Liblikmassaaž – leebe viis hüperaktiivse lapse rahustamiseks ja koolistressi leevendamiseks

Üheks lihtsaks ja kättesaadavaks viisiks oma lastel kiirel ajal aidata aeg maha võtta on tegelikult lihtsam kui oskame arvatagi. See on midagi, mida iga ema saab oma lapsele pakkuda, olgu laps tite-, lasteaia- või koolieas. Selleks viisiks on eriline pehme kehateraapia – liblikmassaaž.

Liblikmassaaž kuulub leebe bioenergeetika valdkonda. Tegemist on väga õrnade puudutuste abil läbi viidava massaažiga, mille käigus aktiveeritakse närvilõpmed masseeritava kehas. Leebe bioenergeetika keskendub traumadele ja mälestustele, mis kehasse salvestununa põhjustavad nii emotsionaalseid kui füüsilisi tervisehäireid või haiguselaadseid seisundeid. Leebe bioenergeetika, sh liblikmassaaži abil tervendatakse traumaatilisi kehamälestusi. Leebe ja õrna puudutuse protsessi abil oleme võimelised ligi pääsema oma varaseimatele ja sügavaimatele mälestustele, mis on talletunud keha rakkudesse ja kudedesse.

Liblikmassaaži kasutatakse eluenergia suurendamiseks/ergutamiseks ja sisimast väljapoole liikuva energiavoolu avardamiseks. Liblikmassaaž rahustab, lõdvestab, lõõgastab, taastab energiavoo pärast õnnetust või haigust, arendab spirituaalset ühendust kehas, ravib mälestust algsest traumast, taastab sünnituse- ja sündimise järgselt energiat, on toetav kaalulangetamise ajal ja mis eriti oluline – rahustab hüperaktiivseid lapsi.
Liblikmassaaži tehakse läbi riiete ja oma olemuselt on ta väga lihtme meetod, mille peamised võtted saab selgeks vaid ühe päevaga. Kuigi tegemist on väga õrna massaažiga, võib klient oma kehas kogeda erinevaid aistingud. Tavaliselt kogetakse seansi tulemusena sügavat lõdvestust, rahunemist, energia juurdevoolu ja väsimuse kadumist. Liblikmassaaži on võimalik õppida igaühel, et kasutada seda oma pereliikmete lõõgastamiseks ja tervendamiseks ja suurema läheduse loomiseks.
Järgmise koolituse kohta, kus on võimalik need lihtsad ja tõhusad võtted omandada, saab lugeda SIIT.
Autor: Ly Lobjakas

Seotud