Mari Metsallik: armastus on meie tõeline olek, turvaline, puhas ja puutumatu madala sageduse energiatest

Armastus on minu lemmikteema, mu südamemissioon. Püsivad ja toitvad armastussuhted on meie kõige tähtsam looming siin elus, sest ilma nendeta häviks ja närtsiks maa peal kõik. Õigeid paare kokku viies loob Jumal maailma aina uuesti. Minu soov on, et läbi teadlikkuse tõusu lõppeksid lahutused ja lahkuminekud, et armastuse energia aina kasvaks ja abielud muutuksid purunematuks õnne allikaks mehele, naisele, lastele ning mitmetele järgnevatele generatsioonidele. Et imeline armumise tunne oleks kestev ja jääv, kirjutab Mari Metsallik oma raamatus”Naiselikkuse saladused”.

“And I’d choose you; in a hundred lifetimes, in a hundred worlds, in any version of reality, I’d find you and I’d choose you.” – Kiersten White, The Chaos of Stars

Tõeline edukus saab kasvada välja vaid tugevast perekonnast. Kunagi varem ei ole abielud purunenud nii massiliselt kui tänapäeval. Kuid mina usun, et kui oled valinud abielluda, siis oled vandunud olla selle inimese kõrval nii heas kui halvas, igavesti. Sellepärast ei ole kihlumine ja abiellumine lihtne otsus, vaid naine peaks väga hoolikalt valima.

Tõeline armastus muudab hinge valgemaks ning inimese paremaks, kuid armumist ei pea meie kultuur millekski vaimseks, hoopis vastupidi – armumist lausa naeruvääristatakse ja peetakse ajutiseks hulluseks, ebaratsionaalseks, “pea kaotamiseks”, illusiooniks, ajukeemia kokteiliks. Kui inimene armub, siis ta vabastab end ego kontrolli alt, toimub meele puhastumine ja südame avanemine. Armunud inimene tunneb, et ta on hoitud ja armastatud, ta kogeb empaatiat ja hoolivust, eraldatuse tunne asendub ühtsusega. Ta soovib vaid üht – armastust jagada ja kinkida. Tundes ennast hästi, näeb ta ka oma kallimas vaid head. Ta soovib alistuda oma armastatule. Isiklikud tahtmised ja vajadused jäävad tagaplaanile, selle asemel soovib ta armastatut teenida, anda endast kõik, et teisel oleks hea, ning kogeb läbi selle meeldivat küllastustunnet. Teise soove täites saame suurema naudingu kui täites iseenda soove.

Armunud inimene tunneb, et maailm on ohutu paik, kus ei ähvarda iial mingi oht. Tema keha ei haigestu, vererõhk on normaalne ning immuunsüsteem tugev. Tema süda on hoitud ja terve, tema rind kiirgab puhast ja inspireerivat energiat. Kehas pesitsevad haigused hakkavad kiiresti paranema, toksiinid hakkavad väljuma. Armunud inimene muutub väliselt kaunimaks, nooreneb tunduvalt. Ta silmades on eriline valgusesära, mis tekib sinna enda ja teiste eludesse rõõmu ja headuse toomisest. Temas lööb õitsele Looja poolt kingitud helendav südamekuma, millest kiirgub õnnistavat valgust. Läbi nahapooride kumab füüsilisel kujul nähtav helendus, armastuse energia essents.

Tegelikult on armumine sügavalt vaimne. Mõne inimese elus on see ehk ainus vaimu kogemise hetk. Puhas, avanenud süda loob kontakti oma tõelise, vaimse olemusega, oma sisemise jumaliku essentsiga. Armumine on vaimu täielik kohalolu. Inimene armub hetkel, kui ta alistub vaimule. Armumine puhastab keha ja hinge igat tasandit, puhastunud süda unustab mineviku valu ja haavad. Meie nimetame seda armumiseks, kuid tegelikult on see oma tõelise vaimolemuse kogemine. See on meie tõeline olek, turvaline, puhas ja puutumatu madala sageduse energiatest. Säilitades selle kontakti, säilitame ka alati armunud oleku ning seeläbi säilitame ka alati õnne, armastuse, isetu teenimise ja alistumise soovi ning tõelise sügava hingelise armastuse oma kallimaga.

Inglismaa neuroloogid avastasid, et tugeva armumise korral lülituvad välja need ajupiirkonnad, mis on seotud negatiivsete tunnetega, nagu hirm, lein, viha. Kas olete kunagi tähele pannud, kui vastarmunud inimesed ütlevad, et nad on seitsmendas taevas? See on sõna otseses mõttes tõsi. Armumine, vaimu kohalolu, tõstab inimese sageduses seitsmendale tasandile. See on Looja tasand. Tasand, kuhu on võimalik end viia sügava meditatsiooni, praktikate ja palvete abil. Armumine lennutab meid sinna, ilma et me selleks üldse pingutama peaksime.

Meie tugevus, tervis ja õnn sõltub sellest, kui palju armastuse valgust me endas kanname. Armastus on energia, mis tervendab ja uuendab. Armastuse energia kingib meile heatahtlikud mõtted ning iga heasoovlik mõte käivitab kehas kohe tervendusprotsessid.

Kui meis ei ole piisavalt armastust, tunneme elus tühjust, meie sagedus langeb ja mõttemaailm on täis mõttetust. Kõik halb on armastuse puudusest ning kõik hea tuleb läbi armastuse. See, kui palju meis on armastust ning kui palju me armastust kiirgame, on meie enda kätes. Selleks et taastada tõeline armastus iseenda ja seejärel ka teiste vastu, on vaid vaja end taasühendada oma tõelise, puhta olemusega. Seejärel saabuvad kõik vajalikud teadmised juba meie enda seest.

Kui oleme kontaktis oma tõelise olemusega, püsime segamatult harmoonias ja hingerahus ning suudame hoida oma suhet läbi elu õnneliku, armastusrikka ja külluslikuna. Armunud inimese energiaväli laieneb ja puhastub, selles hakkavad särama kõrgemad vaimsed toonid ja kiired. Südamest kiirgav armastuse energia ujutab üle auravälja ning levib, puudutades ka teiste inimeste väljasid ja tervendades neid. Sellise inimese energiaväljas viibides on selgelt tuntav meeldiv aroom – see on hea ja ülendava energia lõhn. Selle lõhna kaudu on võimalik tunda inimese keha seisukorda ja saada aimu tervisest, samuti tunnetest ja isegi mõtetest. Inimese aura lõhn jääb külge ka selle inimese riietele ja esemetele, kõik inimesele kuuluvad asjad kannavad tema energiat. Sellepärast tuleb taaskasutusest ostetud riided ja esemed kindlasti enne kasutamist taotlusega ära puhastada. Kui inimene ei hoolitse oma energiavälja eest ning laseb oma sagedusel pidevalt langeda läbi omaenda negatiivsete mõtete, tungivad tema välja madalamate sageduste olendid, proovides röövida selle inimese energiat ning toituda ja kasvada tema negatiivsete tunnete tulemusest. Sel juhul lõhnab energiaväli ebameeldivalt ning sellel on määrdunud toonid. Mida rohkem tõstame oma sagedust, seda puhtam on meie energiaväli, sest madalasageduslikud energiad ja olendid ei mõjuta seda enam – nad ei pääse meile ligi. Siis hakkab toimuma vastupidine – hoopis meie mõjutame oma positiivse ja tervendava auraga kõiki negatiivseid energiaid ja muudame neid.

Katkend on pärit kirjastuselt Pilgrim ilmunud Mari Metsalliku raamatust “Naiselikkuse saladused”.

Telli koju mugavalt ja kontaktivabalt: https://pilgrim.ee/raamatud.html

Seotud