Lahkunud lähedased võivad olla sinu spirituaalsed teejuhid

Selgeltnägija ja ingliekspert Doreen Virtue õpetab inimestele spirituaalset tervendamist inglite ja peainglite abiga. Kuidas suhelda aga lahkunud lähedastega?

Lahkunud lähedased ja meediumid

Kui küsida sajalt inimeselt, mis on ingel, siis pooled neist ilmselt vastavad, et see on taevane armastatud lähedane või sõber. Teine pool kirjeldab ingleid traditsiooniliste tiivuliste taevaste olenditena.Tegelikult on inglid Looja sõnumitoojad. Ja ehkki su kallis surnud vanaema tundus pühakuna, on võimalik, et tal on ikka veel olemas inimlik ego. Su surnud lähedased eksisteerivad spirituaalses maailmas, aga energia sagedusel, mis erineb inglite omast. Niisiis, kui inglisarnased nad võivad ka olla, siiski on nad pigem “spirituaalsed teejuhid” kui inglid.

Teispoolsusega suhtlemise hulka kuulub ka oskus lahkunud lähedastega kontakti saavutada. Kontakti saavutaja on meedium. Loomulikult võid sa võtta ühendust oma surnud sõprade ja perekonnaliikmetega. Ma soovitan seda teha, kui sul on nendega seotud mõni lõpetamata asi, näiteks lahendamata vihatunne, või kui muretsed, kas nad on õnnelikud. Muidugi võid surnutelt ka abi saada, ent võta seda siiski loomuliku skepsisega, samuti kui elava inimese nõuannet. Pea meeles, et inimesed ei saa pühakuteks või selgeltnägijateks lihtsalt seetõttu, et nad on surnud. Nad võivad olla kannatlikumad ja mõista spirituaalset tasandit paremini, aga nad jäävad ikkagi onu Frediks ja tädi Harrietiks, mis tähendab, et nad säilitavad oma maise isiksuse ja iseloomujooned. Ja neil on hea meel sind aidata, eriti kui on tegemist teemadega, mis seostuvad nende maiste ametitega (näiteks kui onu Fred oli pankur, annab ta sulle rõõmuga rahalist nõu), aga kõige parem on konsulteerida Looja ja inglitega, et saada usaldusväärset nõuannet elu tähtsate asjade kohta.

Sa võid võtta ühendust ka nende surnud lähedastega, kes ei saanud sinuga rääkida oma eluajal. Teiste sõnadega – sündimata lastega, väikelastega, tummadega, võõrkeele rääkijatega või teistega, kellel polnud muud moodi võimalik sinuga rääkida. Nüüd saavad nad suhelda universaalses keeles: tajude või visioonide kaudu või mis tahes mitteverbaalsel viisil.

Ära muretse, et tüütad oma surnud lähedasi, kui nendega suhtlusse astud. Inimestel on hingemaailmas vaba tahe – samuti kui maa peal. Kui neil pole aega, saadavad nad eetri või mõne teise surnud lähedase kaudu sõnumi. Tegelikult hoiab surnud lähedasi tagasi vaid üks asi – see on sinu kestev lein. Nad tervitavad võimalust anda sulle edasi tervendav sõnum, et nad armastavad sind ja neil läheb surmajärgses elus hästi. Leinata kuus kuud pärast kaotust on normaalne, aga seejärel hakkavad masendus ja viha vähenema. Ent mõned leinajad jätavad oma elu aastateks elamata. Ma olen kohanud inimesi, kes mõtlesid enesetapule, sõltusid unerohust või ei läinud kodust välja oma lõppematu leina tõttu. Selline käitumine ei lase surnud lähedastel spirituaalselt areneda. Kõige suurem teene, mida sa saad teha inimesele, kes on surnud, on leinast üle saada. Sellele aitab kaasa liitumine toetusrühmaga, ühenduse võtmine lahkunuga iga päev, et kinnitada endale, et tal on sealpool hea, päeviku pidamine ning oma keha eest hoolitsemine.

Allikas: Doreen Virtue “Ingliteraapia käsiraamat”, kirjastus Pilgrim

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.