Maagiline külgetõmbeseadus | Vägi on sinu sees

Pole tähtis, kui konarlik või kahjustatud on sinu suhe. Kui tahad seda muuta, piisab alustuseks sellest, kui muudad lihtsalt oma mõtteid ja sagedust, kirjutab Rhonda Byrne oma raamatus „Armastuse, tervise ja raha saladus“.

Kõik, mida oled oma elus saanud, on sinu mõtete ja tunnete tulemus ning see kehtib ka kõigi sinu suhete – nii varasemate kui ka praeguste kohta.

Lisaks tähendab see, et kõik sinu keerulised suhted on sinuni jõudnud su varasemate mõtete ja tunnete külgetõmbe mõjul.

Kui inimesed kuulevad esmakordselt seda osa Saladusest, meenutavad nad sageli oma varasemaid raskeid või isegi vägivaldseid suhteid. Nad ei suuda mõista, kuidas keegi võiks sellist olukorda endale ise ligi tõmmata. Mitte keegi ei tõmbaks tahtlikult oma ellu keerulist või rasket suhet, aga kui soovid mõnda oma konarlikku suhet parandada, siis on kasulik mõista, et tõmbasid selle suhte oma ellu mingi kindla põhjusega. Enamasti tõmbame keerulisi olukordi ligi selleks, et äratada endas peituvat sisemist väge.

Sul on praegu valikuvõimalus. Kas tahad pigem uskuda, et kõik sõltub lihtsalt õnnest ja halvad asjad võivad sinuga juhtuda igal ajal? Kas tahad pigem uskuda, et sul pole mingit kontrolli oma suhete ega selle üle, kuidas teised sind kohtlevad?

Või tahad pigem uskuda ja teada, et sinu elukogemus on nüüd sinu enda kätes? Kas tahad teada, et tänu su mõtteviisile võivad sinu ellu tulla ainult head inimesed, head olukorrad ja head suhted? Sul on võimalus valida ja kogu sinu elukogemus muutub sõltuvalt sellest, mida otsustad mõelda.

Saa aru, et keegi ei saa tulla sinu ellu ja mõjutada sind negatiivselt, kui sa pole temaga samal sagedusel. Kui muudad oma mõtteid ja tõstad sagedust, siis pole tähtis, kui negatiivne või raskeloomuline on inimene – ta ei suuda sind mõjutada ega mõjutagi! Ja kui selle tulemuseks on keerulise suhte lõpp, siis ära heida meelt. Korda endale: „Sellest olukorrast tuleb ainult head.“ Ja nii lähebki. Õpi igast kogemusest. Peagi avastad, et pärast keerulise suhte purunemist tõuseb sinu õnnetase ajapikku kõrgemale kui kunagi varem. Iga suhe on tulnud sinu ellu kindla põhjusega, et sulle midagi õpetada ja sinu elu edasi liikuma panna.

Kui meie elus miski muutub, siis tunneme sageli neile muutustele suurt vastupanu. Kuid on oluline meeles pidada, et kui meie elus toimub suur muutus, siis tähendab see, et tulemas on midagi paremat. Universumis ei saa olla tühja kohta ja kui miski kaob, siis peab selle asemele tulema midagi muud. Kui sinu ellu tuleb muutus, siis rahune, säilita usku ja tea, et see muutus on läbinisti hea.

Ära seega karda muutusi, eriti mitte oma suhetes. Pea meeles, et kõik meie elus juhtuv on lõppkokkuvõttes ikkagi meie kõigi hüvanguks. Oluline pole mitte see, mis juhtub, vaid see, mida me avanenud võimalusega peale hakkame ja kuidas otsustame sellesse suhtuda. Universum peab teatud asju eemaldama, et võimaldada paremate ja imelisemate asjade ilmumist. Teadvusta endale, et selle muutuse tulemusena jõuab sinuni veelgi võrratum suhe! Tulemas on alati midagi paremat.

Katkend on pärit kirjastuse Pilgrim poolt välja antud Rhonda Byrne’i raamatust „Armastuse, tervise ja raha saladus“.

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.