Kuuloomine toob kaasa uusi arenguid ja pöördelisi muutusi

Kuuloomine on 10. juuni kell 13:50, Päike ja Kuu on Kaksikute märgis. Selle kuuloomisega kaasneb ka päikesevarjutus, mis selge taeva korral on meie laiuskraadil nähtav osalise varjutusena alates kell 12:50 kuni 15:10. Varjutuse kõrghetk on kell 14, varjutuse kogupikkuseks on 2 tundi ja 20 minutit. Selle varjutusega kuuloomise peamiseks sõnumiks on, et asjad pole nii nagu näivad. Ükskõik, mida eeldad ja milleks valmistud, läheb see teisiti, vahendab Kristallikoda.ee.

Arenguteed on loogetega, mitte sirgjoonelised ja kuigi need näivad ehk näilisest sihist eemale viivat, võivad just eksiteed osutuda otseteedeks veel teadvustamata sügavamate eesmärkide poole. Eksides teelt võid ehk hoopis leida enda varjatud poole ja selle omaks võtta, saades seeläbi üksnes tasakaalustatumaks ja täiuslikumaks. Varjutuse energias on kergem oma intuitsiooni kuulda ja tunnetada ning saada selgemaid juhiseid oma Vaimsetelt Teejuhtidelt ning Kõrgemalt Minalt.

Selle varjutuse energia on tagasivaatav ja kergitab esile selle, mis on varjul või unustuses olnud, mis on lõppenud, mida pole enam vaja, mis enam ei kanna ja aitab sellest eemalduda, tuues nähtavale ka selle, mis on sulle vajalik edasiliikumiseks õiges suunas oma kõrgeimale potentsiaalile vastavalt. Kui ühed uksed sulguvad, avanevad teised. Tõenäoliselt ilmub nähtavale mõni kogemus minevikust, aga nüüd hoopis teise nurga alt, juhtimaks tähelepanu sellele, et olukordi ja suhtumisi on vaja ja võimalik ümber hinnata ning märgata, mida oled neist õppinud.

Kuigi kuuloomise energia tõotab uusi algusi ja on viljakas aeg seemnete külvamiseks, kutsub see üles liikuma aeglaselt ja kaalutlevalt, usaldades oma intuitsiooni. Kui midagi tundub olevat kahtlane või paigast ära, siis usalda oma sisetunnet ja võta aega olukordade tunnetamiseks. Otsustamisega võib oodata kuni pilt selgineb ja tunne paika loksub. Kaalu ja tunneta, kuidas on asjalood hinge ja südame tasandil isiklikult sinu jaoks, olenemata kellegi teise või väljakujunenud ühiskondlikest suhtumistest või arvamustest.

Arvamused, tõekspidamised, veendumused ja nende tõesus ning paikapidavus isiklikul tasandil vajavad nüüd teadvustamist, ülevaatamist ja kaalumist. On aeg loobuda sellest, mis sinu hinges vastu ei kaja ja leida uued viisid, suhtumised, tegevused, teed ja rajad, mis su hinge ja südant toidavad ja avardavad.

On aeg algust teha nende muutustega, mida sa oma ellu vajad. Keskendu sellele, mida oma ellu soovid, mitte sellele, mida sa ei soovi. Teadvusta, millega tegelevad su mõtted. Kas su mõtted on juhitud hirmust või armastusest ? Raskuse või kerguse tunne kehas, hinges ja südames on sulle siinkohal eksimatuks teejuhiks. Kui tunne on raske ja vastus on hirm, siis luba endal oma hirmud omaks võtta, teadvusta ja vaatle, saa oma hirmudega tuttavaks, põgeneda pole enam mõtet ja polegi enam kuhugi.

On aeg võtta vastutus, teha järeldused, valikud ja otsused, mis loovad kergust, avarust ja vabadust sinu südamesse ja hinge ning kogu planeedile tervikuna. Ole kohal olevikuhetkes, sellisena nagu see on, jäta olnu seljataha, võttes sealt kaasa väärtuslikud teadmised, taipamised ja õppetunnid ning pöördu näoga tuleviku poole.

Järeldused ja otsused, mis nüüd küpsevad omavad pikemaajalist aastatepikkust mõju, seetõttu ei maksa kiirustada, targem on usaldada elu kulgu, loomulikku rütmi ning ajastust ning lasta end leebelt ning rahulikult juhatada tuleviku tundmatutele ent lootusrikastele radadele. Kui otsus on tehtud, hakkab tee su ees lahti rulluma, tuues kaasa üllatusi, millest sa pole osanud undki näha. Vaid enesele üdini truu olles saad sa anda oma parima. Usalda ennast ja Elu loomulikku kulgu ning Universumi seadusi ja korrapära. Sind juhatatakse just sinna, kuhu sul on vaja jõuda.

Allikas: NÄDALA TAROSKOOP | Nüüd pead valima teadlikult positiivse maailmanägemise

Taimede maagiline vägi: angervaks toob armastust, raudrohi kaitseb kurja eest ja saialill aitab tuua saladused päevavalgele

Juunikuu energiad ja olulised päevad

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.