Kuidas tuua mehes välja julgust, mehelikkust ja tundelisust?

Kuidas panna naine tundma nagu jumalanna? Teda märgates, temaga kvaliteetaega veetes, teda tähele pannes, komplimente tehes tema naiselikkuse, õrnuse ja seksikuse kohta. Selle kohta, kui õnnelikuks naine mehe teeb, kuidas mees armastab kogu tema olemust ning tema olemise erinevaid vorme. Ka siis, kui naine on torssis, stressis ja mitte just enda parimas olekus, kirjutab Margus Vaher.

Samaväärne tähelepanelikkus ja armastusega ülevalamine mõjub ka mehele. Kiida iga omadust, mida soovid, et mehes üha rohkem esile kerkiks, ja avalda selle eest tunnustust.

Kui tahad, et mees sind vahel lihtsalt jõuliselt võtaks – ütle talle, et see tõmbab sind käima! Tahad, et mõnel järgmisel korral mees sinuga megaõrn oleks – ütle talle. Tahad, et mees sulle enda tundeid rohkem avaldaks – ütle, et sind täidab iga kord sooja õrnusega see, kui ta seda teeb.

Ütle seda ka siis, kui olete koos olnud viis või viisteist aastat. Ütle mehele kõike, mida soovid, ja kui mees sind armastab, leiab ta viisi seda sulle pakkuda.

Kui imeline oleks maailm, kui oleks vähem keelepeksu ja suud kasutataks rohkem üksteisega päriselt suhtlemiseks.

Allikas: Margus Vaher „Aga miks mehed sellised on?“

Margus Vaheri raamatut „Aga miks mehed sellised on?“ saab tellida kirjastuse Pilgrim kodulehelt.

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.