Kui sinu partner teeb neid asju, siis on aeg suhe kiiremas korras lõpetada!

Kas sina oled oma suhtes õnnelik ja tunned, et partner aitab tuua sinus välja just sinu parimad omadused? Siis on kõik hästi! Kui aga tunned, et kõik pole päris nii nagu sooviksid, siis loe, mis on need käitumisjooned, mille puhul tasuks sul pigem suhe lõpetada.

1. Ta läheb pidevalt üle sinu piiride ja teeb seda meelega!

Meil kõigil on oma tugevused ja nõrkused. On loomulik, et suhte alguses alles kombatakse teineteise piire ning tihti juhtub ka nii, et minnakse tahtmatult üle piiri ning põhjustatakse oma kallimale meelehärmi. Kui aga juba teatakse, mida partner talub ja mida mitte, siis oleks viisakas ju seda siiski austada. Kui sinu kallim aga ei hooli neist piiridest üldse või ületab neid alatasa erimeelsuste korral, siis ilmselgelt ei hooli ta sinu tunnetest piisavalt.

2. Ta paneb sind pidevalt endas kahtlema

Sinu kallim peaks olema see inimene, kes sind raskel hetkel toetab ja lohutab. Kes sisendab sinusse eneseusku- ja kindlust. Kui sinu partner teeb sind maha ning tekitab sulle tunde, et sa pole väärt seda, millest unistad, siis usu – tema ei ole ka sind väärt!

3. Ta ütleb sulle, millist riietust sa pead kandma või mida sa tohid teha

Kui sa oled suhtes inimesega, kes kontrollib sinu käitumist või soove, siis peaksid kähku midagi ette võtma. Reeglina läheb selline käitumine aina hullemaks ning partner domineerivamaks. Sina võid üritada talle meeleheitlikult meele järele olla, kuid tema leiab alati midagi, mis peaks teistmoodi olema. Selline suhe ei ole armastussuhe.

4. Ta süüdistab sind oma vigades ja eksimustes

Kui tal on paha tuju või ta ei saa millegagi hakkama, siis leiab ta võimaluse sind süüdistada. Ikka oled sina see, kelle tõttu tal üks või teine asi oma elus tegemata jäi. Kui sinu kõrval on inimene, kes sisendab sulle pidevalt, kui halvasti sa talle mõjud, siis oleks ehk aeg minna ja kinkida partenrile vabadus.

5. Ta keeldub võtmast vastutust

Suhtes on kaks täiskasvanud inimest, kes mõlemad peavad suutma võtta vastutuse oma mõtete, sõnade ja tegude osas. Kui sinu partner otsib pidevalt vabandusi ning väidab, et tema ei tea, kuidas üks või teine asi juhtus, siis võibolla ta lihtsalt ei ole veel valmis suhteks.

6. Ta toob sinus välja halvima

Sa peaksid olema koos inimesega, kes toob sinust välja parima. Muidugi on iga suhe omas mõttes oluline ja pakub võimalust õppetunniks. Kui mõistad, et sinu partner toob sinus välja need küljed, mis sulle endale ei meeldi ja mis sulle ka kuidagi kasuks ei tule, siis märka seda ning leia võimalus sellisest suhtest loobuda. Sinu õppetund saab õpitud, kui mõistad, et selline suhe ei sobi sulle.

7. Ta ei hooli sinu tunnetest

Kui tal on ükskõik, mida sina asjadest arvad või kuidas tema teod või sõnad panevad sind tundma, siis on aeg oma suhe üle vaadata. Sinu kallim peaks soovima, et sa oleksid õnnelik ja ta peaks proovima anda omalt poolt kõik, et sind õnnelikus teha. Kui asjad on risti vastupidi, siis pole teie vahel tõelisi tundeid.

8. Ta ei ole nõus suhte nimel pingutama

Kui sinu kaaslane ei ole nõus tegema ühtegi järeleandmist ega väiksematki pingutust, et asjad teie vahel paremini toimiksid, siis ta ilmselt väga ei hooli, kas see suhe eksisteerib või mitte. Selleks, et suhe töötaks, peavad mõlemad osapooled soovima seda hoida, kaitsta ja vajadusel parandada.

9. Ta kasutab sind ära

Mitte kunagi ei tohiks lasta kellelgi end ära kasutada, eriti mitte inimesel, kellesse sa armunud oled. Kui sa märkad, et sina oled ainus, kes suhte töötamise nimel vaeva näeb ja sellest hoolib, siis tasub endale selgeks teha, kas see inimene, kes on sinu kõrval, on tõesti kõike seda väärt.

10. Ta ei ütle sulle, mida ta sinu vastu tunneb

Kui sa oled suhtes inimesega, kes ei suuda või ei oska sulle selgitada, mida ta sinu vastu tunneb, millises seisus teie suhe on, kuhu ta soovib edasi liikuda või mis on tema ootused tulevikult, siis ilmselt ei ole tal sinuga just väga kindlaid plaane. On arusaadav, et vahel tuleb kõigil ette hetki, kus ollakse segaduses, kuid kui sinu partner ei suuda sulle mitte kunagi oma tõelisi tundeid väljendada, siis ilmselt tal ei olegi neid.

11. Ta on agressiivne

Sa ei peaks olema mitte kunagi koos inimesega, kes on sinu suhtes vägivaldne. Olgu selleks siis vaimne või füüsiline vägivald. Sellise inimesega tuleks suhe võimalikult ruttu lõpetada, sest siinkohal ei saa mingitki juttu olla armastusest.

Allikas: Awarenessact.com

Loe lisaks: Iga suhe on määratud sulle selleks, et võiksid terveneda

Suguvõsa seadused: pere vägi kui nähtamatu tugi

Karma – sinu valikud kujundavad su elu

Mälestuste võim ja jõud

Mõista oma tundeid: allasurutud emotsioonid ja solvumine toovad kaasa tervisehädad

Energiavahetus: universum sätib kõik tasakaalu

Seotud