Liigu kõrgemasse vibratsiooni: sinu tunded ja mõtted loovad maailma sinu ümber

Kõike protsesse inimese sees ja väljast juhib teadvus. Paljud inimesed seda veel ei mõista ega teadvusta ja ikka veel mõtlevad, et kõik toimub meiega iseenesest ja stiihiliselt. Suurem osa inimesi ei mõista, mis on teadvus ja ei oska juhtida oma tähelepanu, nendel veel pole harjumust ega oskust kasutada oma teadvust ning nad on rohkem keskendunud enda mõtetele, mida on alati ju peas väga palju, kirjutab Alexis Varnum oma Facebooki lehel.

Kvantüleminekuga on vibratsioonid muutunud, see tähendab, et muutusid kõikide osakeste struktuurid ja toimus nihkumine ruumis. Ruum on 100 % energia ja osakesed liiguvad sinna, kus nende vibratsioon vastab ruumi vibratsioonile. Sattuda Sulle õigesse ruumi pole raske. Meie teadvus juhib kõike protsesse ja võib olla kui ajamasin või ka kui takistus. Inimesele, kes usub, sellele on teadvus võimalus, kes on skeptik, sellele on takistus.

Igaüks teab, et maailmas on palju rõõmsad, õnnelike, rikkaid, nukraid, masendunud, haigeid, terveid inimesi ja kõik on enam vähem nagu võrdsetes tingimustes. Kuid nii see pole, inimesed võivad olla teineteise kõrval, kuid üks võib olla õnnelik ja rõõmus aga teine samaaegselt võib olla nukker ja masendunud ja nendel ongi erinevad reaalsused, nagu kaks erinevat Universumit. Oma teadvusega me momentaalselt saame üle minna mis iganes aega ja ruumi ja ka kohe muuta enda vibratsioone. Kiirelt, mõtete kiirusega saame nihkuda ühest universumist teise, muuta enda seisundeid ja vibratsioone – see ongi kvanthüppe. Kui esialgu see tundub võimatuna, siis tuleb oma teadvust treenida.

Me hoiame kinni oma reaalsuse pildist oma teadvusega, oleme sellesse kiindunud, see pilt on tugevalt juurdunud ja ma usume seda, mida näeme. Tegelikult me unistame kvanthüppest teisse reaalsusesse, kus tahaksid olla meie Hinged.

Kuidas saab muuta meie elu seisundit? Kui tunned, et just praegu Sa pole millegagi rahul, kui ümberringi kõik tundub raskena ja tundmatuna ja sa tunned, et ei saa midagi juhtida, siis pole vaja sellega võidelda. See reaalsus ja ruum, milles praegu viibid on määratud vibratsiooniga, milles puudub paindlikus, see on madalate sagedustega reaalsus ja Universum.

Märka, sellel, kes Sinu kõrval on rõõmus ja õnnelik, temal asjad liiguvad kergelt, sest see inimene asub teises reaalsuses, teises ruumis, teises Universumis, milles kõik on kerge ja lihtne. Seal on teised vibratsioonid ja kui inimene on nendes sagedustes, siis tema elus kõik ongi lihtne, ta saab kõigega hakkama. Kõik, mida Sa pead tegema, on see, et tuleb teadlikult üle minna teise Universumisse ja olla seal oma teadvusega kõrgemates vibratsioonides. Sinu keha koosneb energiast ja energia kvaliteeti määrab vibratsioon. Kui Sa muudad enda Universumist, siis ka su keha lõpetab olemast haige, lõpetab kannatused ja vananemise.

Kõik, mida Sa selleks vajad, on Sinu energia ja teadlik valik olla (elada) Universumis kõrgete vibratsioonidega ja kõik läheb nii, kuidas Sa ise soovid. Teises reaalsuses Sa näed alati rõõmsaid inimesi, alati on hea ilm ja alati head tingimused. Ürita hoida enda teadvus kõrgemates vibratsioonides, sest madalate sagedustega Sa mitte kunagi ja mitte midagi ei saa luua või lahendada elusituatsioonides. Sa saad alati teostada kvanthüpet kui muudad enda suhtumist. Sinu tunded loovad homset päeva. Sa saad alati olla selles reaalsuses, millest unistad. Kui Sa suudad ennast ümber lülitada, siis ka sinu vana reaalsus muudab vibratsioonid ja kõik hakkab tasapisi muutuma.

Kuid tihti me ikka ja jälle valime endale kannatused, mida me üldse praegu ei vaja. Mulle öeldakse tihti, et kui kõik oleks nii kerge… Aga kõik ongi kerge! See, mis ei luba kergust on Sinu enda piiratud mõistus, mis alati toetub vaid olnud kogemustele ja vastavalt sellele teeb järeldused Sinu tuleviku kohta. Kuid mis siis, kui Sina oled looja?

Autor: Alexis Varnum

Allikas: Üleminek uude ajastusse: viisid, kuidas tõsta end kõrgemasse sagedusse

Viis tehnikat, kuidas kaitsta end negatiivse energia ja pahasoovlike inimeste eest

Kas inimesed suudavad ammutada energiat teistest inimestest?

Seotud