Mari Metsallik: mida rohkem tõstame oma võnkesagedust, seda puhtam on meie energiaväli

Niisamuti nagu puhastame oma füüsilist keha, tuleks puhastada ka oma energiakeha. Võiksime võtta selle enda tavapärasesse hügieenirutiini. Mida rohkem tõstame oma võnkesagedust, seda puhtam on meie energiaväli, sest madalasageduslikud energiad ei mõjuta seda enam. Siis hakkab toimuma vastupidine – meie mõjutame oma positiivse auraga kõiki negatiivseid energiaid ja muudame neid, kirjutab Mari Metsallik oma raamatus “Metshaldja päevik”.

Oma sagedust on lihtne tõsta – selleks on vaja mõelda rohkem õnnelikke mõtteid. Enda ja oma kodu puhastamiseks ja võnkesageduse tõstmiseks võiksime põletada küünlaid, suitsutada viirukeid ja tuua oma tubadesse lilli. Sagedust tõstab ka laulmine, mis loob tervendavat valgust.

Kui jätame end energeetiliselt puhastamata, hakkavad vanad energiad meid väsitama, me näeme välja kurnatud ja oma east vanemad. Puutume päeva jooksul kokku väga paljude erinevate energiatega ning meie käed, jalad, silmad – kõik salvestavad selle energia.

Lihtsaim abimees enda energeetiliseks puhastamiseks on vesi. Saame veelt paluda puhastada vanad energiad meie energiaväljadest, kui oleme õhtul duši all, aga kui seda võimalust pole, aitab ka käte ja jalgade igaõhtune pesemine voolava vee all. Käte pesemine voolava vee all puhastab need vanadest, seisnud energiatest ja teeb käed kergemaks ja soojemaks. Mina armastan õhtuti enne magamaminekut natuke muru peal jalutada. Palun murule kogunenud külmal kasteveel oma jalgade energiad puhastada ning neutraliseerida. Seda teen igal aastaajal, talvel palun oma jalgu puhastada pehmel ja koheval lumel.

Teine abimees on tuleleek. Sellepärast on väga soovitav eriti õhtuti põletada küünlaid, samal ajal tuleenergiaga suheldes. Kindlasti võime paluda appi ka hõbevioletset leeki, mis muundab seisnud energiaid ja võib olla samal ajal ka tervendaja.

Energeetilised puhastajad on veel viirukisuits, veeaur ja eeterlikud õlid. Oleme harjunud oma kodu ja tube suitsutama salveiga, väga meeldivad on ka mänd, kuusk ja kadakas. Hingates sisse eeterlikke õlisid sisaldavaid lõhnu, saame paremini tunnetada neid õlisid oma siseorganite energiavälju puhastamas ja tervendamas ning ka suunata sobivaid aroome teatud kehaorganiteni.

Naistel on väga kasulik kanda kõrvarõngaid, mille küljes ripuvad kõlisevad kristallikesed või kivikesed, mis omavahel kokku puutudes loovad energiavälja puhastavaid helisid, nagu näiteks heliharkide ja kristallkausside toonid. Kristall puhastab energiavälju, aga samuti imab endasse energiaid, nii et kristalle kandes peab hoidma mõtete puhtust. Samuti on ebasoovitav viibida negatiivses seltskonnas, sest need energiad salvestuvad kristallidesse.

Siseorganite energiavälju puhastavad ka toidud, mis sisaldavad eeterlikke õlisid. Till, küüslauk, pipar, basiilik ja mitmed teised ürdid on tugevalt energiavälju puhastava mõjuga. Eeterlikud õlid salvestavad endasse meie taotlused ja palved ning toimetavad kehas täpselt meie soovide järgi.

Paljud inimesed tunnevad peale rasket söömaaega vajadust värskendavat nätsukummi närida – see oleks justkui alateadlik soov puhastada ja tervendada oma siseorganite energiavälju, mis on liigse ja vale toiduga ülekoormatud. Nätsu asemel soovitan võtta tüki männi- või kuusevaiku – see on täis tervendavaid eeterlikke õlisid, mis puhastavad nii meie suud, hambaid kui ka kõiki siseorganeid ja nende välju. Vaik on hea ka vähkkasvajate ravim.

Kui tunneme, et see sobib meile, siis võiksime igal õhtul teha väikese rahu- ja palvehetke, mis suurendab meie valgust, toob meieni rohkem ingleid ja puhastab meid.

Autor: Mari Metsallik

Allikas: Kodu energeetiline puhastamine eemaldab soovimatud energiad ja loob harmoonilise keskkonna

Iidne hingamistehnika puhastab keha, alandab kaalu ja lisab elujõudu

Kaotsiläinud hingeosade müsteerium: Kuidas tuua tagasi inimese kadunud hingeosad ja sooritada vaimse kaitse rituaali?

Seotud