KÜLLUSE ASTROLOOGIA | Need on 5 sodiaagimärki, kelle esindajatel on eriti suur tõenäosus saada edukaks ja rikkaks

Tahame seda või ei taha, raha mängib meie elus üpriski olulist rolli. Raha eest saame endale lubada mugavust ja luksust, mis pole küll otseselt äraelamiseks vajalik, kuid meeldib ometigi enamikule meist. Vaata järgi, kas ka sinu sodiaagimärk on nende seas, kellel on suur tõenäosus saada jõukaks!

Erinevate sodiaagimärkide esindajad kannavad erinevaid omadusi ja iseloomujooni. Saa teada, millised on need sodiaagimärgid, mis annavad kaasa erilise komplekti oskusi ja tarkusi, et inimene võiks saada jõukaks ja elada külluses.

Eesmärgile pühendunud Neitsi

Kui ta leiab enda jaoks midagi, mis teda huvitab ja millesse ta usub, siis Neitsi pühendumist ei saa mitte millegagi võrrelda. Ta on nõus kasvõi päevad ja ööd vaeva nägema, et oma sihte saavutada. Tal on suurepärane anne märgata ka detaile ning just see aitab tal oma ette võetud tööd ja tegemised viimseni täiuslikuks lihvida. Neitsi tähemärgi esindajal on suurepärane mõistus ning ta suudab tulla lahenduste peale, mida paljud isegi ei suuda ette kujutada. Raha kulutamise osas on Neitsi küll lahke käega, sest tema jaoks on oluline, et tema ise ja tema kodu näeksid head välja, kuid kindlasti ei ole ta mingi laristaja. Ta oskab väga hästi majanduslikult mõelda ning tema kulutused on kõik kenasti eelarvesse planeeritud.

Müstiline Skorpion

Skorpioni sodiaagimärk on müstiline ning tema oskus märke justkui õhust haarata ning vajadusel ridade vahelt lugeda on tuntud. Tal on nii hea kõhutunne, et seda usaldades võib ka liikuda mängleva kergusega enda jaoks õigel rajal. Ta on ka väga tugeva tahtejõuga ning suudab oma eesmärkide saavutamiseks inimesi veenda ja panna oma ideedesse uskuma. Ja muidugi on tundud Skorpioni kirglikkus! See väljendub ka töös ja raha teenimises. Kui ta on leidnud enda jaoks sellise valdkonna, mis teda jäägitult kaasa haarab, siis ei peata teda miski. Ta liigub väga kindlalt tähtede poole. Ka stressiga, mis võib töö ja raha teenimisega kaasneda, saab ta enamasti hakkama. Mõned Skorpionid võivad küll enesesse tõmbuda, kuid enamik neist oskab oma mured välja elada ning siis jälle sirge seljaga külluse suunas liikuda.

Särav Lõvi

Ta on aus, karmatu ja haarab alati ohjad enda kätte, kui selleks vähegi tekib võimalus. Ta ei karda välja öelda oma soove, arvamusi ja mõtteid, sest ta usub iseendasse ja suudab ka teisi oma vaadetes veenda. Ta oskab hästi juhendada ja õpetada, sest temas on olemas loomulik sarm, mis paneb inimesed teda kuulama. See aga omakorda toob kaasa mõjuvõimu ja autoriteedi. Kuna ta ei karda unistada suurelt, siis on Lõvidel ka väga suur tõenäosus saavutada edu. Tema plaanid on julged ja ta on osav ka teisi oma ettevõtmiste õnnestumise tarvis rakendama. Kui Lõvil on vähegi soovi ja pealehakkamist, võib ta saada väga rikkaks.

Jõuline sõnn

Ta on väga kannatlik ja järjekindel. Kui ta on seadnud endale eesmärgi, siis ta on nõus kasvõi läbi seina minema, et seda saavutada. Ta ei jäta jonni enne, kui on lõpuks saanud seda, mida tahab. Sõnn ei karda ka rasket tööd teha ega vaeva näha – see ei ole tema jaoks mingi probleem. Tema hindab tegelikult väga mugavust aga ei karda raskusi, mis enne sihile jõudmist tuleb ületada. Sõnn oskab rahaga väga hästi ümber käia ning teha õigeid otsuseid, et kindlustada endale ja oma perele hea äraelamine. Tema jaoks on väga tähtis, et ka lähedased oleks majanduslikult heal järjel ja kindlustatud ning ta ei kõhkle neid aitamast.

Otsusekindel Kaljukits

Ta teab, mis on tema jaoks oluline ja ta ka teab, mida teha, et elus saada seda, mida vaja. Ta oskab oma tahtmist väga edukalt läbi suruda ja seda viisil, et sul lihtsalt ei jää võimalust “ei” öelda. Kui ta on endale eesmärgi seadnud, siis ta ei anna alla ja leiab viisi, kuidas oma visioone realiseerida. Tal on lausa maagiline võime võluda teab kust, välja seda, mis teistel mitte kuidagi ei õnnestu. Kuidas ta seda teeb? See on juba Kaljukitse hästi varjatud saladus. Teda hinnatakse ka tema kohusetunde ja aususe pärast – kui ta on midagi lubanud, siis nii saab see ka olema. Tema hea süda ei luba hätta jätta ka oma lähedasi. Ta hoolitseb selle eest, et tema perel, lastel ja sõpradel oleks alati olemas temapoolne abi. Kuna ta on praktilise meelega, siis raha ta ei loobi, kuid alati aitab oma nõu ja jõuga.

Toimetas: Katrin Oidra

 

Seotud