Kuidas tõlgendada erootilist unenägu?

Kui hakkame analüüsima oma unenägusid, avastame ühe huvitava seaduspärasuse. Nimelt sisalduvad meie unenägudes kõik meie probleemid, unistused ja hirmud, kuid neid on üsnagi raske tõlgendada. Igal juhul tasuks alati pöörata tähelepanu sellele, mida sa unes näed, eriti, kui jõuame armastuse ja seksi valdkonda, vahendab Kirss.net.

1. Seks kolleegi või parima sõbraga

Selles unes lähened inimesele, keda tead suurepäraselt, kuid pole kunagi pidanud potentsiaalseks partneriks. Teil on koos hea olla, sa usaldad teda ning hindad kujunenud suhteid. Samas näitab unenägu, et teie vahel on midagi juhtunud, teie suhted on muutunud. Sinu aju püüab aru saada, mis see on, mis takistab teid endistviisi suhtlemast ning see kajastub ka unenägudes.

2. Seks ekspartneriga

See tähendab, et sa püüad tõmmata paralleele oma praeguse ja eelmise suhte vahel. Püüad võrrelda oma partnereid, sest uues suhtes tundub olevat midagi viltu. Kui hommikul ärgates jäid sul halvad mälestused, on see veelkordseks kinnituseks, et ka praegune suhe ei ole kuigi ideaalne.

3. Sind jälitatakse

Kõige tõenäolisem, et sa just tutvusid kellegagi, kuid sa pole päris kindel, kas tasub suhet arendada või mitte. Ära tee mõtlematuid otsuseid, püüa teda enne tundma õppida!

4. Keegi näeb sind seksimas

Sul on suurepärane seks, kuid äkki märkad, et keegi teine vaatab pealt… See tähendab, et reaalses elus puudub sul isiklik elu, sest miski või keegi võtab sult selle ära. See võib olla töö, mille peale kulutad kogu vaba aja ja jõu või siis sugulased, kes püüavad sekkuda sinu ellu, võttes ära võimaluse ise otsustada. Püüa jõuda selgusele ning muuda oma elustiili.

5. Seks mõne kuulsa inimesega

Oled liiga ohvrimeelne: huvid, isiklik elu, anded, unistused – oled valmis loobuma kõigest lähedaste inimeste heaks. Õpi olema veidi egoistlikum!

Allikas: Kirss.net

Seotud