Kui suurenevad võimed, suureneb ka vastutus

Vastutus on teadlikkus tagajärgedest, millega tuleb alati arvestada. Seni, kuni inimene süüdistab kõiki teisi oma hädades, ei ole ta suuteline vastutust võtma. Ma tuletan endalegi alati meelde, kui taban end vahel abikaasale ütlemast, et ära sa sellest räägi, see teema kisub mu sagedust alla. Tegelikult ei kisu mitte keegi teine peale inimese enda oma sagedust alla. Probleem seisneb selles, et me ei oska teatud energiates oma seisundit hoida ja endale rahuldust pakkuvas sageduses püsida ja siis on kõige lihtsam kohe väljastpoolt tulevale näpuga näidata. Näiteks, kui ma lähen sukelduma ja mul vee all midagi juhtub, siis ma ei saa selles sukeldumisinstruktorit süüdistada, sest ma ise vastutan selle eest, et käin kõik vastavad koolitused läbi, mis annavad mulle sukeldumise litsentsi ja õpetavad kriisiolukordades toime tulema. Ja selleks ongi vastavad treeningud ehk töö iseendaga, vahendab Kõiksuse Kanaldused Facebooki leht.

Millest vastutuse ära lükkamine kõneleb? Ikka sellest, et on vaja veelgi rohkem enesega tegeleda. Õppida tundma kõiki oma tahke, et jääda ausaks ja objektiivseks eelkõige iseenda suhtes. Muide, madal sagedus pole kuidagi kehvem kõrgemast sagedusest, seal on lihtsalt teine tihedus ja energeetika. Ja on ülim vaimne oskus suuta tunda ennast igas sageduses normaalselt, sest see näitab vaid filigraanset kohanemisvõimet, mida igaühel juba pole. Seega ei pea ilmtingimata kõrgemale põgenema või kartma madalale kukkumist, vaid tõeline väljakutse seisneb heas kohanemisvõimes, mis ei aja meid paanikasse, vaid loob hoopis rahu, et selges seisundis targemaid otsuseid vastu võtta.

Ma tean, et me kõik me tahame olla need head ja seda me olemegi, aga et päriselt vaimselt võimekaks saada, tuleb meil endale selgeks teha ka omad vead. Tugevaks saab ainult see, kes tunneb oma nõrkusi. Seni, kuni oma pead liiva alla peidame ja võlts-vaimsust teeskleme, et oleme kõiges alati nii perfect valgus, siis võimegi iga vastutulevat inimest energiavampiirluses süüdistada ja igas teemas vandenõusid enda vastu näha.

Mida täiuslikum ja terviklikum on inimese auraväli, seda vähem haakuvad külge igasugused koormavad ühendused, seda vähem saab inimene pihta väljast poolt tulevate mõjutustega. Selge on see, et meil kõigil on omad nõrgad kohad, aga vingumine ja virisemine kellegi auravälja suuremaks ei tee. Auraväli võimendub alles siis kui võtame vastutuse, kehtestame iseennast oma energias ja oleme teadlikud otsustajad, et teha Kõiksusega parimate valikute nimel koostööd.

Kui sul on paha, siis vaimselt võimekas inimene mõtleb, mida ta saab enda hüvanguks kohe ära teha, mitte ta ei mõtle, et keegi tegi jälle liiga. Sa oled Looja, seega vaatle oma tehtud tööd ja kui ei meeldi, loo ümber. Aga ära unusta seda kõige olulisemat – tõeline Looja vastutab enda eest, sest ta teab, et Universum vastab alati meie vibratisoonidele.

Allikas: Vastutus iseenda eest annab vabaduse

Mida teha kui “lambid ei sära” ehk eluenergia tase on madal?

Mõttel ja sõnal on jõud: vali hoolikalt, kuidas end väljendad

Sina ise oled oma elu looja