Lihtne ja mõjus saladus, kuidas panna mees sügavalt ning igavesti armuma

Selleks, et inspireerida mehe igavest pühendumust suhtele, pead sa lõpetama kasutamast kõiki valesid mooduseid, mida suurem osa naistest arvavad töötavat selleks, et armastust saada, aga tegelikkuses tõukavad mehi eemale. Need võimalused takistavad meestel sinuga ühendumast sügavalt ja emotsionaalselt, nii et sinu suhted saavad olla ainult ajutised või neid ei teki üldse.

Milleni need käitumised tegelikult juhivad on ainult kaaslaseni, lihtsalt “mängijani” või hoopis meheni, kes kõnnib sinu elust läbi selleks, et jõuda enda tõelise elu armastuseni. Ja sa pead lõpetama meeste võtmise koheselt sedamoodi, kui sa tahad panna meest tõeliselt pühenduma.

Vale tee nr 1: Loogiline tee – MEEL

Sa särad keset vestlust ja teil on palju ühist. Sa avaldad mehele muljet ja paned ta sinu seltskonnas hästi tundma, aga sa võid tunda väga suurt pettumust, kui sa saad aru, et mees ei tunne mingit KEEMIAT. See on seetõttu, et kui sa soovid mehega ühenduda läbi mehe meele, ta ei tunne MITTE MIDAGI! Siiski võib ta sinuga koos olemist nautida, aga ta ei tunne end eales puudutatuna sügaval, ühenduvuse ja emotsionaalsel tasandil. Mees ei saa kunagi tundma, et ta on iseenda üle kontrolli kaotamas ja armumas.

Vale tee nr 2: Füüsiline tee – KEHA

Vaatamata sellele, mida paljud naised arvavad, ei ühendu mehed läbi seksi, isegi kui see on suurepärane. Meile on müüdud idee, et kui naine, kellele meeldib seks ja on voodis hea, on mehele tähtis. Ja tegelikult see nii ei ole. See on mehe jaoks ainult väikene osa suurest pildist. Kõik, mida selline lähenemine sulle annab, on seksisõber, mitte partner, isegi mitte boyfriendi ja mitte ka abikaasat. Ja pealegi lõpetad sa murtud südamega, kuna sa muutud seotuks ja tegekult ei taha mees sinuga midagi tõelist.

Vale tee nr 3: Spirituaalne tee – HING

Paljud naised väärtustavad enda spirituaalseid tõdesid ja nad tahavad olla mehega, kes jagab nende väärtuseid ja spirituaalseid huvisid ning pühendumust. Ja on nii lihtne eksida sõprusesse, mis kasvab kahe inimese vahel, kes kummardavad samu asju, kes hoolivad samadest asjadest ja kes on kirglikus ja emotsionaalses sidemes. Ja siiski: kõik, kuhu see parimal juhul viib, on sügav sõprus. Ta võib kõikidele rääkida, kui lahe naine sa oled, aga ta ei unista sinust igal ööl ja ei oota seda, millal saab sinu käsi hoida.

Ja õige tee, kuidas inspireerida mehe pühendumust: ühenduda läbi tema südame!
Selleks, et ühenduda mehe südamega nii, et ta tunneb end sinust kaasahaaratuna, jumaldades sind nii nagu sa seda väärt oled, pead sa tundma oma südant esimesena. Kui sa tunned oma südant, avab ta enda oma sulle, luues südamest südamesse ühenduse, mis algab oma tunnete väljendamisest ja olles kõige naiselikum, autente ise.

Paljud naised usuvad valet, et meestele ei meeldi tunded. Aga tõde on, et mehed armastavad tundeid! Mees igatseb naist, kes aitab tal tunda tema enda tundeid ja ja seeläbi aidab tal tunda teda iseendana. Kui sa ei ole ühenduses iseenda tunnetega, ta ei tunne turvaliselt end väljendada.

Nipp seisneb selles, kuidas täpselt oma tundeid väljendada – lihtsalt öeldes on see viis, mis tõmbab mehe sinu poole täiesti hämmastaval moel. Tavaline moodus, kuidas me väljendame oma tundeid, võib olla allasurutult, mitteautentselt või kriitiliselt mehe suunas, ja see ei tee midagi, mis ühenduks tema südamega.

Kui sa näitad, et sa oled tema südamega ühenduses ja väljendad ennast vabalt ja hirmudeta – tunneb ta end turvaliselt ja iseendana sinu läheduses. Õppida, kuidas ühenduda mehe südamega on palju lihtsam kui kogu teesklus, manageerimine ja analüüsimine, mida siiani oled teinud selleks, et saada armastust ja meeldivust.

Pealekauba, armastus ei nõua absoluutselt tööd. See võib olla täiesti pingutustevaba. Kõik, mida see nõuab, võib olla mõni lihtne muutus sinu sõndades ja kehakeeles.

Tõlkis: Triin Katriin

Allikas: 10 põhjust, miks “vanadel hingedel” on nii raske leida armastust

Tõelise armastuse 4 koostisosa Buddha õpetuse järgi

Sodiaagimärk ja suhted: armastuse horoskoop meeste paremaks tundmaõppimiseks

JAAPANI SOBIVUSHOROSKOOP: kellega sobid, kellega mitte?

Me ei kohtu niisama: igal inimesel on su elus eesmärk

Südantlõhestav lugu elust enesest: ära lükka armastust edasi!