Mari Metsallik: tõeliselt imeline armastus ei ole vedamine ega lotovõit, vaid igapäevane töö iseenda kallal

Metshaldjas Mari Metallik jagab mõtteid tõeliselt sügava ja imelise armastuse kohta, mis tema sõnul on kõik ainult ja üksnes iseenda kallal tehtud vaimse töö tulemus. “Tõelise vaimse arengu tulemus. Oskus asetada enda ego tahaplaanile ning teine inimene kõige tähtsamaks,” tõdeb raamatu”Metshaldja päevik” autor.

Olen nii õnnelik, et lugesin seda imelist artiklit “armastus – see ei ole vedamine ega lotovõit, see on igapäevane töö iseenda kallal.

“Armastus on see, kui mõtled, kuidas teisele inimesele head teha. Kui enda jätaks ilma ja annaks kõik ära.” – Elmar Pinka

Sellises armastuses ei mõelda iseendale ega sellele, kuidas endal parem oleks. Mõeldakse ja pühendutakse 100% teisele inimesele, tema õnnele, tema heaolule. Tehakse tööd enda kallal, et oleks mõtetes puhtus, et ei tekiks negatiivset energiat tootvat mõtet oma kallima kohta, vaid mõtted oleksid sellised, et nende kaudu voolaks lakkamatult soojendavat armastuse energiat teise inimeseni, mis teda toidab ja tema hinge kasvatab. Ja iga koosoldud aastaga muutuksid need mõtted ning pilk, millega oma kallimat vaadatakse, aina soojendavamaks ja helgemaks. See armastus on kogu elu ja kogu universumi alus, kõige loova alus.

Vaadake, kuidas armastuse energia, kui teda osatakse mitte ainult hoida, vaid aastast aastasse kasvatada ja toita, muudab inimesed Loojateks. Ainult armastusest toidetud hinged tunnevad soovi hakata looma. Antud loos naine tegeleb eriliste sallide kudumisega, mees külalistele kingituseks mõeldud puunikerdustega. Kõikides nendes hellas ja helges energias loodud esemetes, sallides, nikerdustes, säilib nende loomiseks inspiratsiooni andnud energia – puhas armastus. Selliselt muutub iga taoline kingitus tugevaimaks nii keha kui hinge tervendavaks väeesemeks igaühele, kes suudab vastu võtta.

Mis on kõige imelisem sellise armastuse juures? See on igavene ning aina kasvav. See tähendab, et järgmisse kehastusse tuleb see hing juba ülitugeva tunde ja teadmisega, et minu jaoks on kuskil keegi väga eriline. See, kelle jaoks ma olen loodud, keda ma olen armastanud, kellega ma olen koos loonud ning seesama igavene armastuse energia toob meid õigel ajal kokku ja ma tunnen ta koheselt ära tema silmade järgi. Sellepärast ei ole vaja nendel inimestel hüpata suhtest suhtesse ning rääkida, et nii peabki olema. Tema hinges on kindel teadmine ja ootus.

Ja kui see hetk lõpuks tuleb, kui need kaks uuesti kohtuvad, on see kõige imelisem hetk maailmas. See on äratundmishetk. Sa vaatad järsku nendesse samadesse silmadesse ning nendest hoovab sinuni seda tuttavat soojendavat energiat. See pilk ja silmad on liialt erilised sinu jaoks ning nendesse vaatamine tekitab sinus reaktsioone, mida sa pole varem selles elus tundud, sest korraga meenuvad kõik koos veedetud elud ning kogu armastus, mida oled tema vastu tundnud. See tunne on niivõrd tugev ja liialt intensiivne, et paneb punastama ning pilku maha pöörama. Ja sellest hetkest olete te lahutamatud isegi siis, kui tol hetkel tunduks teie tekkiv suhe kõige ebatõenäolisem kogu maailmas. See juhtub ning kõik teie ühised unistused ja soovid siin elus materialiseeruvad nüüd niivõrd kiiresti, sest nende taga on tohutu kontsentreeritud armastuse energia. Te tajute teineteise tundeid ning loete teineteise mõtteid sõnadeta, üks mõtleb – teine ütleb välja. Iga koosveedetud hetk on kui nektar teie mõlema hingele. Ning kõik see aina kasvab ja kasvab ja muutub aina tugevamaks.

Ja see on kõik ainult ja üksnes iseenda kallal tehtud vaimse töö tulemus. Tõelise vaimse arengu tulemus. Oskus asetada enda ego tahaplaanile ning teine inimene kõige tähtsamaks. Osata olla naine, 100% naine oma naiselikkusega, elu loomise, hoidmise ning oma pilguga ning mõtetega soojendamise ja tervendamise oskusega naine ja kasvatada läbi selle enda kõrvale tõeline, imeline mees kes siis tõesti sellest energiast inspireerituna täidabki teie elu iga unistuse ning kelle rasketel päevadel soovite teda vaid hoida ja armastada. Kelle eest te hakkate palvetama iga päev.

Autor: Mari Metsallik

Allikas: Mari Metsallik: armastada tuleb alati kogu hingest, nii kõvasti, kui suudame, isegi kui saame kõrvetada

Mari Metsallik: naise lõhn on see, mis tõmbab ligi hingesugulase

Mari Metsallik: räägi oma kehaga ja kohtle teda armastusega

Seotud