Mai-Agate Väljataga: inimkond on katsejänes teistele tsivilisatsioonidele

“Me oleme oma inimkonna arengus kogu aeg kellelegi katsejänesed olnud, välja arvatud 500 000 aastat tagasi, kui olime ise jumalused. Siis olime palju hõredamad kui praegu ja meil olid tiivad, aga siis tulid siia maa peale negatiivsed jõud, kes meie DNA lahti raputasid, jättes meile kolmeteistkümnest ainult kaks või kolm keerdu: ellujäämisinstinkt, sigimine ja söömine. Ülejäänud võimed võeti ära – ja see on ka eksperiment,” kirjutab Mai-Agate Väljataga oma raamatus “Loomise õpetus II”.

Negatiivsed jumalad ei söö ju sellist toitu, nagu meie sööme, meiegi ei söönud 500 000 aastat nii jämedat ainet nagu praegu. Tumedad jõud on kogu aeg meie seas olemas, ja on ka osa inimesi, kes neid jõude kehastavad. Eksperiment kestab edasi.

On ka selliseid tegelasi, kes kasutavad tulnukate tehnoloogiaid ja kellega ameeriklaste president Eisenhower sõlmis 1956.aastal kokkuleppe. Nende tegelaste kõrgtehnoloogiat näeme sõjalistel aladel. Suurriikide valitsused tahtsid saada skandinaavlaste käest kõrgtehnoloogiat, aga skandinaavlased ütlesid,et ainult ühel tingimusel: kui lõpetate tuumakatsetused ja likvideerite oma sõjaarsenali, sest te püüate kasutada neid vahendeid omasuguste vastu. Ja ei andnudki, ei teinudki mingit lepingut.

Skandinaavlastel on üks rass välistsivilisatsiooni esindajaid, kes püüavad inimkonda headuse poole pöörata.

Palju neid erinevaid kosmilisi tegelasi meie planeedil on? Kes seda täpset arvu teab … Neid võib jagada selle järgi, millised on nende lennuaparaadid, aga kuna nende lennuaparaat võis sada aastat tagasi olla ümmargune, aga nüüd on kolmnurkne, siis me tegelikult ei tea, kui palju erinevaid. Kui arvestada seda, kui erinevad on nende lennuaparaadid, siis peaks neid palju erinevaid olema.

Meie seas on inimesi, kes on kosmiliste tegelastega pidevas kontaktis ja teavad neist palju, aga nad ei saa seda infot avaldada, ilma et oma elu ohtu seaksid. Teadmine on alati eluohtlik. Vastandjõud likvideerib teadja ära, et teadmine ei imbuks massidesse.

Kas kosmiliste rasside vahel on ka võimuvõitlus? Deemonid ja inglid ja duaalsus? Jah, erinevate tehnoloogiliste rasside ja vaimsete rasside vahel käib kogu aeg üks kätš, et kelle valduses Maa praegu on.

Tegelikult on mõlemad pooled siin kohal, aga mingisuguse kokkuleppega on nad rahulikud ja ei tekita üleliia ärevat olukorda. Kuigi jah, siin on olnud ka siiriuslaste ja ühe teise rassi tegelaste vahel, kelle nime ma ei tea, tõelised õhulahingud, ufosid on alla sadanud sadade viisi.

Deemoneid on ka osade inimeste kannul. Kui inimene kuuleb peas hääli, mis sunnivad, käsivad, alandavad, siis on tegu tumedate jõududega. Aga paljudel inimestel räägivad alateadvuse kaudu ka head jõud. Need räägivad kõrvalseisja häälega, et sul on vaja seda teha, aga sa ISE valid, kas teed või mitte. Kunagi ei öelda otse, et sa pead seda tegema.

Ainult siis, kui inimene saab teadlikuks oma deemonitest ehk negatiivse madalsagedusega jõududest ja teeb TEADLIKULT selle valiku, et ta enam nendega koostööd ei tee, on võimalik neile vastu seista.

Mõned skisofreenikud on mulle rääkinud ka seda, et neile ütleb mingi hääl peas, et keegi tuleb ära tappa. See on tõsi, et negatiivsed mustad jõud võivadki nii öelda, aga see on inimese valiku küsimus, kas ta tahab seda teha või mitte. Küsimus on selles, kas inimene on nii võimekas ja teadlik, et suudab musti jõude ohjata. Inimene peab olema teadlik nendest, siis suudab. Kui ta arvab, et see hääl või jõud, mida ta tunneb, on ainuke reaalsus ja ta identifitseerib end sellega, siis ta ei saa midagi ümber teha. Teadlikkus on põhivõti.

Tavaliselt nad alluvad nendele jõududele, sest keegi pole neile õpetanud, kuidas vahet teha. Kui inimene ise tahab, siis ta jõuab selle juurde, kes aitab, aga see ei pruugi juhtuda ühe elu jooksul. Ka tapjate karma on sedasi seatud, et kokkuleppe kohaselt tuleb ta tapma ja see energia, mis teda sellele teole tõmbab või ärgitab, on nii tugev, et tal ei ole võimalik sellele vastu seista, ainult teadlik olemine annab võimaluse.

Autor: Mai-Agate Väljataga

Allikas: Briti ufoloog Nigel Kerner: hallid tulnukad uurivad inimese hinge, kuna neil endil see puudub

Alkeemia lugemisnurk. Eesti oma X-failid: “Teadsin, et nemad on siis nüüd tulnukad. Ja siis me hakkasime vestlema.”

Igor Volke: 1990. aastal Muhu saarel toimunud värvikas ufo-juhtum on ka maailma mastaabis väga tähelepanuväärne

Mai-Agate Väljataga: uskumused teie alateadvuses loovad teie isikliku reaalsuse

Seotud