Maagiline aeg | Täna toimub Kuu loomine Lõvi märgis ja päikesevarjutus

Nüüd tasub sul olla erilisel tähelepanelik, sest juba täna saame osa jõulistest maagilistest energiatest, mis liiguvad seoses Kuu loomisega. Seda võimendab omakorda ka päikesevarjutus, mida küll Eestis näha ei ole, kuid mille jõud meid ikkagi mõjutab.

Täna, 21. augustil toimub täielik päikesevarjutus, mis jääb kahjuks Eesti territooriumil täiesti märkamatuks. Täieliku varjutuse riba kulgeb Vaikselt Ookeanilt üle Põhja-Ameerika keskosa Vaiksele Ookeanile. Kuigi päikesevarjutust me silmaga näha ei saa, on selle mõju väga tuntav. Nii uue Kuu loomise aeg kui ka päiksevarjutus kannavad endas energiat, mis lõpetavad elus ühe etapi ja alustavad uut perioodi.

Päikesevarjutus toob kaasa aja, kus asjad ei lähe alati nii nagu oodatud ning tuleb valmis olla ootamatusteks. Samuti on see aeg suurepärane illusioonide hajutaja, mis aitab roosad prillid eest võtta ja taas jalad kindlalt maha seada. Igaühe jaoks on muutuste suurus ja sisu küll erinev, kuid kindel on see, et ellu tuleb midagi uut.

Seekordne noore Kuu loomine toimub Lõvi tähemärgis, seega on esiplaanil kõik see, mis on seotud inimeste välise küljega. Lõvi märk võimendab kõike meie elus, millele oma tähelepanu suuname. Lõvil on jõudu ja võimu muuta just seda, mida soovib. Ka suhete teemad on nüüd tõusnud esiplaanile ja pole ime kui just praegu kohtud oma elu armastusega või ilmub sinu ellu mõni kirglik armuke.

Nüüd tasub olla tähelepanelik, et sa ei laseks end asjade välisest küljest eksitada, sest kõik ei ole kuld, mis hiilgab. Süvene ka pealispinna alla ja näe olukordade sügavamat sisu ja tähendust. Kui jääd pinnapealseks, siis võid langeda lõksu või jääda rumalasse olukorda.

Tervis osas tasub nüüd tähelepanelik olla just nende organite ja kehaosadega, mis alluvad Lõvi märgile. Need on selgroog, selg, süda, diafragma (päikesepõimik). Tuleks vältida igasugust ülepingutamist ja stressi.

Praegusel ajahetkel on sobivaimateks kristallideks järgmised:

  • Tiigrisilm – kaitseb halbade mõtete, needuste ja kurja silma eest. Tugevdab sisemist jõudu, enesekindlust, positiivsust. Tasakaalustab mees-ja naisenergiat.
  • Päikesekivi – suurendab positiivsust, tõmbab ligi küllust ja aitab soovidel täituda. Annab energiat ja vähendab stressi. Võimendab seksuaalenergia liikumist ja aktiveerib viljakust.
  • Karneool – äratab seksuaalse iha ja õpetab maisest elust rõõmu tundma. Lisab oprimismi, annab jõudu ja kannatlikkust. Õpetab rõõmu tundma oma keha ja elu üle.

Neid kristalle tasub kanda ehtena, hoida enda lähedal, nendega mediteerida või paigutada nad kodus külluse nurka.

Luba oma ellu loomingulisust, energiat, soojust ja armastust! Põnevat Kuu loomist!

Toimetas: Katrin Oidra

Loe lisaks: 6 vaimset teejuhti, kes saadavad sind läbi elu

Maagiline randmepael: punane lõng pakub kaitset ja toob tervist

Viis kristalli, mis toovad emotsionaalset ja hingelist tervendust

Seotud