Luba oma südamel särada: sina oledki armastus

Kui sa tunnetad oma südame sügavaid soppe, siis tunned sa armastust. Kõige sügavamal tasandil sa oledki armastus. See armastus särab nagu valgus ja seega tahad sa olla tõeliselt nähtav. See valgus voolab nagu energia ja seega tahad sa end täielikult anda. Su süda tahab täielikult armastada ja olla armastatud. See on sinu südame suurim soov.

Armastus tähendab avatust. See avatus ja igatsus on igaühe südames. Sina oled see armastus. Sa oled elav nagu armastus ja kogu su keha igatseb elada sama avatult kui armastus. Su süda ei soovi muud, kui elada sama avatult nagu armastus, anda end sama täielikult kui armastus – ja olla nähtav nagu armastus, mis sa oled.

Sa igatsed olla nõutud, olla avatud, õndsalt alistunud, nii et iga hetk su elus oleks sama särav nagu armukire valgus, pühendunud südamest tulev and, armastuse kiirgav õnnistus ja imetlus. Püüdes iseseisvalt hakkama saada ning oma elu ja suhteid turvaliseks luua, oled võib-olla ehitanud oma südame ümber müürid ja kuhjanud kõik pinged kehasse. Kuigi mõnikord on sellisest kaitsest kasu, võivad kestad aja jooksul hirmust jõudusaanuna tugevneda ja sulgeda su südame tõelisele armastusele.

See kest ei lase südamest voolata armastusel, mida siiralt soovid anda, see kest ei lase sisse armastust, mida süda nii väga ihkab. See saladus, kuidas suurim õndsus südames välja koorub, peitub armastuse täielikus andmises ja vastuvõtmises, ükskõik kas sul on kõrval mees või mitte. Selle asemel et sõltuda mehest, ja selle asemel et peita süda kogunenud pettumuste müüri taha, on sul võimalik õppida oma keha avama, justkui oleks see suur süda küll haavatav, kuid tulvil armastuse kiirgust ja elujõudu. See avatud südame kiirgus, sellest kantud meelelaad on and maailmale, see tõmbab ligi ja hoiab sinu juures meest, kes on tõesti võimeline vastama sinu südame kõige suurematele soovidele.

Kas su hingamine sisaldab armastust – kas hingad sisse ja välja samasuguse avatud naudinguga nagu siis, kui su keha liibub vastu kallima keha – või on su hingamine pinges hirmudest, mida tunned, kartes emotsionaalset eraldatust, meeleheidet või üksildust? Pole tähtis, kas oled üksinda või on sul intiimne suhe, hingeliseks ja seksuaalseks õndsuseks on vaja iga päev väikseidki kehalisi naudinguid ja südameandide jagamist, vastasel juhul kärbub rõõm nagu kastmata jäetud taim.

Autor: David Deida

Katkend on pärit kirjastuse Pilgrim poolt välja antud David Deida raamatust “Tõeline seksuaalsus”.

Seotud