Manipulatsioon on võitlus päikesepõimikute vahel

Manipuleerija tahab manipuleeritavat allutada enda tahtmist mööda käituma panna. Manipuleerija lähtub vaid oma tahtest. Tahe, aga kui see ei ole jumalikult ühendatud enda Hinge Kõrgema Keskusega, loob rohkem negatiivset energiat siia ilma juurde, kui võiks Kõrgem Ühendus luua. Aga Kõrgemas Ühenduses toimiksime juba koostööna, mitte teiste allutamise või mõjutamisega. See on ego võte, sest ego arvab, et ollakse nõrk, ei saada hakkama ja leiutab viise, kuidas teisi panna käituma neile sobival viisil.

Ühel hetkel, ühel päeval, see egole laotud maailm, mis pidevalt kontrollib teisi, et teised täidaksid tema soove, kukub valusasti kokku. Oleneb inimesest, kui kiiresti. See võib kaasa tuua palju emotsionaalseid ja mentaalseid raskusi ja sidemete üleskerkimist eelmiste eludega. Kõik tuleb ilmsiks.

Ka armastajad manipuleerivad teineteisega. Kui armastaja on tundest üle koormatud, üle valatud, siis ta mõtleb ainult tundekehaga, mõistuse lülitab välja ja vastavalt tema tundekeha vanusele, enamasti on see 2-3-aastase lapse tasemel, hakkab see nõudma ja tahtma oma soovide kohaselt. 2-3-aastased lapsed õpivad ka meelitama ja nö hea laps olema, kui miski on parajasjagu neile positiivses suunas liikumas. Tunded paistetavad nii üles, et toimub sulaselge manipulatsioon, kus allutatakse teine täitma oma soove, pidades eelkõige silmas enda soove ja vajadusi, sest armastaja tunneb, et need tuleb iga hinna eest täita! Mõistus ja mentaalkeha ketrab ainult lugusid armasast kallikesest, keda peab saama näha ja tunda, kogu tahe on allutatud soovile olla armastatuga koos, unustades totaalselt enda, andes oma võimu üle ebamäärasele või oma ihaldatud, armastatud partnerile. Ja toimubki nihe! Kui armumisperiood saab läbi, siis hakatakse teineteist süüdistama “aja ära võtmises”, “ära kasutamises” jne. Kes tegelikult “süüdi” on? Keegi ei olnud kehas täielikult kohal ja tahte tsakrad võnkusid vastavalt armumise, armastuse energeetilisele mullile.

Armunuid on kerge manipuleerida. Keda veel on kerge manipuleerida? Neid, kes ei tunne ennast enda kehas “kodus”. Need, kes ei tea, kes nad on, ja kuhu nad kuuluvad. Need, kes ei tunne enda väärtust ega pea lugu enesest, ei armasta ennast. Väga kerge on egost juurdunud inimesel sellist inimest energiast tühjaks tõmmata, mängida tema tunnete ja mõtteväljadega ja seeläbi kogeda energiat, samal ajal kui see, kellelt energiat võetakse, kogeb väsimust, loidust, energiakadu.

Kolmas tsakra vastutab meie isiklikku tahte eest. Koostöös südamega ja pankreasega loob see võimsa hinge arengu ja arendamise asupaiga. Meie hing, meie mõistus, meie keha. Me peame kuuluma ühte. Vaim peab olema meiega ühendatud. Ainult siis saame vabad olla siin manipuleeritud maailmas!

Autor: Maili Hütt

Loe lisaks: 8 ebameeldivat inimtüüpi, keda võiksid oma elus vältida

Kuidas hoida end ohver-agressor-tüüpi energiavampiiride eest?

Seotud