Maagilised kristallid, mis aitavad tuua sinu ellu küllust

Kristallid on salapärased abimehed, mille jõud ja energia suudavad mõjutada meie elu positiivsuse poole pöörduma. Kui sa tunned, et sinu elus on puudu küllusest – armastust ei ole, elurõõmu napib, rahavood on kokku kuivanud, siis vajad sa just neid kristalle, mis panevad sinu elus taas energiad võimsalt liikuma.

Külluse all ei mõelda ainult rahaliste vahendite piisavust, küllus tähendab ka seda, et sinu elus on kõik valdkonnad tasakaalus ja harmoonias. See tähendab, et sul on piisavalt emotsionaalseid ja materiaalseid vahendeid, et tunneksid end rahulolevalt, kindlalt ja õnnelikult. Et eemaldada oma erinevatelt eluvaldkondadelt blokeeringud ning aktiveerida külluse energiad, vali järgnevad kristallid:

Tsitriin

Märksõnad: küllus ehk rikkus, edu, tarkus, õitseng, positiivsus, päikselisus, neelab negatiivset energiat, õnne ja helduse kivi, rõõm, keskendumine, kosutab füüsilist keha.

Vaimne mõju: Tsitriin on tugev kivi, mis toob südamele päikest ja soojust. Aitab depressioonide, närvilisuse ja rahutuse korral. Ta annab kehale märku selle tasakaalu hälvetest ning aktiviseerib organismi parandava energia voogu. Aitab üle saada selgusetusest, millises olukorras see ka ei avaldu, olles seega sobiv kergesti haavatavatele, depressiivsetele, kurbadele, isegi suitsidaalsetele inimestele, sest võib aidata neil elule jälle mõtte leida. Ta mahendab soovi iseennast hävitada, andes asemele lootust ja elurõõmu. On täheldatud, et tsitriin soodustab reise, inimestevahelisi sidemeid ja vajaliku teabe saamist. Aitab kasutajat suhtlemises, näha asju üksteisega seoses, laiemas ühenduses. Samuti parandab ta kõneosavust ning oma mõtete vormimist sõnadeks, mistõttu juba Vana-Roomas kasutasid teda oraatorid. Tsitriin aitab uut omaks võtta ning muudab teisenevate oludega kohanemise kergemaks. Ajal, kui me oleme haavatavad, aitab ta meil säilitada sidet oma jõukeskusega. Kivi on seotud hasartmängurite, sulide, karjeristide ja maakleritega, kuid ka inimestega, kes oma töös kasutavad ennekõike käsi – juveliirid, graveerijad, illusionistid, kaardipanijad. Tsitriin aitab elus saavutada maiseid eesmärke – head haridust, head töökohta, kasulikku äri, kuna ta vahendab jõudu ja keskendumist. Maagid kasutavad teda sageli riituste läbiviimisel.

Granaat

Märksõnad: annab ja taastab energiat ning annab elujõudu, naiselikkusust, seksuaalset väge, kirge, inspireerib armastust ja ustavust, stimuleerib kundalini energia tõusu, aitab leida väljapääsu olukordadest, kust ei näi olevat väljapääsu.

Vaimne mõju: Granaadid annavad julgust, algatusvõimet ja elujõudu, nad aktiviseerivad seksuaalenergiat ja rõhutavad nende kandjast kiirguvat jõudu, suurendavad enesekindlust ja aitavad elus edasi jõuda. Sobivad aktiivsetele ja emotsionaalsetele inimestele. Granaat on naiseliku seksuaaljõu sümbol. Tasakaalustab seksuaaltungi ja leevendab emotsionaalset ebakõla. Punane granaat stimuleerib iseäranis kundalini energia tõusu ning on abiks potentsiprobleemide puhul. See tugevdab, aktiveerib ja kindlustab ellujäämisistinkti, tuues julgust ja lootus. Granaat aitab kiirustavatel inimestel rohkem praeguses hetkes elada, järgmisele sammule keskenduda ja eesmärke saavutada. Mõjudes otseselt hüpofüüsile, sobib ta hästi mõtluskiviks, mis aitab üle saada raskemeelsusest ja depressioonist. Kivi energia aktiviseerib inimese jõuvarud. Ruudukujuliselt lihvitud granaadid arvatakse toovat edu äris.

Mõju tervisele: Tugevdab südant ja ergutab kogu vereringet, tema toimel suureneb vereplasma ja valgete vereliblede hulk, paraneb hemoglobiini assimilatsioon. Aitab aneemia (kehvveresuse) ja sellest tuleneva väsimuse ning jõuetuse korral. Mõjub ergutavalt suguelundeile ja potentsile, on täheldatud ka ravivat toimet impotentsuse ning teiste suguelunditega seotud haiguste puhul. Tugevdab kapillaare, mis mõjub soodsalt nii bronhidele kui kopsudele. Leevendab ka liigesepõletikke (artriit, reuma) ja nahahaigusi (abstsess). Kosutab aju ja aitab mälunõrkuse korral. Tugevdab maksa, põrna ja neerude talitlust.

Aventuriin

Märksõnad: jõukus, stressi eest kaitse, liidriomadused, otsustavus, harmoonia.

Aventuriin on väga hea jõukuse kivi. Kui Aventuriini kanda neelab see elektromagneetilisi kiiri ja kaitseb keskonnasaaste eest. Hea väljaspoolt tuleva stressi kaitsja. See kristall muudab negatiivsed situatsioonid kahjutuks ja pöörab need ümber. Tugevdab liidriomadusi ja otsustavust. Edendab kaastunnet ja empaatiat ning soodustab sihikindlust. Kivi viib teid tagasi minevikku, et leida „haigusseisundi” allikaid. Leevendab kogelemist ja neuroose. Aventuriin ergutab taju ja suurendab loovust. Loob harmoonia keha ja vaimu vahel. Aventuriin leevendab viha ja ärritust. See stimuleerib emotsionaalset taastumist ja võimaldab elada iseenda südames. Füüsiliselt soodustab Aventuriin head enesetunnet. Tasakaalustab naiselikku ja mehelikku energiat ning soodustab südame uuenemist. Vaimselt toetab aventuriin südametsakrat, katstes südame energiat psüühilise vampiirluse eest. Vabastab negatiivsetest emotsioonidest ning mõtetest.

Karneool

Märksõnad: elujõu ja motivatsiooni taastaja, loovuse stimuleerija, annab julgust, soodustab erutavaid kogemusi, annab julgust, motiveerib edule äris, aitab usaldada iseennast ja oma taju, hajutab mentaalset letargiat, hävitab emotsionaalse negatiivsuse.

Vaimne mõju: karneool lisab inimesele optimismi, vastupidavust ja sallivust. Ta aitab ideid ja plaane teostada ning annab füüsilist jõudu. Karneool soojendab ja rahustab, sest ta on ener­geetiliselt maaga seotud. See kivi on sobiv kaaslane neile, kes tahavad keskenduda ning oma keha ja vaimu vahel paremat ühendust saavutada. Suurendab eneseusaldust ja aitab hinge sisemisi võimeid ja andeid paremini esile tuua. Teda kasutatakse ka eelmiste elude teadvustamisel. Karneool aitab perekonnaga seonduvaid kohustusi täita, samuti annab ta julgust oma sisehäält usaldada. Ta muudab inimese sotsiaalsemaks, õpetab teda rõõmu tundma oma keha ja maise elu suurepärasuse üle, äratades seksuaalset iha. Ta sobib inimestele, kellel on raske oma seksuaalseid soove väljendada.

Mõju tervisele: karenool on täis elujõudu ja vitaalsust, soodustades ainevahetust. Leevendab vaevusi alakehas, seedetraktis ja soolestikus; soodustab mürkaine­te eraldumist organismist. Puhastab verd, neere, maksa ja põit, võib isegi neis organeis moo­dustunud kive lahustada. Alandab kõrget vererõhku, kõrvaldab vereummistusi ja ergutab vereloomet. Leevendab astmaatilisi ja reumaatilisi vaevusi. Pidurdab ninaverejooksu ja parodontoosi arengut, tugevdab igemeid ja silmi, aitab säilitada naha nooruslikkust. Ta aktiviseerib seksuaalkeskust, kergendab menstruatsioonivaevusi ja tasakaalustab hormoonide talitlust.

Võid neid kristalle kaasas kanda üksikuna, kui tunned, et vajad just vastavat energiat, kuid võid neist moodustada endale ka küllus toova komplekti.

Allikas: poolvääriskivid väekates ehetes.

Külasta WildWoman’i Facebooki lehekülge

Loe lisaks: Kuidas kristalle puhastada ja uue energiaga laadida

Tervendavad kristallid I: leia endale sobiv poolvääriskivi, mis kaitseb negatiivse energia eest ja turgutab tervist

Vaata, mida sõrmede pikkus näitab sinu iseloomu kohta!

Kristallid, mis aktiveerivad selgeltnägemist ja võimendavad intuitiivset tunnetust

Seotud