Kuu loomine Kalade sodiaagimärgis soosib uusi alguseid

Kalade märk on eelkõige seotud meie emotsioonide, alateadvuse ja intuitsiooniga ning seetõttu on oodata põnevaid ja müstilisi hetki. Praegu tasub panna paika oma plaane tulevikuks ja unistada suurelt, sest on soovide täitumise aeg.

Enamasti muudab Kalade märgi all liikuv Kuu inimesed tundlikumaks, isegi pisut unistavamaks ja sentimentaalsemaks. Pinget ja keerukaid olukordi talutakse tavalisest halvemini ning kõike kiputakse kergemini hinge ja südamesse võtma. Samas on suurenenud empaatiavõime ja soov teisi aidata.

Praegu tasub pöörata tähelepanu elu poolt saadetud märkidele, kuna tundlik meel oskab neid paremini tähele panna ning ka mõista. Väga hea oleks, kui leiaksid täna aega mõtiskluseks, mediteerimiseks või lihtsalt vaikusehetkeks iseendaga – nii tajud hästi keha poolt saadetavaid märke ning suudad kuulata oma sisehäält. Hea aeg on oma unistustele tähelepanu pööramiseks, samuti tasub meelde jätta oma unenäod, sest need annavad sulle olulisi märke.

Sobiv aeg on ka oma suhetega tegelemiseks. Inimesed mõistavad üksteist paremini, julgevad ausalt oma emotsioone väljendada ning suudavad oma hinge avada.

Kuna Kaladele allub keha immuunsussüsteem, siis tuleks vältida kurnavaid ja füüsiliselt raskeid tegevusi ning kokkupuudet viirustega. Võib esineda suurenenud tundlikkust ravimite suhtes ja allergilisi reaktsioone.

Sobilikud tegevused on täna sellised, mis on seotud erinevate kunstiliikidega ja enese väljendamisega, samuti on hea aeg maagia ja rituaalide tegemiseks ning talismani väestamiseks.

Praegu kerkivad pinnale kõik need teemad, mis nõuavad endaga tegelemist ja siis vabaks laskmist. Ära eita oma tundeid ja mõtteid. Lase kõigel esile kerkida ning aktsepteeri end just sellisena, nagu sa oled. Vaid nii saad sa mõista, millest oled juba tõeliselt välja kasvanud ja mis peab sinu elust lahkuma.

Kui oled olnud oma elus teelahkmel või sind on vaevanud otsustamise juures kindlustunde puudumine, siis praegu saad sa üsna selgeid märke, mis suunas sa peaksid oma elus edasi liikuma. Usalda oma intuitsiooni, see juhatab sind õigele teele.

Loe lisaks: Maagiline Kuu loomise aeg: kuidas soovida noorkuusoove, mis lähevad täide?

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.