Kuidas luua õnne kiirkursusena läbi enesearengu laagri

Kuulsin kord ühes raadioreklaamis, et õnn on see, kui oled ühest probleemist lahti saanud ja teine ei ole veel jõudnud tulla. Aga mis oleks, kui õnne saaks tunda koguaeg, kui suudaksime end ka probleemide keskel õnnelikuna tunda?

Minu jaoks õnnelik inimene on see, kelle hing on vaba. Ta suudab probleemide keskel ning stressirohketes olukordades naeratada ja tunda end enesekindlalt ning turvaliselt. Ta võtab vastu kõik katsumused, mis elu talle saadab ja hindab neid kui väljakutset, mitte tohutut raskust või häda.

Tihti kuulen küsimusi, et miks just mina või millega mind karistatakse… Jah, ka mina olen just neid samu küsimusi mõtlemata suult libistanud, kuid milleks ennast kahjustada, olles kinni pettumuses, kurbuses, vihas või ärevuses. Loomulikult on asju, mis haiget teevad aga seda enam on vaja enda sisse vaadata ja see parimal viisil ära lahendada.

Nüüd alles taipan, et üle poole oma elatud elust olen käitunud pidevalt ennast kahjustavalt, kuid ma ei kahetse ja ei ole selles kinni, sest ju siis seda oli vaja, et taibata, mis tunne on elada sisemiselt vaba, kindla ja õnnelikuna – see oli lihtsalt üks paljudest õppetundidest minu elus.

Kõike seda taipasin, kui astusin enesearengu teele ning avastasin enda jaoks hüpnoosi ja selle võimalused. Vahel viskan nalja selle üle, et oleksin justkui astunud ususekti, kuid reaalselt see toimib, sel on teaduslik tagapõhi ja seda on kasutatud juba väga vanadest aegadest peale. Soovin, et üha rohkem inimesi hakkaksid teadvustama, et nende sees on peale siseorganite ja mõistuse ka hing. Hing, millega täielikult ühenduses ja tasakaalus olles on võimalik tunda end koguaeg õnneliku ja vabana ning mis kõige tähtsam, hingega koostöös saavutame elus kõike, mida me päriselt soovime.

Kui see artikkel sind kuidagi kõnetas, siis tea, et oled väga oodatud meie enesearengu laagrisse, kus saad lisaks eneseavardamisele tunda ka mõnusat soojamaa päikest ja eksootikat, mida siin põhjamaades väga palju ei ole. Meie pikaleveninud talve järel oleks see võimas energiasüst ja parim viis viia endas läbi täielik muutus parema elu, vabama hinge ja enesekindlama tunde hüvanguks. Niisamuti oled teretulnud ka meie teraapiasse. Hooli oma hingest ja tee talle pai.

Laagri kohta loe siit: http://www.toelinemina.ee/enesearengu-laager.

Vaata lisainfo saamiseks sündmuse Facebooki lehte.

Samuti on meil toimumas juba praegu veebis enesearengu kursus, iga nädal saad uue teema, millega minna sügavale enda sisse ning kaasa ka lindistatud hüpnoosi. Praeguste kursusel osalejate tagasiside on olnud ülimalt innustav. Loe lähemalt siit: http://www.toelinemina.ee/online-kursus

Vaata ka videot:

Autor: Tõeline Mina terapeut Kristi

Seotud