Maagiline päev! Täna on 13. ja reede, toimub osaline päikesevarjutus ja Kuu loomine Vähi sodiaagimärgis

Kui üldiselt peetakse 13. ja reedet eriliseks päevaks, siis seekord on lisaks sellele põnevale kuupäeva ja numbri kombinatsioonile toimumas ka osaline päikesevarjutus, mis küll Eestis nähtav ei ole ning veel ka Kuu loomine tundlikus ja intuitiivses Vähi sodiaagimärgis. Rahvakalendri järgi on tänane päev ka karusepäev ehk kesksuve püha.

Täna on reede ja 13. kuupäev – paljude inimeste jaoks tähendab see kombinatsioon ebaõnne ja põhjustab hirmu. Teiste jaoks on see aga hoopiski õnnepäev, mil juhus jookseb hästi. Loe lähemalt, kust on pärit see hirm 13. reede ees ja millised on levinuimad ebauskumused – “Täna on 13 ja reede: kas on põhjust ebausuks?”.

Proovi ka pisut maagiat: “13. kuupäeva maagiline rituaal: mured minema”.

Täna toimub ka noore Kuu loomine. See on aeg, mil kuud pole taevas näha või on näha ainult maa varjuga kaetud kontuure. Must kuu on sama väekas abiline nagu täiskuugi – vanasti usuti, et selle kuutsükli loomus on maagiline ja avalduvad kontrollimatud jõud.

Kuna seekordne Kuu saab loodud Vähi märgis, siis on oodata eriti emotsionaalset ja suurenenud tundlikkusega aega. Inimeste sisemaailm ja tunded tõusevad jõuliselt esiplaanile ning on võimalik ka nende ülekeemine. Ollakse nostalgilised ja kiputakse meenutama vanu häid aegu ning ka melanhoolia ja kurvameelsus on kerged tekkima. Tasub katsuda säilitada rahu, näidata välja oma hoolivust ja armastust kaaslaste suhtes. Vajadusel võta endale hetk aega, et olla omaette ja katsuda mõista, mis emotsionaalsel tasandil toimumas on.

Tervise seisukohast tasub praegu tähelepanu pöörata oma toitumisele, sest Vähi märgile alluvad magu ja kõht ning seoses nendega võivad ka kergesti probleemid tekkida. Et vältida seedehäireid ja kõhuvalu, katsu nii söömise kui joomise puhul silmas pidada mõõdukust.

Praegu sobivad eriti hästi tegevused, mis on oma loomult rahulikud ja positiivseid emotsioone loovad. Vaata vanu fotoalbumeid, tee koos perega süüa, mine loodusesse, tegele oma sisemaailma arendamisega, kuula head muusikat või loe raamatut või veeda aega oma lemmiklooma seltsis.

Kuna meid mõjutab ka osalise päikesevarjutuse energia, siis ole tähelepanelik, sest sinu ellu on tulemas uued teemad. Need on seotud laste, emaduse, naisteasjade ja koduga. Samuti emotsioonide, tundlikkuse ja haavatavusega. Võid tunda, et teatud teemad kutsuvad sinus esile väga tugevaid või kõikuvaid emotsioone. Samuti võivad nüüd üles kerikida tunded, mis on olnud varjul sügaval muude teemade all. Ära proovi neid alla suruda, vaid vastupidi, kasuta seda kui võimalust end paremini tundma õppida ja vajadusel oma emotsioone tervendada. Loe lisaks: “Peidetud tunded: kuidas tulla toime allasurutud emotsioonidega?”.

Milliseid kristalle kasutada?

Kristallidest sobivad praegu eelkõige sellised, mis harmoneeruvad Vähi sodiaagimärgi energiaga. Soovituseks oleks neid kristalle siis kanda ehtena, hoida endal ligidal või mediteerida nendega. Sobivad kivid:

Tiigrisilm – toetab eesmärkide saavutamisel, suurendab sisemist väge ja maandab hirme. Kaitseb halbade mõtete ja negatiivse energia eest. Aitab suurendada loovust, tunnetust ja intuitsiooni. Parandab konfliktide lahendamise oskust ja tasakaalustab meelt.

Päikesekivi – annab energiat, suurendab positiivsust, rõõmsameelsust ja teotahet. Aitab soovidel täida minna ja tõmbab ligi küllust. Aitab suurendada elujõudu, viljakust ja seksuaalsust. Valgustab meelt ja keha ning aitab üle saada kurvameelsusest, melanhooliast ja depressioonist.

Karneool – toob ellu kirge, seksuaalsust, tugevaid tundeid ja särisevat energiat. Suurendab optimismi ning leevendab viha, kadedust ja armukadedust. Toetab unistuste elluviimist ja soovide täitumist. Suurepärane kivi selleks, et leida oma tõeline mina ja kutsumus.

Topaas – toob rahu, helgust ja rõõmu. Suurendab õnne- ja armastuse tunnet. Aitab mõista oma elu eesmärki ja toob nii vaimset kui füüsilist tervendust. Kaitseb kadeduse ja halbade soovide eest.

Loe, kuidas suurendada oma intuitsiooni: “7 kristalli, mis aitavad suurendada sinu vaimseid võimed ja intuitsiooni”.

Loe karusepäeva ehk kesksuve püha kohta: “Täna, 13. juulil on karusepäev ehk kesksuve püha”.

Kaunist ja maagilist päeva!

Loe lisaks: Päevameditatsioon elu aktsepteerimiseks ja armastuse kogemiseks

Sa tõmbad ligi just sellise suhte, nagu usud end väärt olevat

Armastuse vastuvõtmine on suurim kingitus, mida saad teha iseendale ja teistele

Tõelise armastuse 4 koostisosa Buddha õpetuse järgi

Seotud