Kuidas teha kvanthüpet?

Kas teadsid, et kvanthüpet saab teha igal elualal? Kvantfüüsikutele on tänaseks selge, et kõige aluseks ei ole mitte mateeria, vaid kõike hõlmav teadvus. Kvantfüüsika, käsitledes vaimsust ja teadust tasakaalus, näitab võimalusi kvanthüpeteks uutesse energiatesse. See pakub uutlaadi võimalusi kõigile ja kõiges.

Sel reedel, 4. mail toimub Tallinna Ülikoolis Lille Lindmäe ja Quantum Activism eestvedajate Anil Sinha ja Dinesh Kukrejaga loeng kvantaktivismist, mis põhineb 30 aastat Oregoni Ülikoolis töötanud tippteadlase Dr. Amit Goswami pikaajalisel kvantfüüsika uurimistööl ja praktikal.

Oluline on tasakaalustada vaimsed ja füüsilised tegevused. Juttu tuleb kvanthüpetest, mida saab teha igal elualal. Kohtade arv on piiratud, seega tuleks eelnevalt registreerida. Olemas ka eestikeelne tõlge.

Loengu esinejad:

Lille Lindmäe on ülitajur, bioväljade tikkija ja ley-liinide meister. Ta on lõpetanud NSVL Tervishoiuministeeriumi Ekstrasensoorika Kooli Moskvas. Aastatel 1990 -1995 töötas Tartu Linna Polikliinikus biovälja korrektorina. Üle 12 aasta on pidanud loenguid TÜ arstiteaduskonna perearstide toitlustusalastel täienduskursustel ja kahel aastal valikloenguid Tallinna Meditsiini Kõrgkoolis.25 aastat on töökogemust Soomes biovälja korrastajana ja koolitajana, on pidanud loenguid neljas keeles mitmel maal, osa võtnud kohalikest ja rahvusvahelistest konverentsidest. Ta on kirjutanud kolm raamatut: “Iidse teadmisega õnnistatud” (2003), “Tähed on bioväljas ja taevas” (2006) ning “Loome Kuldset Ajastut”(2017). Raamatud on ilmunud eesti, soome, vene ja inglise keeles. Lille on kutsutud ülemaailmsesse Quantum Activism projekti, mille asutajaks on dr Amit Goswami (Oregoni Ülikool).

Anil Sinha on tegelenud Indias, Bangalore Pyramid Valley juures teadvuse uuringutega mitu aastakümmet. Ta on üks Quantum Activism asutajatest ning Quantum Activism University ning Quantum Activism Villages eestvedaja.

Dinesh Kukreja on edukas ettevõtja Indias. Ta juhib praegu Quantum Activism University loomist, lisaks on ta Quantum Activism tegevjuht.

Lille Lindmäe kvantaktivismi seminaril Indias, temast paremal dr Amit Goswami

Vaata ka 27. aprillil eetris olnud kvantfüüsika emeriitprofessor Amit Goswami, kes on kvantteooriat juba pikka aega tutvustanud. Ka Eestis on võimalik hakata uuel tasemel elukeskkonda ehk kvantkülasid looma.

Allikad: Lille Lindmäe veebileht (4. mai loengu info ja registreerumine), Maatriks: Kvantküla, Kvantaktivism.ee

Fotod: lille.ee

Sel reedel, 4. mail toimub Tallinna Ülikoolis Lille Lindmäe ja Quantum Activism eestvedajate Anil Sinha ja Dinesh Kukrejaga loeng kvantaktivismist, mis põhineb 30 aastat Oregoni Ülikoolis töötanud tippteadlase Dr. Amit Goswami pikaajalisel kvantfüüsika uurimistööl ja praktikal.

Registreerimine ja lisainfo: www.lille.ee

Seotud