Kuidas külluse seisund enda juurde tagasi tuua?

Vaesust tekitab hirm vaesuse ees. Uskumus, et edu saavutamiseks peab palju tööd tegema ja vaeva nägema. Kui sa lood endale sama puhta teadvuse nagu lapsel, siis hoolitseb ka universum sinu nagu lapse eest. Kui sa lõõgastud, lõpetad kontrollimise ja lubad universumil toimetada nii, nagu sa sooviksid, siis universum hoolitseb, kirjutab Alexis Varnum oma raamatus “Uus reaalsus”.

Kuidas külluse seisund enda juurde tagasi tuua? Sisene vaesuse hirmu ja võta see vastu. See võib olla psühholoogiliselt raske, kuid on võimalik. Küllust loob sinu sisemine energia, mitte raha ise. Seda mõistes hakkad ise oma elu kujundama ja su elu hakkab muutuma – see on külluse taastamise esimene samm.

Järgmine samm on külluse aktsepteerimine ehk sa lubad küllusel end täita. Inimene on ise universumi väljast eemaldunud ning endale külluse tulekut takistavad piirangud seadnud. Küllus on loomulik ja tingimusteta seisund, mis ise ei vali, kelle poole tulla ja kelle poole mitte, universumis on kõik võrdne.

Ütle küllust hävitavatest programmidest lahti. Peamiseks blokeeringuks on su enda piiranguid tekitavad mõtted – ma pean tööd leidma, ma pean midagi looma, ma pean endale kliente leidma, mul peaks olema teistsuguseid omadusi. Sa oled ennast ise tingimustega piiranud. Praegu tuleb lihtsalt olla. Ära keskendu otsingutele, kust raha võiks tulla, vaid ole nende võimaluste vastuvõtmiseks valmis. Leia endas üles piiravad programmid ja veendumused ning sa hakkad nendest vabanema ja pole enam süsteemi ohver ega ori. Suuna oma elutegevus loomingusse, kus sinu töö pole su tuluga seotud. Selline tegevus annab eneseteostus- ja väljendusvõimaluse.

Mõtle, milliseid vigu sa raha suhtes teed, millega oma küllusele vastupanu osutad. Mõista, mis sul küllust vastu võtta takistab. Kõrgemad jõud ja universum suunavad meid algseisundisse, kus ei pea midagi välja teenima ega keegi teine olema. Piisab vaid sellest, kes sa tegelikult oled. Universum armastab iga inimest ja mida kiiremini inimene oma mõtlemisega seotud piiranguid mõistab, seda kiiremini saab ta küllust vastu võtma hakata.

Kõik tuleb vastavalt soovidele ja püüdlustele tema juurde lihtsalt niisama. Me kanname kaasas suurt mentaalse prügi koormat, mida oleme endasse elu jooksul kogunud. Piirangutest, hirmudest ja vanadest veendumustest vabanemiseks tuleb hakata tegelema alateadvusega ning siis hakkavad asjad muutuma.

Arvan, et rahateema on üks tugevasti moonutatud teemasid. Rahale omistatud valedest tähendustest vabanedes hakkame raha nägema sellisena, nagu see on. Suhted rahaga muutuvad selgeks ja peegelduvad kohe ka sissetulekutes. Esimese asjana rõhutaksin enesehinnangu ja eneseväärtustamise teemasid. Paljud meist on nõus väga vähesega leppima. Me ei oska ennast hinnata, ei julge oma elu muuta, kardame pidevalt midagi. Meil puudub eneseaustus ja me ei väärtusta oma elu.

Külluse teadvus: raha annab külluse tunnet, puuduse tunnet tekitab inimene ise

Küllus on sinu sünniõigus

Kuidas luua küllust ja kaotada takistused?

Seotud