Liigesed valutavad? Sidrunikoortest ravim leevendab seda probleemi

Sidrunit on õigusega nimetatud supertoiduks, sest see sisaldab C-vitamiini, A, B1, B6, magneesiumi, bioflavonoide, pektiini, foolhapet, fosforit, kaltsiumi ja kaaliumi ning aitab paljude haiguste ja tervisehädade korral.

Sidrun avaldab positiivset mõju soolestikule, maole, maksale ja on toeks immuunsüsteemile. Kui te tarbite sidrunit regulaarselt, siis teil on võimalik ennetada erinevaid haigusi nagu gripp, larüngiit, bakteriaalsed infektsioonid ja kõrge vererõhk. Uuemad uuringud tõestavad ka, et sidrunil on vähivastased omadused. 

Lisaks kõigele eelpoolmainitule aitab sidrun tervendada ka liigeseid. Siin on hea retsept, mis aitab teil vabaneda valudest liigestes, kätes ja jalgadest.

Liigeserohu retsept

Pane kahe sidruni koored purki ja täida purk oliiviõliga. Sulge purk ja lase seista 2 nädalat – ja ongi see imeline rohi valmis!

Võta puhas marli ja pane sinna peale seda oliiivõli ning aseta valutavale piirkonnale. Kata kilega ja mähi sooja salliga. Mugavam on seda protsetuuri teha liigestele õhtul ja lasta sel toimida terve öö.

NB! Ravimi valmistamiseks kasutada kindlasti mahetoodet, mis on kasvatatud ilma keemiliste taimekaitsevahenditeta. 

Tõlkis ja toimetas: Ingrid Prass

Originaalallikas: www.riseearth.com

Seotud