Kuu loomine Sõnni märgis | Käes on noorkuu soovide aeg!

Kuu loomine toimus Sõnni märgis 19. mai õhtul kell 18.53. On aeg seada eesmärke ning saata teele soovid järgnevaks kuuringiks, kirjutab Maria Angel lehel Eesti Horoskoop.

Sõnn on kindel maamärk, seega on aeg olla kahe jalaga maa peal ning teha mõistuspäraseid otsuseid. Praegu pane paika pikemaajalised eesmärgid, mille täitmiseks on vaja järjekindlust – Sõnn liigub edasi mõõdukal sammul, ent rajalt kõrvale kallutada on teda pea võimatu! Kasuta seda energiat endas kindlameelsuse kasvatamiseks.

Sõnni märgi teemad on püsivus, kannatlikkus, sihikindlus, usaldus; enesehinnang, enda väärtustamine ja oma vajaduste tunnetamine, enesearmastus. Selle tugeva ja rahuliku looma valitseda on ka materiaalne heaolu, raha, omand, vara ning maised, kehalised naudingud, füüsiline mugavus ja sensuaalsus. Neist teemadest, aga muidugi ka Su isiklikest unelmaist võiks lähtuda seekordsed noorkuusoovid.

Vaata üle oma majanduslik seis, mõtle läbi võimalikud käigud seljataguse kindlustamiseks, tee finantsplaan. Võta fookusesse ülimalt oluline teema – enesehinnang, enda väärtustamine – kas sa hoolid endast piisavalt, kas hoolitsed enda eest ja hellitad ennast, lubad endale elumõnusid või vastupidi – kipud end pidevalt takka piitsutama? Pane tähele, et ka teiste suhtumine sinusse sõltub sellest, kuivõrd Sa ise ennast väärtustad! On aeg õppida ennast armastama, teha iluprotseduure ning nautida maiseid rõõme, jagada ja võtta vastu õrnust ja armastust. Maalähedane Sõnn kutsub nautima looduse ilu, saama energiat värskest õhust ning kevadisest tärkamisest.

Saada oma soovid teele, unistuste ellu viimisega aga oota veidi – lase kuusirbil kasvada. Aktiivselt tegutsema tasub asuda paari päeva pärast, kui noorkuusirp on pärast päikeseloojangut läänetaevas nähtav.

Õnnelikku ja edukat uut kuuringi!

Autor: Maria Angel, maria.angel@eestihoroskoop.ee

Allikas: Eesti Horoskoop Facebooki leht

Seotud