Lase oma sisemine sära valla: häälestu päikesele oma põues ja muuda päev positiivseks

Kui tunned, et pimedamad ööd ja lühenevad päevad on viinud sind oma sisemise sära kahanemisele, siis ärata hoopis oma sisemine valgus ja proovi teha lihtsat häälestust enda sees oleva päikeselise soojusega kontaktis olemiseks ja tugevda seda nii palju, kuniks tunned, et kiirgadki terve päeva vältel ise kui päikesekiir. Sisemine häälestus on jõukohane igaühele ja võtab aega vaid mõned minutid sinu päevast.

Hääletuse toime võib kesta terve päeva, isegi nädala, mõnikord lausa kauem – sõltuvalt sellest, kuidas seda tunnet endas tugevdad, hoiad ja kaasas kannad.

1. Istu vaikselt, silmad suletud ja keskendu oma pehmele ja ühtlasele hingamisele.

2. Püüa oma mõttelõng katkestada, lõdvestudes läbi hingamise oma sisemisele vaikusele ja rahule.

3. Tunneta, kuidas su keha lõdvestub, justkui puudutaks sinu nahka soojendav, tervendav päikese pehme valgus.

4. Hakka sisse hingama oma südametshakrast ja välja hingates lase minna oma pingetel ja kõigel üleliigsel, mida sa enam ei vaja.

5. Tunneta, kuidas südamest sisse-ja väljahingamisel hakkab sinu keskmes, sinu südames, põlema imeline valgus, kuldne päikesesarnane valgusekera.

6. Iga sisse-ja väljahingamisega suurenda seda valgust, esialgu valgudes laiali kogu sinu rinnakusse, paitades sind pehmelt ja täites soojuse ja valgusega.

7. Kui sinu rinnak on täitunud selle imelise soojuse ja valgusega, siis saada seda üle kogu oma keha, eriti piirkondadesse, mis on pinges ja las see sisemine valgus lõõgastab kogu sinu keha.

8. Nüüd tunneta, kuidas see sisemine valgus täidab ka kogu sinu aura sinu ümber ja sa muutud kauniks ümmarguseks kuldvalgeks päikeseliseks valguseks ja kiirgad endast välja vaid rahu, armastust ja kergust.

Autor: Triin Katriin

Loe lisaks: Sinu soovid ei täitu mitte unistamise järgi, vaid vastavalt sellele, millises energias sa parasjagu viibid

Nõiaring võltsreaalsuses. Kas sa teenid kõiki teisi peale tõelise iseenda?

Me oleme üksteisele laenatud

Kõik on hästi: julge usaldada elu

Seotud