Kui tunned, et sinu elus ei ole piisavalt armastust, siis sa ei armasta iseennast piisavalt ega soovi võtta vastutust enda elu ja tunnete eest

Ära raiska aega, juureldes alatasa selle üle, miks miski sinu elus ei tööta. Keskendu parem sellele, kuidas olukorda parandada ja küsi, mida sa kohe praegu saaksid enda heaks teha. Kõik takistused su teel tulenevad egost ja eksisteerivad ainult sinu mõtetes, vahendab Kristallikoda.ee.

Mõistus oskab suurepäraselt luua süütunnet, häbi ja muid piiravaid mustreid ning jätta muljet, justkui ei oleneks sinu elukäik sinust enesest. Ego loodud takistused ja lõksud on võimalik olematuks teha vaid armastades, sest armastus ületab ego. Selle asemel, et mõelda armastuse puudumisest või igatseda selle järele, mõtle hoopis, kuidas sa saaksid enam armastust jagada. Kogu puuduse tunne, ükskõik, millest sa oma elus praegu puudust tunned, tuleneb armastuse puudusest, nii iseenesele kui ka teistele suunatud armastuse nappusest sinu enese sees.

Kuna armastus on energeetiliselt eksisteeriv seisund, siis võid end alati selle võimsa energiaga ühendada mõeldes armastavaid mõtteid ja olles tänulik olemasoleva eest. Armastavad ja tänulikud mõtted tõstavad otsekohe su sagedust ja avavad võimalusi edasiviivateks muutusteks.

Iga kord, kui väljendad siirast südamest tulevat tänutunnet ja tingimusteta armastust, ning iga kord, kui seda vastu võtad, avad võimaluse ka paljudele teistele sellesse seisundisse jõudmiseks.

Üks tõhus viis kogeda armastust on teistele ja iseendale tunnustuse jagamine. Tunnusta edu ja küllust enda ümber ja needsamad väärtused saavad ka sinu elu osaks. Võta endale aega, et väärtustada ja tunnustada igaüht, kes ühise kogemuse läbi su elu on rikastanud, see võimaldab sul muuta oma elu ja tõsta enda vibratsiooni. Häälestu veaotsingult ja ebakõladele keskendumiselt ning süüdistamiselt ümber, nägema lahendust, head ja õpetlikku igas olukorras. See ei tähenda, et peaksid halbu tegusid või ebaõiglust õigeks pidama või õigustama. Rasketest õppetundidest positiivse külje leidmine, süüdistamisest loobumine ja oma õppetunni eest vastutuse võtmine viib arengus kiiresti edasi.

Armastus kõrgemas astmes on puhas kaastunne ja täielikult vaba klammerdumisest. Selle asemel, et keskenduda sellele, mida keegi tegi sulle, mõtle, mis sinus võimaldas sellist kogemust ja mida sa siit võid enda kohta teada saada ja õppida. Kogemused, kus sa tunned, et sind ei armastata või sinu armastust ei võeta vastu, tahavad juhtida tähelepanu sellele, et sa ei armasta iseennast piisavalt ega soovi võtta vastutust enda elu ja tunnete eest. Lahenduse toob alati ainult armastus ja ainus viis oma elus rohkem armastust kogeda on ise rohkem armastada.

Armastus su elus lähtub alati ja ainult sinu enda südamest, keegi teine ei saa seda sinusse juurde kallata ega ka vähemaks võtta ilma sinu enda loata. Ilma armastuseta südames kaotab kõik elus oma mõtestatuse, rõõmu ja värvi. Armastus on väga võimas energia, see ei tee iial haiget, vaid vastupidi – parandab kõik haavad. Armastamine on tegevus ning treenitav ja harjutatav nagu iga teinegi tegevus. Armastus iseenda ja oma elu vastu, iseenda väärtustamine ja tunnustamine ning positiivne sisekõne loovad aluse heale tervisele ning tõelisele vaimsele arengule.

Allikas: Kuidas hoida armastus voolamises?

Tõeline seksuaalsus: armastus on elav kunst

Armastus tähendab oma tegeliku mina otsest kogemist

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.