PODCAST | Tere, iseseisev elu!

Mida on vaja, et saaksid elada oma parimat võimalikku elu, mis toob õnne ja rahulolu? Millest ammutada otsustusjulgust? Miks on vaja kaardistada oma mõtte- ning tundemaailma? Kuidas ennast võimestada, oma otsuste eest vastutust võtta ja kriitikaga toime tulla? Millised on lapsevanemate tarkused ja lahtilaskmise nipid noorte iseseisvumise hõlbustamiseks? Häid nõuandeid noortele oma iseseisva elu alguseks […]

Mida on vaja, et saaksid elada oma parimat võimalikku elu, mis toob õnne ja rahulolu? Millest ammutada otsustusjulgust? Miks on vaja kaardistada oma mõtte- ning tundemaailma? Kuidas ennast võimestada, oma otsuste eest vastutust võtta ja kriitikaga toime tulla? Millised on lapsevanemate tarkused ja lahtilaskmise nipid noorte iseseisvumise hõlbustamiseks?

Häid nõuandeid noortele oma iseseisva elu alguseks ja nende toetavatele vanematele jagavad raamatu „Tere, iseseisev elu!“ (Pilgrim, 2022) koostaja ja kirjastaja Tiina Ristimets ja Tartu Ülikooli riigiteaduste teise kursuse tudeng Arthur Manitski.

KUULA PODCASTI:

Saatejuht Anneli Urge on õigustaustaga terapeut, storyteller ja põnevike „Jokk ehk juriidiliselt on kõik korrektne“ (Pilgrim 2019) ja „Šokiterapeut“ (Pilgrim 2021) autor.

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.