Külva oma mõtetega seda, mida lõigata soovid

On aeg lasta lahti vanast ja piiravast, leida või taasleida oma elus kirg ja mängulust ning luua oma elu uueks. Kesksuvised energiad soosivad vabanemist, loomingulisust ja uusi alguseid, vahendab Kristallikoda.ee.

Tee iga päev midagi, mis sulle meeldib, mis pakub positiivset pinget, põnevust ja rahuldust. Ära juurdle, hoopis unista ja naudi. Hoia end kõrges ja mõnusas sageduses, külva kerguse ja lahkuse seemneid nii enda meeles kui ka kõikjal, kuhu satud.

Harjuta ennast olema kohal igas hetkes, kõigis tegevustes ja paikades, nii omaette, igapäevastes ja argistes kui ka rahvarohketes ja pingelistes. Ava oma meeled ja tunneta õhkkonda ja energiaid endas ja enda ümber. Märka ja pane tähele, mis toimub sinus ja sinu ümber. Ärata oma meeled ja teadvusta oma intuitsiooni. Jää keskmesse, jälgi ja teadvusta.

Lase lahti kiindumustest ja voola eluga kaasa. Lase end elul kanda ja naudi sõitu elu lainetel. Tervita igat hetke, tunnet ja sündmust kerguse ja rõõmuga. Püüa suhtuda kõigesse ja kõigisse kaastunde ja mõistmisega, jäädes enda vastu ausaks.

Võta aega olla omaette vaikuses ja teadvustada eneses toimuvat. Võta aega ka inimestega suhtlemiseks ja teadvusta eneses toimuvat ka suheldes. Vaimne kasv ja areng ei pea olema midagi tõsist ja vaevarikast, valusat ega rasket, saab jõudsalt areneda ka mänguliselt, läbi rõõmu ja kerguse. Raskes meeleolus olles võib tunduda raske olla rõõmus ja kerge ent siiski oleme me ise oma emotsioonide ja meeleolude loojad ja nende eest vastutavad. Seega on meie endi teha end rõõmu, kergusesse ja kõrgetesse sagedustesse tõsta. On meie endi teha mida, kuidas ja kui kaua me mõtleme, samuti on meie valida meie tunded ja nende kestvus.

On aeg hakata oma valikuvabadust ja loojavõimeid kasutama ja arendama, sest sellest sõltub meist igaühe ja kõigi ühine tulevik. Tuleviku loojateks oleme me igaüks oma mõtete, tunnete ja suhtumistega just praegu. Olles hetkes kohal ja teadvel, on lihtne teadvustada, et just nüüd lood sa seemned järgnevateks hetkedeks, just praegu, nüüd, lood sa oma tulevikku ja panustad kollektiivsesse tulevikku globaalses mastaabis. Kui sul on unistus, visoon, kui soovid, et maailmas midagi muutuks, siis ainus viis selleks on alustada iseendast. Lase rõõm ja mängulust oma südamest valla, oma ellu voolata. Panusta maailma iga päev seda, mida sa maailmas näha tahaksid ja millest sa unistad. Kasvata soovitut ja sobivat, loo ja ela rõõmuga. Külva oma mõtetega seda, mida lõigata soovid.

Allikas: Piiravad harjumused, mis sinu külluse- ja rahaenergia voolamist takistavad

Inimese vaba tahe on püha

Inimese sügavaim vajadus on olla armastatud

Mis on tervenemine ja miks meil seda vaja on?

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.