LÕVI MÄRGI VEREKUU: Mida toovad lähenev täiskuu ja kuuvarjutus kaasa sinu sodiaagimärgile?

Juba mõne päeva pärast ootab meid ees maagiline taevane sündmus, milleks on Lõvi sodiaagimärgi verekuu varjutus. Loe lähemalt, mida see endaga kaasa toob ja kuidas see sind mõjutab.

Kuna seekordne kuuvarjutus leiab aset Lõvi märgis ja on ühtlasi ka verekuu, siis aktiveerib see energiad, mis suunavad sind jõuliselt sinu tõelise saatuse ja “õige raja” suunas. Praegune aeg võimaldab murda välja vanadest mustritest ja muuta soovi korral oma elu täielikut. Loe, mida toob verekuu kaasa ja kuidas just sina saad praegust maagilist aega iseenda arenguks ära kasutada!

Tulemärgid – Jäär, Lõvi, Ambur

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Tunned, et soovid asuda kasutama oma tõelist potentsiaali, et kogeda kõike seda imelist, mida maine eksistents suudab pakkuda. Leia võimalus taasavastada oma sisemine laps, luba endale tegevusi, mis panevad sind tõelist ja siirast rõõmu tundma. Just oma loomingulise, vaba ja muretu poole pead taas üles leidma selleks, et saaksid elada täiel rinna.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Sa tunned tungivalt, et vajad oma ellu muutusi. Igapäevaelu on muutunud sinu jaoks üllatustevabaks ja rutiin tüütuks. Leia võimalus murda välja mustrist, mis hoiab sind tagasi tegemast seda, millest oled juba mõnda aega unistanud. Sinus on sisemist jõudu ja julgust ning nüüd on sul võimalus oma varjatud anded valla päästa ja luua ennast uuesti.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Sind ootab ees aeg, kus pead loobuma oma mugavustsoonist. Sa oled selleks ka täielikult valmis – nii hingeliselt kui kehaliselt. Universum kutsub sind avastama maailma ja iseennast. Mine taas kooli, õpi midagi uut, vaheta töökohta, reisi põnavasse paika ja tutvu uute huvitavate inimestega.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Sul on mõtteid ja ideid, mis pole realiseerunud ning seda erinevatel põhjustel. Sa pole endasse piisavalt uskunud, kuid ilmaaega. Nüüd ootavad sind ees huvitavad kohtumised ja vestlused, mis toovad sinuni uusi teadmisi, julgust ja põhjapanevat selgust. Tänu sellele on oodata sul suuremat sorti suhtealaseid muutusi.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Sinu elu on olnud juba mõnda aega vaikses aga pidevas muutumises. Seda eriti suhete ja suhtlemise osas. Nüüd saad kogeda suuremat sorti uuendusi. Segased suhted võivad paraneda ning mõned pikemalt vingunud suhted hoopis suure pauguga otsa lõppeda. Sinu sõprade ja lähedaste ringis on oodata suuremat sorti suurpuhastust.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Muutused on toimumas eelkõige sinu lähimate suhete osas. Võib ette tulla nii ootamatuid lahkuminekuid kui ka pööraseid armumisi. Võid leida suurepärase koostööpartneri või uue ustava sõbra. Need suhted, mis praeguse aja ilma kahjustusteta üle elavad, peavad vastu veel aastakümneid.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Sind ootavad ees muutused, mis puudutavad eelkõige sinu kodust elu ja perekondliku korraldust. Midagi väga pöördelist toimuda ei tohiks, kuid peaksid olema siiski valmis selleks, et asjad ei jää samaks nagu need on olnud. Ette võib tulla tihedamat läbikäimist sugulastega või uudiseid perelisa kohta.

Neitsi (24. august – 23. september)

Sinu alateadvus töötab nüüd täistuuridel ning suudad enda jaoks lahti mõtestada teemasid, mis on sinu jaoks pikalt mõistatuseks osutunud. Segased situatsioonid ja keerulised olukorrad leiavad nüüd justkui võluväel mõistliku ja sinu jaoks sobiva lahenduse. Vaata hoolega ringi, et näha universumi poolt saadetu märke ja usalda oma intuitsiooni.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Sinu elus jõuab midagi olulist nüüd pöördepunktini, kust edasi ei saa vanaviisi enam minna. See võib sind muuta väga emotsionaalseks ning tundlikuks. Uued algused toovad tegelikkuses sulle uut lootust ning muudavad sinu elu pikas plaanis paremaks. Oodata on ka positiivseid muutusi sinu armuelus ja eelkõige seksuaalsusega seotud teemades.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nüüd aktiveeruvad sinu elus teemad, mis on seotud sinu majandusliku kindlustunde ja stabiilsusega. Võid tunda oma hetkeolukorra osas rahulolematust ja see toob sulle selgelt välja need muutused, mida pead ette võtma, kui tahad vabaneda oma halbadest finantsharjumustest. Kui viid ellu mõned olulised muutused seoses oma töö- või rahaasjadega, siis on lähiajal oodata jõulist majandusliku olukorra paranemist.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Suurimad muutused, mis sind ees ootavad, on seotud sinu karjääri ja sissetulekutega. On aeg enda eest seista ning nõuda oma töö ja panuse eest väärilist tasu. Kui tunned, et praegune töökoht seda ei võimalda, siis tasub nüüd hoolega ringi vaadata, sest sinu ees avanevad uued ja paremad võimalused.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Sinu kogu vaimne ja füüsiline olemus saavad nüüd muutustest läbi raputatud. Su silmad avanevad ning märkad ühtäkki, kuidas peaksid paremini hakkama hoolitsema iseenda eest ning seadma oma vajadused elus esiplaanile. Kuula oma keha ja oma hinge. Lase neil juhtida end sinna, kus on sinu südamega rada.

Loe lisaks: Nädala energiad 14.-20. jaanuaril

NÄDALA TAROSKOOP | Eemaldumine oma tavaümbrusest toob uue hingamise ja mõtete selginemise

Sa tõmbad ligi seda, millest mõtled!

11 igavikulist karma seadust, mida tasub iga päev meeles hoida

Seotud