Mari Metsallik: kui tahame elada õnnelikuna, peame keskenduma positiivsusele, aga ei tohi eitada ka tumedate jõudude olemasolu

“Väga oluline on, et me keskenduksime valgusele, armastusele ja headuse levitamisele oma südamest. Oleksime oma tegudes, mõtetes ja sõnades alati headusele pühendunud. Keskendudes headusele ei tohi me unustada, et eksisteerivad ka tumedad jõud – negatiivsus ja raske energia. Ei tasu seda eitada, sest selle teadmise tõttu mõistame oma tegude tagajärgi ja nende põhjuseid. Oskame ja julgeme vastutada iga oma mõtte eest. Iga mõte on kas kerge kui udusulg või raske kui kivi. Me peame tundma mõlemaid, et õpiksime oma südames õigeid valikuid tegema,” kirjutab Mari Metsallik oma raamatus”Metshaldja päevik”.

Võiksime vaadata tumedaid jõudusid kui meie õpetajaid, kes on siin selleks, et aidata meil vabaneda isekusest, ülbusest, kadedusest, vihast ja muudest sellistest omadustest. Tumedad jõud meie sees vihastavad, kadetsevad, ülbitsevad, iroonitsevad. Tumedatest jõududest vaba inimene ei koge selliseid hävitavaid tundeid.

Aktsepteerides mõlemat energiat, oskame vastutada oma mõtete ja tegude tagajärgede eest. Me ei põgene kurjuse eest, vaid saame sellest teadlikuks ning oskame edaspidi teadlikult valida. Me ei kõnele enam kunagi läbimõtlemata sõnu, sest teame ja tunneme sõna ja mõtte väge. Oleme igal hetkel teadlikud, milliseid jõudusid me oma sõnadega tugevdame ning millist reaalsust loome.
On väga oluline, et inimesed oma keha puhastaksid ja energiataset tõstaksid, erakordselt oluline on see noortele naistele, kes kannavad lapsi ja sünnitavad. Pidevalt tahavad Maale sündida väga kõrge energiatasemega lapsed, kes tooksid siia palju muutusi. Juba üks selline laps mõjutaks positiivselt tuhandeid inimesi lihtsalt oma olemasolu ja energiaga, mida ta kiirgaks. Selleks et ema keha suudaks sellise energiatasemega last kanda, on tal tingimata vaja end puhastada, juua puhast allikavett, süüa värsket ja töötlemata toitu, puhastada oma mõtted ja luua selgus tunnetes. Näeme palju nurisünnitusi ja katkenud rasedusi, mis kõik juhtub seetõttu, et ema keha ei suuda lapse energiat taluda.
Samal põhjusel esineb raseduse ajal väga palju iiveldust ning oksendamist. Meil peetakse seda normaalseks, aga tegelikult on see märk, et meil on viimane aeg oma energiataset tõsta ning muutusi teha, et keha ei suhtuks puhtasse kõrgsageduslikku lapsesse kui võõrkehasse ega püüaks teda endast välja tõrjuda. Paraku vaatab tänavapildis vastu palju verinoori tütarlapsi, sigaret ühes ja siidripurk teises käes, nägudest peegeldumas segadus ja hoolimatus. Mida madalamaks tõmbavad noored tüdrukud oma sagedust, seda madalama sagedusega hingi saavad nad oma kehas kanda. Seda võimalust ootavad paljud olendid, kes ei pärine valgusest ja kelle vahel käib pidev võitlus Maa peale kehastumiseks. Need on keharöövlid, kellel puuduvad tunded. Neid on Maa peale kehastunud ning neid tunneb kergelt ära külmade silmade järgi.
Meid paneb imestama laste seas kasvanud kuritegevus, jõhkrad piinamised ja mõrvad, mida panevad toime väikesed, süütud lapsed, kes hävitavad ka loodust ja loomi. Tuleb aru saada, et neid tegusid ei teegi laps ise, vaid tema keha kontrollivad tumedad jõud. Nende piltidelt vaatavad vastu külmad ja täiesti tundetud näod.
Meil räägitakse pidevalt indigolastest ja kristallilastest, pannes meid uskuma, et iga praegu maale sündiv laps on kõrgematest dimensioonidest pärit imelaps. Kuidas saavad sündida need imelised lapsed, kui lapsevanemad hoiavad enda sees tumedaid tundeid ega hoolitse korralikult oma keha eest? Üldse aga ei räägita pimedusest pärit hingedest, keda sünnib samuti maale massiliselt. Samas kirjutatakse artikleid abitute laste põlvkonnast ning imestatakse, miks teevad lapsed jõhkraid ja vägivaldseid tegusid, piinavad loomi, tapavad ja naudivad seda. Mitte kunagi varem pole elanud Maal selliseid lapsi. Kas need ongi siis meie indigolapsed ja kristallilapsed?
Kui me tahame elada õnnelikuna, peame keskenduma positiivsusele ja heale, aga me ei tohi eitada ka tumedate jõudude olemasolu. Meil on vastutus! Me vastutame selle eest, kellele me elu anname, millist jõudu me toetame iga oma mõtte, teo ja sõnaga. Oh, millised lapsed ootavad maale kehastumist! Anname neile selleks võimaluse!
Mida madalam on ema vibratsioon, seda madalamatest tasanditest hingi saab ta kanda. Noortel naistel on erakordselt oluline oma keha eest hoolitseda ning hoida puhtust oma mõtetes ja tunnetes. Maisuses on meil palju mõjutajaid, kes suunavad meid kas meie jaoks kasulikele või kahjulikele valikutele. Mida kõrgemale tõstame oma võnkesageduse, seda vähem tajume madalamaid mõjutusi ning tunneme soovi vaid liikuda valguse teel.
Iga järgnev põlvkond peaks olema eelnevast targem ja täiuslikum. Iga ema peaks tahtma sünnitada last, kes on veelgi targem, veelgi tugevam. Selleks peab emal ja isal olema lapsele valmis keskkond. On vastutustundetu tuua ilmale laps, ilma et talle oleks valmis seatud paradiislik koduaiake. Tuua laps ilmale linnas, mis on elutu ja surmav, hävingule keskendunud ja sellele määratud, on lapse suhtes kuritegu.
Riskigrupis on ka ebaloomulikud ja kunstlikud viljastamised, nn katseklaasilapsed, kes viljastatakse väljaspool ema. Nad on energeetiliselt eikellegi lapsed ning selliseid kehasid püüavad olendid teistest maailmadest. Kunstliku viljastamisega toimub hinge kehasse tõmbamine vägivaldselt ning jumaliku unistuse vastaselt. Selliste juhtumite vältimiseks ongi väga oluline hoida puhtust oma kehas ja mõtetes ning tõsta oma sagedust igal võimalikul viisil. Hoiduda ebaloomulikest viljastamistest ning mitte mängida hingedega. Nii nagu lapse loomine on koostöö, peab ka mees oma keha puhastama ja sagedust tõstma, et naise keha tema seemet endast välja ei tõukaks, vaid selle omaks võtaks.
Autor: Mari Metsallik
Allikas: Mari Metsallik: räägi oma kehaga ja kohtle teda armastusega
Mari Metsallik: armastada tuleb alati kogu hingest, nii kõvasti, kui suudame, isegi kui saame kõrvetada
Mari Metsallik annab nõu, kuidas vabaneda organismis vohavast ja tervist mõjutavast limast
Mida teha, et sinu välismaal töötav mees sind ei petaks?
Mari Metsallik: tõeliselt imeline armastus ei ole vedamine ega lotovõit, vaid igapäevane töö iseenda kallal

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.