Kuus head nippi meestele, kuidas oma suhet mitte rikkuda

Suhete maailm on sageli kaootiline – see, mis meeldib ühele, ei pruugi üldse meeldida teisele. Leida enda kaaslaseks keegi, kelle jaoks oled valmis kulutama oma aega ja närve, on raske töö. Mees.eu pakub välja 6 teemat, millele oma suhetega seoses tuleb tähelepanu pöörata, et mitte suhet rikkuda.

1. Ära ole kriitiline

On öeldud, et konstruktiivne kriitika on alati positiivne. Selline ütlus kehtib kõigi teiste, kuid mitte sinu tüdruksõbra kohta. Teame ju kõik, kuidas mõjub suhtele üksteise kritiseerimine ja negatiivne suhtlemine (“miks sa seda lipsu kannad”, “miks sa sõpradega jälle väljas käisid” jne). Lisaks omavahelisele nääklemisele, tunnevad ennast halvasti ka teie sõbrad ja tuttavad.

Hoia ennast tagasi! Kui segad alatasa temakese jutule vahele, kommenteerid tema tehtud sööki või tema sõbrannasid, siis ei ole teie suhtel tulevikku. Kõik naised tahavad aega veeta ju mehega, kes teeks oma kaaslase hea enesetunde nimel paljutki. Ja targem on oma arvamust avaldada ainult siis, kui seda küsitakse! Ära tuleb tabada lihtsalt õige hetk, et mitte “tuhvlialuseks” jääda.

2. Karjäär pole kõige tähtsam

Sulle on tähtis sinu töö. Kindlasti on ka sinu naine uhke, et sul tööl hästi läheb – sind edutatakse ja sa teenid head palka. Teisest küljest on töö üks populaarsemaid suhtelõhkujaid, sest pikad tööpäevad ja töö koju kaasa võtmine ei meeldi mitte kuidagi ühelegi naisele. Naine järeldab oma loogikaga kiiresti, et sinu jaoks on ainus püha asi töö, mitte tema.

Kuigi naiste jaoks on tähtis, millega nende mehed tegelevad ja kui palju teenivad, tahavad nad ka, et nendest välja tehtaks. Ja pealegi, mis lõbu sul kokkuvõttes on sellest, kui sul on palju raha ja võimu, kuid pole kedagi, kellega oma õnne jagada?

3. Petmine on alatu

Oma kaaslast võib petta mitmel viisil. Füüsilise petmise puhul on näiteks võimalus temaga seksimisest keelduda, tuues põhjenduseks tervisehädad. Hoopis tõsisem petmiseviis on aga emotsionaalne petmine, kus näiteks käid oma suhte kõrvalt kohtamas mõne teise toreda neiuga. Õige naine märkab varem või hiljem, et ega sa puhas poiss ei ole.

Petmine on üks kõige alatumaid viise, kuidas oma pruudile-elukaaslasele haiget teha. Ja ega sulle endalegi meeldi, kui sinu kaaslane mingite uute kuttidega klubitamas ja hängimas käib. Kui tunned, et olemasolev suhe ei suuda pakkuda sulle midagi uut ja põnevat, on targem lahku minna, selle asemel, et teisele pidevalt piina valmistada. Et petmist vältida, on targem ka oma kaaslasega probleemidest rääkida, mitte neid vaka all hoida.

4. Usalda oma kaaslast

Paljud suhted lähevad sageli lõhki sel lihtsal põhjusel, et üksteist ei usaldata piisavalt. Usaldamatusest tuleneb ka vajadus olla kontrolliv. Kas pole tuttav olukord, kus üks nuhib teise mobiiltelefonis, lootes leida armukeste SMS-e või tüliga lõppev küsimus, kellega sa väljas käisid. Kas seda kõike on vaja?

Naise loomuses on vajadus olla isepäine ja iseseisev. Nii nagu kassidelegi, meeldib ka naistele käia ringi omapäi ja segamatult. Samuti ei meeldiks sulle endalegi, kui keegi kogu aeg keelab, poob ja laseb. Et hoida oma suhet, jätke üksteisele piisavalt vaba ruumi tegutsemiseks ja olge usaldavamad.

5. Pane kaaslast tähele

Mehed mõtlevad sageli, et kui ükskord on naine enda haardesse võideldud, siis pole tarvis temaga enam eriti vaeva näha. Vale! Iga naine tahab ennast tunda kuningannana, kelle eest pidevalt muret tuntakse ja hoolitsetakse. Ja kui sina talle piisavalt tähelepanu ei pööra, on ju küllalt üksikuid mehi, kelle jaoks pole miski ületamatu.

Kõigega tuleb piiri pidada. Näiteks kui sa igal õhtul, kuust kuusse, viid oma elukaaslasele kimbu roose, on ta rooside nägemisest täiesti tülpinud ja tõenäoliselt ka sinust. Üllata oma kaaslast ja ka ennast ning mõtle pidevalt välja uusi mooduseid, kuidas oma kallima tähelepanu jäägitult köita. Sageli piisab jää sulatamiseks ka ühest lausest: sa oled maailma kauneim!

6. Leia aega…

Tihe tööpäev, sõbrad ja trenn tekitavad olukorra, kus hilisõhtul koju jõudes on ainukeseks mõtteks kiire magamaminek. Naine aga on valmistanud romantilise õhtusöögi ja loodab, et suudad voodis mehetegusid teha…

Mõra on suhtesse kiire tulema, kui selgub, et üksteise jaoks ei ole aega. Alati on võimalus mängida ümber oma päevaplaan ja mõelda välja uusi vabaajaveetmise võimalusi. Nagu ennist öeldud: maailmas leidub palju üksikuid mehi, kes kõik on võimelised enamaks kui sina! Ära lase sellel sündida.

Allikas: www.mees.eu

Seotud