MARSI HOROSKOOP | Loe, millist mõju Marsi jõudmine Lõvisse Sulle päikesemärgist lähtuvalt avaldab!

20. mail jõudis energia ja jõulise tegutsemise planeet Marss Lõvi märki, kus ta liigub kuni 10. juulini. Lõvi on tulemärk, sobides hästi Marsi leegitseva energiaga. Selline seis annab meile juurde aktiivsust, tegutseme innukalt, alustades julgelt uusi asju, pelgamata seejuures riske võtmast. Samas suureneb enesekesksus, mis hullemal juhul paisub egoismiks, kirjutab Maria Angel lehel Eesti Horoskoop.

Tugevneb vajadus end parimast küljest näidata, olla kõigist targem ja tugevam, teistele n-ö ära teha. Motiveerivalt mõjub võistlusmoment. Enda põhimõtteid ja tõekspidamisi kiputakse eriti jõuliselt ja põikpäiselt kaitsma, vaidlused ja tülid on kerged tekkima.

Oluline on Marsi jõuline energia õigesse kanalisse suunata, selle toel midagi uut ja hiilgavat üles ehitada ja oma sisemist tuld toita. Tormaksust, tülitsemist ja ülbitsemist tuleb aga teadlikult vältida!

Loe, millist mõju Marsi jõudmine Lõvisse Sulle päikesemärgist lähtuvalt avaldab!

JÄÄR

Vajad nüüd võimalust tegeleda sellega, mis sulle kõige enam rõõmu ja rahuldust pakub, milles oled teistest parem. Tunned, et oled tubli ja andekas, tahad oma positiivseid külgi teistelegi demonstreerida ning ootad selle eest tormilist aplausi. Paned end entusiastlikult proovile, küllap saadab sind edu spordivõistlustel jm jõukatsumistes. Suhted vastassooga on kerged tekkima ja kiired lõkkele lööma, kuid ei pruugi kauaks püsima jääda. Sul pole aega teise inimese hingesoppide tundma õppimiseks, suhetes on oluline seks ja veelkord seks.

SÕNN

Suunad oma energia eelkõige kodusse ja peresuhteisse. See on hea aeg töö tegemiseks kodus, olgu selleks siis põhjalik remont, katki läinud asjade parandamine või sisustuse uuendamine. Kallite kodustega suheldes hoia end tagasi. Kui nad sinuga nõus ei ole, ei tähenda see kaugeltki, et nad sind ei armastaks! Ära võta kõike liiga isiklikult, väldi solvumist ja vihastamist. Mingil juhul ei tasu mineviku lahkhelisid taas päevavalgele tirida – mis olnud, see on möödas.

KAKSIKUD

Elutempo kisub päris pööraseks. On palju kohtumisi ja mõttevahetusi, mis pahatihti kipuvad vaidluseks kiskuma. Kaitsed oma ideid tuliselt. Väldi pisiasjade pärast ärritumist ja teistega tüli kiskumist. Ära arva, et tead kõike kõige paremini, ole valmis õppima, ennast täiendama. Küllap toob periood lühireise, sadade (või tuhandete!) kilomeetrite viisi autoga ringi uhamist. Ehkki kaasliiklejad tunduvad sulle lõpmata uimased, ära kaota roolis kannatust, täida liikluseeskirju!

VÄHK

Rahateema muutub nüüd iseäranis oluliseks. Jõudu säästmata oled valmis töötama selle nimel, et enda majanduslikku olukorda parandada. Kui plaanid korralikult läbi mõtled ja äriasju ajades tasakaalukaks jääd, kujuneb ajajärk rahaliselt väga edukaks. Oma väljaminekuil tasub silm rangelt peal hoida. Võid emotsiooni ajel osta asju, millega suurt midagi peale hakata pole, pealegi tabab hiljem kibe kahetsus tuulde loobitud raha pärast.

LÕVI

Energiatase tõuseb, sul on ohtralt jõudu ja tahtmist edasi minna, oma eesmärkide nimel võidelda. Praegu on raske teistega arvestada. Oled edukam, kui saad oma samme vaid enda äranägemise järgi seada, tempot ise valida. Raske on olla meeskonnamängija, praegu õnnestub paremini üksinda tegutsemine. Väldi enda ülehindamist ja teistega ülbitsemist, tunneta oma piire! Füüsiline tegevus on sulle vajalik. Kui su töö seisneb tundide viisi arvuti taga istumises, on regulaarne sportimine kohustuslik!

NEITSI

Aeg, mil sul on keeruline ennast maksma panna. Välja võib lüüa ebakindlus, mille põhjus peitub kuskil kaugel minevikus. Eelistad asju ajada üksinda ja salaja. Sul on hirm teisi oma plaanidesse pühendada, sest sisimas pelgad, et nad ei mõista sind nagunii. Rahulolu ja sisemist tasakaalu toob see, kui saad teisi aidata, endast nõrgemate heaks midagi ära teha. Juhul, kui keegi tutvusringkonnast sinu suhtes vimma kannab, võib see nüüd päevavalgele tulla.

KAALUD

Vaatad julgel pilgul tulevikku. Tahad tegutseda selle nimel, et alles ees olevad ajad oleksid helgemad. Vajad sõpru ja mõttekaaslasi. Võimalik, et tunned vajadust astuda sinuga sarnaseid vaateid omavaid inimesi ühendava organisatsiooni liikmeks. Ühised väljakutsed ja eesmärgid on üliolulised, ent grupis tegutsedes pead suutma end talitseda – paratamatult tekib olukordi, kus tuleb oma ego maha suruda ja kompromissile minna, see aga ei ole sinu jaoks kerge.

SKORPION

Oled nüüd ülimalt ambitsioonikas, eriti karjääri vallas. Sind valdab soov end maksma panna, kõrgemale positsioonile jõuda. Konfliktioht on õhus juhul, kui ülemustega vastuollu satud või kui sul on tugevaid konkurente. Pead arvestama, et kõiki tippe tormijooksuga ei valluta. Tegutse järjekindlalt ja läbimõeldult, ära ürita asjade kulgu kiirendada. Ehkki energiavarud tunduvad tohutud, võta aega ka puhkamiseks. Vastasel korral põletad end läbi.

AMBUR

Oled oma tõekspidamistes raudpoltkindel ning kaitsed neid ägedalt. Justkui silmaklapid oleks sul peas! Praegu tuleb kasuks, kui proovid maailma laiema pilguga vaadata ning saada aru neistki, kelle arusaamad sinu omadest erinevad. Sul on tohutult õppida, ole vaid valmis uut infot ja uusi kogemusi vastu võtma! Aeg sobib reisimiseks, võõraid kultuure tundma õppides silmaringi laiendamiseks, aga ka koostöösidemete sõlmimiseks välismaalastega.

KALJUKITS

Tunned suurt sisemist vajadust muudatuste järele. See on õige aeg, et lasta lahti oma aja ära elanud vanast ning julgemalt edasi liikuda. Esile võib tõusta ühisvara teema, mis tekitab omajagu pingeid ja vaidlusi. Suhetes on seksuaalsete vajaduste rahuldamisel esmatähtis roll. Kui sul armastavat kindlat partnerit pole, võib ajajärk tuua kirglikke salasuhteid. Müstika ja kõikvõimalikud salapärased nähtused võivad nüüd suuremat huvi pakkuda.

VEEVALAJA

Marss aktiveerib sinu jaoks suhete valdkonna. Pane rõhku koostööle – heade kaaslastega koos ühiste eesmärkide nimel pingutades võid jõuda kaugele ja kõrgele. Seevastu üksinda pusserdades ei taha miski õnnestuda. Sind tõmbab vastassoo poole nagu tugeva magnetiga, samas aga oled üsnagi egoistlik ja kipud armsamale tingimusi esitama, oma tahtmist peale suruma. Hoidu kallite inimestega riidu minemast! Kui sul on vaenlasi, võivad nad aktiivselt tegutsema asuda. Ära usalda kedagi uisapäisa!

KALAD

Sinu jaoks avaldub Marsi energia eelkõige igapäevaelu vallas. Oled valmis väsimatult tööd murdma. Oled iseteadlik, raskusi valmistab kellegi korraldustele allumine. Eriti juhul, kui need korraldused sulle jaburad näivad. Ka võib sind närvi ajada kaaslaste liiga aeglane töötempo. Hoidu ülemuste ja kolleegidega tülli pööramast! Ole ettevaatlik, kui pead kasutama masinaid ja mehhanisme. Vajadusel kasuta kaitsevahendeid. Varu kannatust liikluses, väldi kindlasti kihutamist!

Autor: Maria Angel, maria.angel@eestihoroskoop.ee

Allikas: Eesti Horoskoop Facebooki leht

Seotud