MAAGILINE PÄEV: täna öösel toimus kuuvarjutus Kaljukitse sodiaagimärgis

Taas on kätte jõudnud maagiline täiskuuaeg ning seekord mõjutavad Kuud maise ja konkreetse Kaljukitse energiad. Loe, mida pead seekordsel täiskuuajal silmas pidama, millised kristallid aitavad energiaid tasakaalustada, mida pead tervisega seoses üle vaatama ja millise mõju annab kaasa kuuvarjutus.

Seekordne kuuvarjutus võib kaasa tuua keerukaid olukordi ja segaseid tundeid. Nüüd võivad emotsioonid üle keeda ning sa võid olla tundlikum kui tavaliselt. Eriliselt tugevalt võivad päevakorda tõusta lähisuhetega seotud teemad. Kõik see, mis on sinu hinges varjul olnud otsib nüüd teed päevavalgele. Võid tunda tugevat soovi öelda lõpuks välja see, mida oled oma südames varjatuna hoidnud.

Millegi väga riskantsega ei tasuks praegu siiski lagedale tulla, kuna inimesed kipuvad olema pigem konservatiivsed. Sobilikud tegevused on kõik maised asjad, mis nõuavad kohusetunnet, pühendumist ja järjekindlust.

Vältida tasuks kangekaelsust ja liigset enesekesksust. Inimsuhted võivad pingestuda just seetõttu, et ei soovita minna kompromissile. Enne tasub mitu korda mõelda ja siis alles öelda, nii säästad end ja teisi soovimatust tülist ja valestimõistmisest.

Tervise eest hoolitsemisel tasuks silmas pidada seda, et luud ja liigesed oleks hoitud ning kaitstud, samuti tuleks hoiduda külmetumast. Võib esineda naha ja hammaste ülitundlikkust, samuti külma ja niiskuse talumatust. Oma toitumist tuleks hoolikalt jälgida ning alkoholi tarbimist võiks pigem vältida.

Kuuvarjutuse ajal mõjutavad meid lisaks Kuu energiatele ka Maa energiad. Kuna nii Kuu kui ka Maa esindavad mõlemad naiselikke energiaid, siis on praegu suurepärane teha naiselikkuse, armastuse ja sensuaalsusega seotud rituaale. Kuna kuuvarjutus saab toimuda ainult täiskuuööl, siis pea meeles, et eelkõige töötad sa täiskuu energiaga, mis soodustab kõige ebavajaliku minnalaskmist.

Kristallidest on praegu sobilik kasutada selliseid, mis sobivad Kaljukitse energiaga. Nendeks on:

Oonüks – aitab leevendada vaimset ja füüsilist stressi ja suurendada elujõudu. Maandab, aitab keskenduda ja leida endas enesekindlus. Aitab leevendada hirmu tuleviku ees. Tõmbab ligi, mida vaja, noorendab, annab jõudu, elujõudu ja püsivust. Samuti kaitseb ta omanikku reisidel, matkadel ja komandeeringutes.

Karneool – annab energiat ja suurendab elujõudu. Aitab tuua lahendust seksuaalsusega seotud probleemidele. Meditatsioonis võiksid asetada karneooli juurtšakra lähedale ning visualiseerida, kuidas sealt kiirgub sinu kehasse soojendavat ja tervendavat energiat. Annab julgust, motiveerib edule äris, aitab usaldada iseennast ja oma taju, hajutab mentaalset letargiat ja hävitab emotsionaalse negatiivsuse.

Mäekristall – kaitseb, tervendab ja tasakaalustab. Suurendab keskendumisvõimet ja parandab mälu. Tõstab vibratsioonitaset, seega suurepärane kaaslane meelerännakutel. Mäekristalli toimel muu­tutakse seltsivamaks, väljendusvõimelisemaks, tundlikemaks ja oma kaasinimeste suhtes tähelepanelikumaks.

Malahhiit – sümboliseerib uuestisündi ja aitab tuua ellu muutusi. Aitab vabaneda vanast energiast ja annab julgust ning enesekindlust. Kaitseb talismanina õnnetuse eest. Teda võib kasutada siis, kui tahetakse vabaneda vanadest mõttemallidest ja piiranguid seadvatest hoiakutest. Ta aitab loobuda vanast, et uus saaks esile kerkida. Malahhiit on seotud harmooniaga, seetõttu sobib ta kirjanikele, poeetidele, kunstnikele ja näitlejatele. Kuid selle kivi kandmine eeldab ka pidevat tööd iseendaga.

Soovituseks oleks neid kristalle siis kanda ehtena, hoida endal ligidal või siis mediteerida nendega.

Täiskuu külluse rituaal

On rituaale, mida võib sooritada täiskuu ajal, et suurendada maagilist jõudu, kuid on ka rituaalid, mis on loodud spetsiaalselt vaid täiskuu ajal sooritamiseks. Järgnev külluse rituaal on just selline.

Täiskuuööl pane pott vett poolenisti täis. Aseta poti põhja hõberaha (kui sul hõberaha ei ole, võid kasutada ka hõbesõrmust) ja aseta pott nii, et kuuvalgus saaks paista otse potis oleva vee peale. Kui ilm on pilves, siis seda rituaali teha ei maksa.

Näidates oma hõbedat Kuule, lausu: “Kallis armas Kuu, palun juhata jõukus minu juurde! Aita minu jaoks avada külluse kraanid! Olen sulle alati tänulik!”

Korda neid lauseid kolm korda ning vala siis vesi maa peale. Hõbemünt (või sõrmus) hoia enda lähedal, kanna seda kas väikse kotikese sees kaasas või kangassa mässituna oma taskus. Ära seda ainult ära kaota!

Selleks, et rituaal tugevamalt toimiks, võid seda korrata mitmel järjestikusel täiskuuööl.

Rituaal uuteks algusteks

Vajad:

Valge küünal (võid kasutada teeküünalt)

Vesi

Sool

Väike kauss

Hõbedast lusikas (segamiseks)

Parim aeg rituaali sooritamiseks on vahetult peale pimeduse saabumist. Enne rituaaliga alguse tegemist võta endale hetk, et mediteerida ja rahustada oma meel. Kui tunned, et oled valmis, siis puista paar näpuotsatäit soola vette. Soola on kasutatud vaimseks puhastumiseks ning halva eemale tõrjumiseks juba aastasadu. Sega soolavett hõbelusikaga, lase soolal lahtuda ja lausu:

Vabastan end mineviku taagast, jätan olnu seljataha!

Piserda iseennast soolaveega üle, veendu, et vett läheks kindlasti pealaele ja talla alla. Seejärel süüta küünal ning lausu:

Olen valmis kõigeks uueks, mis elul on mulle pakkuda.

Võtan muutused vastu positiivselt ja ootan parimat.

Nüüd ole pisut vaikuses ja rahus, mõtle nendele positiivsetele muutustele, mida sa soovid oma ellu. Lase küünlal lõpuni põleda.

Maagilist täiskuuaega!

Loe lisaks: Neist pahedest pead vabanema! Sodiaagimärk näitab ära, mis saab sinu komistuskiviks aastal 2019

Iidsed uskumused: millised on head ja millised halvad ended?

Näolugemiskunst: need märgid näitavad, kas sul on ees pikk või lühike elu!

Eestimaa iidsed väepaigad, mis annavad energiat ning toovad tervist ja elujõudu

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.