Kummaline ja põnev: kireva maailma seksieelistused

Kas oled kunagi mõelnud sellele, milline seksielu on näiteks Aafrika või Tai elanikel? Ei? Asjata. Erinevate maailmariikide seksieelistused panevad mõtlema meie omade üle ning pakuvad huvi.

India

India kuulub nende riikide hulka, kus püütakse endiselt järgida traditsioone. Lisaks seksikeelule enne pulmi ei ole ka abielus noortel kombeks seksiga kiirustada. Arvatakse, et eelkõige tuleb teineteist tundma õppida ning alles siis võib koos voodisse minna. Seevastu seksivad vallalised naised ja mehed nii palju ja seal, kus süda soovib, nautides joovastavat armumängu. Nimelt käib jutt tantristidest. Tantristid ehk tantra-jooga harrastajad on veendunud armastuse jumalikus ettemääratuses. Seks ei ole nende jaoks vaid vastassugupoolte füüsiline side, vaid ka vaimne tegevus.

Tai

Paljudel on kujunenud arvamus, et Tai on riik, kus puuduvad igasugused moraalinormid. Tegelikkus on hoopis vastupidine. Kergemeelsus iseloomustab vaid turiste. Kohalikel on seksieluga seotud kindlad reeglid, millest johtub nii mõnigi probleem. Mehel on äärmiselt raske või peaaegu võimatu naist voodisse saada, sest abielueelsetesse suhetesse suhtutakse põlgusega. Kui noored siiski seksivad varem kui tohib, peavad nad esivanemate käest armu paluma. Enne pulmaööd tuuakse noorte magamistuppa suur kass: see tagab õnneliku perekonnaelu.

Jaapan

Tõusva päikese maa elanikud suhtuvad seksi suure ettevaatusega. Alles tutvunud noori ei jäeta kunagi omaette. Koos nendega peab viibima kosjasobitaja, kelle rolli võtab endale enamasti ämm. Selle nn esimese staadiumi käigus püüab ämm oma poega võimalikult palju kiita – et noorik saaks aru, missugune saatuse kingitus on tema väljavalitu. Kunagi oli jaapanlastel kombeks – õnneks praegu enam ei ole -, et esimesel pulmaööl viibis ka ämm, kes seletas noorele abielunaisele, kuidas õigesti armatseda. Olemas on ka traditsioonilised pidustused, millest üheks on viljakuse püha, mille sümboliks on fallos (erigeerunud suguti kujutis). Kõige huvitavam on fallose pikkus, mis küündib 2,5 meetrini! Kujutise puudutamine toob uskumuse järgi terveid lapsi.

Inglismaa

Inglismaa on kõige frigiidsem riik. 80 % naisi ja 73 % mehi seksivad vaid ühe partneriga ning iga kaheksas britt oli möödunud aastal vaid 1-2 korda suguühtes. Tõepoolest, inglased pole prantslased – kirg pole nende ampluaa. Pole imestada, et Victoria ajal pidid naised olema voodis võimalikult tuimad, initsiatiivi näitamist peeti sündsusetuks. Ilmselt seepärast külastas enamik rikkaid mehi lõbumaju või kirglikke teenijaid.

Kõige huvitavam on aga fakt, et inglased on oma seksieluga äärmiselt rahul, pidades seksi sagedusest tähtsamaks kvaliteeti. Kas keegi julgeb vastu vaielda?

Saksamaa

Seksipoodide, pornofilmide ning käeraudade riik. Raske on ette kujutada, et sellises riigis eksisteerisid kunagi voodikombed. Keskajal võtsid kuumad saksa mehed endaga voodisse…mitte ämma, vaid KIRVE. Nimelt usuti siiralt, et kui neil on orgasmi ajal kirves käepärast ja kui nad veel näitavad seda partnerile, siis sünnib ilmtingimata poiss. Imeline, eks? Arvestades sellega, et praegu selliselt enam ei tehta, osutus antud käitumine ebatõhusaks.

Aafrika

Maailmajagu, kus pole ei voodikombeid, etiketti ega seksipiiranguid. Aafrika elanikud võivad teha kõike: suu-, grupiseks, swingerlus on kogemusteta noorte harrastus, vanemad eelistavad põnevamaid asju. Oma “halva käitumise” õigustuseks tuuakse välja uskumus, et see kõik soodustab saagi suurenemist. Nii minnaksegi hommikul põllule ning “kutsutakse välja saagijumal”.

Mehel võib olla nii palju naisi, kui ta tahab ning mõeldes Aafrika elamistingimustele – nii palju kui ta jaksab toita.

Mis puutub ennemuistseisse kombeisse, mis on praeguseks jäljetult kadunud, siis neidki oli aafriklastel palju. Näiteks pidi tüdruku süütuse võtma hõimupealik, mitte aga peigmees. See ei olnud aga sugugi lõbus ning nüüdseks on traditsioon täiustatud. Nimelt lõbutseb pruut kõigi peo külalistega – huvitav, kas peigmehel on sel ajal sama lõbus?

USA

Ameerika Ühendriikide kohta võib kirjutada terve raamatu, sest igas osariigis on oma absurdsed seadused. Nii peab Louisiana osariigis kondoomi ostma just naine: kui seda püüab teha mees, võidakse teda trahvida. Florida osariigis võib seksida ainult pimedas ja misjonäri poosis, kusjuures on mehel keelatud suudelda naise rindu. Huvitab, kes kontrollib armastajaid ning kui palju on trahvitud paare?

Allikas: Miks on seks paljude meeste jaoks kinnisidee?

Need märgid näitavad ära, milline on mees voodis

12 müüti truudusemurdmise kohta

5 nippi, kuidas muuta oma suhe kõrvalsuhtekindlaks

Need on 6 müüti armastusest, mis ei vasta tõele!

11 sammu, kuidas mees saab jõuda oma partneriga tõelise ja eheda intiimsuseni

Kuhu kaob suhtest kirg? Kuidas seda naiseliku energia väljendamise abil taastada?

Seotud