Maikuu energiad | On aeg kasutada oma võimeid, vaba tahet ja loomisväge iseenda, inimkonna ja oma planeedi kõrgeimaks hüvanguks

Mai on imetabane tärkamise ja õitsemise kuu, mis toob endaga palju uut ja seninägematut. On aeg pühitseda Elu. Hüppeline avardumine ja Loomine on selle kuu märksõnad. Nii nagu looduses, nii samuti tärkab ja õitseb nüüd ka meie süda ja sisemine elu ning nagu looduses, nii ka inimestes ja ühiskonnas saavad sügise ja talve jooksul küpsenud ning lõpule jõudnud protsesside tulemused nüüd nähtavaks, vahendab Kristallikoda.ee.

Nüüd on aeg vana kest lõplikult kõrvale heita, selg sirgu lüüa, kopsud kevadist, värsket, energiaküllast õhku täis tõmmata, avada oma süda ja lasta armastusel voolata. Selgus ja valgus tabab nüüd nii mõndagi inimest ja teadvust justkui välgulöögina, andmata enam mingitki võimalust illusioonideks või kahtlusteks.

Seis, milles oleme isiksustena praegu oma elus, saab meile nähtavaks objektiivse ja kristalse selgusega. Sama toimub ka laiemas, ühiskondlikus ja globaalses plaanis. Unustuse loor ja illusioonide udu tõmmatakse nüüd ühtäkki meie silme eest ja me näeme elu selgema pilguga kui kunagi varem. Universumi kord ja seadused, mille järgi toimub elu planeedil Maa, saavad toodud üheselt mõistetavalt ja vastuvaidlemist mittevõimaldaval viivil nähtavale.

Meile näidatakse meie isikliku ja kollektiivse karma saldot ja see avab hiilgava võimaluse muuta siin, oma koduplaneedil, suuri asju, ühekorraga ja otsustavalt. Ettevalmistus selleks on käinud juba mitu aastat, ettevalmistusperiood on lõppenud ja on aeg asuda otsustavalt tegude juurde. Nüüd pole enam aeg kaaluda ega vaielda, nüüd on vaja valida ja tegutseda. Ainult arvamusest ja seisukohavõtust enam ei piisa. Ammugi pole aeg kriitikaks, kahtlusteks ega kõhklusteks. Ei saa loota ka ühelegi välisele abile ega tugistruktuurile. Me ise oleme need, kes nüüd muudavad otsustavalt ja jäädavalt oma elu ja just selliseks, nagu meie Kõrgem Mina ja Hingeplaan ette näeb ja Süda igatseb. On aeg kasutada oma võimeid, vaba tahet ja loomisväge iseenda, inimkonna ja oma planeedi kõrgeimaks hüvanguks.

Maikuu on ideaalne aeg teha seda, mida oled ammu mõelnud teha, millest oled ammu unistanud. Lõpeta kõik tegevused, mis su südant, hinge ja kõrgemat hüve ei toida ega toeta, kõik, mis tõmbab sind alla, tüüta ning mida teed vastu tahtmist. Hakka tegema seda, mida armastad. Koli ära, mine reisile, raja aed või ettevõte, ütle oma tõde välja, avalda armastust, võta sisse oma koht päikese all. On oluline tugevdada oma sidet maaga, olla maandatud. Kasuta igat võimalust olla looduses, pargis, metsas, mererannas. Ava loodusele oma silmad, kõrvad, nina ja kõik oma meeled. Pista näpud mulda, kallista puud, kuula linnulaulu ja nuusuta lilli. Tunne elust siirast ja lapselikku, ehedat rõõmu. Tunneta oma eksistentsi siin ja praegu, looduse osana, Universumi kodanikuna, voolava ja väeka loovjõuna, kellel on vaba tahe ja piiritu võime ning võimalus armastada. Usaldades oma südant, iseenda loomisväge ja Universumi täiuslikku plaani ning ajastust mõistad sa, et pimedus teenib valgust ja kaos on piiritu potentsiaaliga ning loomisvõimalustest tulvil. Kõik toimuv on parim võimalik ja sul on vaba tahe ja valikuvõimalus muuta ja luua oma südamesoovidest lähtuvalt mida iganes sa soovid ja otsustad luua. Kui hoiad oma tähelepanu südames ja püsid armastuses, saab sulle selgeks ka see, millised valikud sind teenivad, millest loobuda ja kuhu edasi tasub suunduda. Uusi võimalusi on õhus isegi sedavõrd palju, et pole üldsegi ime, et mõistus tõrgub seda uskumast. See on tõhus ja kiire õppimise periood, mis muudub meid ja meie elu põhjalikult, läbi ja lõhki, ja nii tempokalt, et õigupoolest ei jää kahlemiseks ja kaalumiseks eriti aegagi. Kui hoidud ülemõtlemisest ja püsid südame energias, tunned end nüüd enneolematus sõiduvees ja jõuad kiiresti ja kergesti edasi just selles suunas, kuhu su süda alati on igatsenud.

Samal ajal, kui tunneme sisemuses vabanemist ja õidepuhkemist, võib meid väliselt ümbritseda kaos, mille tekitab vanade süsteemide, programmide ja uskumuste massiline lagunemine. Arvestades meie tundlikkuse samaaegset pidevat kasvu ja avardumist, võib see kohati tunduda nagu seisaksid perroonil kahe vastastikuses suunas kiiresti liikuva rongi vahel. Kui olukord tundub segadusse ajav, seisata, toeta tallad tugevalt vastu maad, sule silmad, hinga sügavalt ja tõmba kogu oma tähelepanu iseenese sisse, keskmesse, kus on alati rahu, harmoonia ja tasakaal. Püsi seal seni, kuni tunned end küllalt kindlana, et olukorraga silmitsi seista. Ka kõige pikem kihutav rong saab ühel hetkel otsa, tolm laskub, saabub rahu ja vaikus ning avaneb vaade ning mõistmine tegelikust olukorrast ja saadaval olevatest võimalustest. Ja pea meeles – sa pole ühelgi hetkel üksi! Anna nõusolek vastu võtta abi ja abi saabub. Rutem, kui oskaksid arvata, sest, kogu Universum annab oma parima, et käimasolevale uudisloomingule igati kaasa aidata. Sa oled igal hetkel täiuslik, hoitud ja armastatud. Mine julgelt edasi ja hakka kasutama oma elu võimalust luua endale unistuste elu oma südame sügavaimate unistuste ja hinge soovide kohaselt.

Imelist ja edukat maikuud!

Allikas: ALKEEMIA TAROSKOOP MAIKUUKS | Mida on oodata armastuse, töö ja tervise osas?

6 vaimset teejuhti, kes saadavad sind läbi elu

Seitse tõhusat nippi, kuidas puhastada oma kodu soovimatutest energeetilistest külalistest

Selgeltnägija Mai-Agate Väljataga: kui me oleme endasse sisse kodeerinud, et rikkus on paha, siis on see takistuseks küllusele

Oska märgata: inglid räägivad sinuga läbi numbrite maailma

Seotud