Kuuvarjutuse mõju: mida toob see kosmiline sündmus kaasa sinu sodiaagimärgile

Aasta 2020 algab jõulise ja maagilise taevase sündmusega – kuuvarjutusega. Kuna on teada, et täiskuu mõjutab inimesi, keda suuremal, keda väiksemal määral, siis kuuvarjutus annab sellele kõigele kaasa omapoolse lisaenergia. Loe, mida peaksid praegu arvestama vastavalt oma sodiaagimärgile.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Esiplaanile kerkib armastus. Kui sa seni oled olnud oma südameasjadega rahulolematu või pole teadnud, mida pead tegema, siis just nüüd jõuab sinuni suur ja selge arusaamine, kuhu ja kuidas pead edasi liikuma.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Sa pead vaatama minevikku, et mõista, millest on alguse saanud vead, mille pärast ikka veel oma pead vaevad. Luba mineviku kurbusel üles kerkida ja vaata oma hirmudele otsa, see laseb sul lõpuks neist vabaneda ja sirge seljaga edasi liikuda.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Sa vabaned ühest armastusega seotud kinnisideest. Sul on olnud oma kindel nägemus, kuidas asjad peavad olema, kuid kõik ei ole läinud nii nagu sa oled unistanud. Lase see idee vabaks ja sa näed, et soovitud armastuseni viib rohkem teid kui see, mida mööda sina liikusid.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Luba endale puhkehetk ja naudi täiskuud. Sa ei pea pidevalt mõtlema selle üle, kas kõik on ikka kontrolli all. Elu toimib ka ilma selleta, et sa pidevalt ohjasid enda käes hoiaksid. Luba endale lõõgastust, naudinguid ja rahu.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Enne mõtle ja siis ütle. Sa kipud vaidlema ja oma õigust taga ajama. See tekitab aga tühjast tüli. Hinga rahulikult sisse ja välja, mõtle asjade üle korralikult järele ja alles siis räägi oma mõtetest. Sa ei kaota sellest midagi, küll aga võidad – säilitad oma hingerahu.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Katsu olla tööasjades tähelepanelik ja korrektne. Säilita rahulikkus ja tasakaal. Nüüd võivad asjad tööl pisut pingeliseks muutuda ning on oluline, et sa ei laseks end mingitesse intriigidesse kaasa tõmmata ega õigelt teelt eksitada.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Kuna sa oled väga emotsionaalne ning tahad oma tundeid ja mõtteid pidevalt teistega jagada, siis võib sinu ausus hetkel probleeme tekitada. Katsu olla taktitundelisem kui tavaliselt. Hetkel kipuvad inimesed olema tavapärsest rohkem pinges ja seetõttu on konfliktid kerged tekkima.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Tunned, et sul on oma tähelepanu fokusseerimisega probleeme. Oled tavapärasest enam hajevil ning seetõttu sobiks sulle praegu pigem puhata ja hinge tõmmata, et end koguda. Väldi draamasid iga hinna eest. Need lõppevad sinu jaoks väga halvasti – tunned end siis tõeliselt läbi ja väsinuna.

Neitsi (24. august – 23. september)

Sa võiksid praegu võtta ette siira jutuajamise oma sõbra või kallimaga. Oled oma tunnetega sinapeal, julged olla aus ja avameelne ning rääkida asjadest nii nagu need on. Sa oled tundelisem ja intuitiivsem ning see aitab sul leida õigeid sõnu, kuidas end oma kaaslasele tõeliselt arusaadavaks teha.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Sind ootavad ees uudised, mis toovad endaga vastakaid emotsioone. Pead suutma oma meelt rahustada, et vältida emotsionaalset kõikumist ühest äärmusest teise. Katsu praktiseerida tänulikkust ja mõelda neile asjadele, mis on elus tõeliselt olulised.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nüüd tasub sul oma mõtted pigem endale hoida. Sa kipud oma tunnetes üles-alla kõikuma ning kõigi oma emotsioonide kohene välja pahvatamine toob kaasa üksnes paksu verd. Tegele nüüd millegi sellisega, mis mõjub sulle rahustavalt. Mine loodusesse, külasta spad, vaata mõnda head filmi.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Sinu jaoks on praegu kõige stressirohkem teema sinu majanduslik olukord. Selle üle muretsemisega ei saavuta sa just suuri tulemusi, seega võta enda kokku, tee reaalne ja töötav plaan ning asu seda sammhaaval ellu viima.

Loe lisaks: Seitse tõhusat nippi, kuidas puhastada oma kodu soovimatutest energeetilistest külalistest

Reedene täiskuu ja kuuvarjutus Vähi sodiaagimärgis toob kaasa emotsionaalse aja

Kümme kinnitust leidnud fakti selle kohta, mida toob endaga kaasa tänane täiskuu

Tasakaalutus meheliku ja naiseliku energia vahel

Ürgne naiselikkus sisaldab maagilist nõiaväge

Kasuta külgetõmbeseadust, et luua oma unistuste elu

Seotud