla kuhugi kaugemale vaatab, on su võimalused nullist väiksemad.

2. Ta kallutab või pöörab oma keha sinu poole

Kui ta haigutab või pöörab või kallutab end sinust eemale, pead sa ära minema. On olukordi, kus naine on huvitatud, kuid häbeneb silma vaadata. Sellisel juhul võib ta demonstreerida ka muid sotsiaalse ärevuse märke nagu näiteks kokutamine või vesteldes liigne “ummm” kasutamine. Aga ta asub sinuga vestlusesse. Häbelik või mitte, kui ta pole huvitatud, saadab ta sellest selgeid signaale

3. Ta viitab sinu poole jalgade, jalalabade või õlgadega

See näitab, et ta on suhtlemisest huvitatud ja avatud. Ta võib sind ka juhuslikult või möödaminnes puudutada, et saavutada kehalist kontakti.

4. Ta mängib juustega ja heidab neid näolt kõrvale

Juuksed on naise ehe ning nendega mängides annab naine märku, et sa paneksid tähele tema võlusid. See võib viidata ka soovile, et sina tema juukseid puudutaksid.

5. Ta näpib oma ehteid (näiteks kõrvarõngast) või silitab joogiklaasi jalga

See on otsene märk seksuaalsest huvist, eriti kui naise liigutused on aeglased ja sensuaalsed.

Naisi tõmbavad enesekindlus ja positsioon. See ei tähenda, et peaksid olema suure firma juht või minister, piisab kui oled oma sõprade hulgas ja perekonnas hinnatud. Too endast parim pool esile ja eksponeeri sotsiaalset dominantsust selliste meetodite abil nagu mehelik kehaline kontakt, rahulik olek, silma vaatamine ja naeratamine. Väldi nihelemist, halba rühti, käte rinnale risti panemist ning jalgade ristamist.
Kui käitud nii ning naine saadab omalt poolt välja huvi üles näitavaid signaale, siis ei peaks teie vastastikuses huvis enam kahtlusi olema.
Allikas: John Gottman, Julie Schwartz Gottman “Mida naised tahavad”, kirjastus Pilgrim


Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.