Laste inglikaartidest: miks inglid lastele nii südamelähedased on?

Iga laps on särav laps, kelle süda on täidetud armastusega. Inglid on lastele midagi väga loomulikku ja puudutavad iga lapse hinge. Laps, kelle süda on avatud armastusele, tunneb end eriliselt, märgatult ja rõõmsalt, kui tema tundeid ja hinge mõistetakse. Ja mõistetud lapsest saab tõeliselt särav ja õnnelik laps!

Laste inglikaardid “Särav laps” on mõeldud laste hingeelu avaramaks mõistmiseks ja toetamiseks. Lapsed sünnivad siia maailma säravate ja armastusest täidetud südametega. Laste inglikaardid toovad esile sügavaid imeilusaid tundeid ning lohutavad lapsi ka keerulisematel tundehetkedel. Nii võib “Laste inglikaartide” pakist leida erinevaid inglisõnumeid, mis aitavad avardada armastusest pakatavaid ja südamlikke tundeid kui ka mõista ja leevendada hirmu, kurbust, ärevust ja leina. Lisaks leiad laste inglikaartide pakist ka sõnumeid, mis paitavad lapse hinge, toovad esile lapse sisemist sära ning lisaks võib pakist leida ka inglisõnumeid rahulikku ööunne suikumiseks.

Laste inglikaartide pakis on 44 unikaalset kaarti ning sobivad kasutamiseks vanuses 4-16 aastat. Tegelikult ei ole ingellikus sõnumimaailmas aga üldsegi piiranguid, sest paljud täiskasvanud on leidnud end “Laste inglikaarte” sirvimas ning avastanud enda jaoks rõõmustavaid ja vajadusel lohutavaid inglisõnumeid. Läbi “Laste inglikaartide” võid ka sina vanemana leida endale hingepaitust ning armastavate inglisõnumite toetust!

Laste inglikaardid on lihtsad ja neid on kerge kasutada

– Lase lapsel valida sõnum ise. Kõige lihtsam viis lasta lapsel valida kaardipakist sõnumit on nii, et laotada inglikaardid, sõnumid ülespoole pööratult, lauale ning lubad lapsel valida just see inglisõnumi, mis talle just praegusel hetkel kõige rohkem meeldib.

– Kui laps on oma sõnumi valinud, lase see lapsel ette lugeda või loe see sõnum ise lapsele ette. Lase lapsel rääkida ja selgitada, mis tundeid inglisõnum temas tekitab. Kuula teda kohe väga tähelepanelikult. Usu siiralt oma last ja võta omaks, et kõik lapse tunded on õiged! Nii tunneb sinu laps end tunnustatuna ja märgatuna ning ta saab sulle avada oma särava hinge!

– Kui soovid ise kaardipakist kaarti valida vanemana, võid inglisõnumi valida ka “pimesi” – pööra kaardipaki sõnumid tagurpidi, keskendu soovitavale küsimusele. Näiteks võid mõttes paluda: “Soovin endale siit kaardipakist inglisõnumit, mis sobiks mulle tänaseks päevaks” – vali tunde järgi kaart ning saad endale sobiva sõnumi!

Võid valida kaardipakist lapsega ka armastava päevasõnumi!

– Laste inglikaarte on imeline kasutada ka enne ööund, et rääkida lahti päevasündmused: kõik lapse rõõmud ja mured.

– Kasuta oma loomingulisust inglikaartide kasutamisel terve perega ning soovi korral kasuta Laste inglikaarte ka laste ringides ning huvi – ja loovtegevuses!

“Laste inglikaardid” on tõeliselt armas kingitus lapsele jõulupakki, sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks, näidates, et sa tõeliselt hoolid lapsest.

Inglikaartide uurimine annab võimaluse veeta rohkem armsaid ja tähendusrikkaid hetki koos oma lapsega, leides lapsega armsa ühise avastamisrõõmu läbi inglikaartide sõnumite.

Inglikaardid aitavad lapsel mõista rohkem tema isiklikke tundeid ja tunnustada tema tõelist olemust. Läbi “Laste inglikaartide” tunneb laps, et ta ei ole kunagi üksinda ning tunneb ingellikku armastavate toetust.

Peatu ja leia hetk, et olla koos lapsega ning täita südamed inglikaartide sõnumitega!

Oled oodatud ka inglikaartide esitlusele 16. detsembril kell 14 T1 kaubanduskeskuse Raamatukodu raamatupoodi.

Triin Katriini koostatud laste inglikaardid “Särav laps” leiad kirjastuse Pilgrim kodulehelt.

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.