Kui sa õpid avanema armastuse suurimatele naudingutele, siis tõmbad ligi ja hoiad enda juures oma armsamat

Mulle meeldib sinu liigutusi vaadata. Su keha on nii avatud, tahan sind emmata ja hoida su südant enda südame vastas. Vaatan, kuidas sa sööd šokolaadi või oma lemmiktoitu, ja mind hämmastab, kuidas su keha naudingule reageerides avaneb ja pehmeks muutub, justkui voolaks armastus läbi sinu. Sa värised ja häälitsed mõnust. Ma mõtlen, kas on üldse võimalik teistmoodi elada kui armastusele avatult. Ma tean, et sa ei saa kogu aeg süüa suus sulavaid hõrgutisi, aga mind huvitab, milline oleks su elu siis, kui sa hingaksid ja tunnetaksid jumalikku ambroosiat oma kehas liikumas.

Sa saad avatult alistuda ja lasta oma südame armastuse energial hommikust õhtuni läbi keha voolata. Sa õpid avanema nii, et su südame armastus saab täielikult voolata läbi kogu keha. Siis lööb su silmis ja naeratuses särama su südame tõeline valgus. Armastuse energia saab voolata sinu liikumises. Sul on võimalik hingata armastusele omase avatusega. Ja teised näevad, kes sa tõeliselt oled. Nad tunnetavad sinu kõige sügavamaid ande. Sa oled armastus, sa voolad koos armastusega, sama särav nagu armastus.

Kui sa õpid avanema armastuse suurimatele naudingutele, saab su süda kogu päeva keha kaudu väljendada sinu kõige sügavamaid andeid ning sa tõmbad loomulikul moel ligi ja hoiad enda juures armsamat, kelle süda on sama sügav ja avar nagu sinu süda.

Kujuta ette, et istud laua taga ja su ees on kauss sinu lemmiktoiduga – šokolaadijäätis pähklitega. Sa limpsad lusikalt esimese suutäie. Šokolaad valgub hõrgutava külluslikkuselainena keelele. Sa sulged silmad ja naeratad. Mmm! Kogu su keha avaneb armastuse õndsuses. Sa hingad sügavalt sisse šokolaadi aroomi ja suus sulab pehme jäätis. Šokolaadi neelates võivad naudingust hakata liikuma isegi sõrmed ja varbad.

Kui tahaksid lasta läbi keha veelgi enam naudingut pakkuvat energiat, kui tahaksid kogu kehaga kogeda armastuse täielikkust ja ülevoolavust, siis jäta kauss lauale ja tõuse püsti. Lase šokolaadihullusel end vallutada, luba kehal avaneda ja tantsi šokolaadinaudinguga, keeruta, õõtsuta ja ümise – nagu maitseks kõik ümbritsev samamoodi. Lase energial elektrivoolu kombel läbi kogu keha voolata ja ava end veelgi sügavamale naudinguvoole.

Võib-olla otsustad lasta end läbida seksuaalenergial. Libista sõrmedega mööda jalgu ja höörita meelalt tantsides puusi. Nüüd on šokolaadinaudingust saanud midagi hoopis enamat ning sa tunned kehas ja südames sügava kire ja igatsuse tulva. Sa võid diivanile pikali heita ja end puudutada, tunda, kui märg sa oled ihast ja meeletusest. Su keel limpsab huuli ja sa tahad veel, tahad veel rohkem endasse ahmida, tahad, et su suu, kõht ja jalgevahe oleks selle külluslikkusega täidetud. Su reied avanevad ja sulguvad nagu liblika tiivad, kui end puudutad ja alistud avatult energia ja iha voole. Siis võid tunda, et su süda ihkab nii väga olla nähtav, sisenevat armastust vastu võtta.

Naudingust ja energiast veelgi enam tahad sa armastust. Hetkel mitte emaarmastust. Tõenäoliselt tahad sa tunda kirglikku meest, kes sind siiralt, väärikalt ja sügavalt armastaks. Sa tahad, et see mees näeks sinu tõelist olemust ja ihaldaks sind, tunnetaks sinu kõige sügavamaid soppe. Sa tahad, et tema armastus ja kirg siseneks leebe jõuga sügavale sinusse, avaks su südame salajased kambrid ja ümbritseks sind armastuse jumaliku õndsusega.

Võib-olla sa kõhkled oma igatsust armastuse järele usaldamast, ent su süda ootab nii täielikku armastust, et sa avaneksid rohkem, kui oled ise valmis ennast avama, et avaneksid õndsalt armastuse sügavuse sunnil, nii et oled paljastatud ja täidad armastuse leebeid käske.

Mõnikord igatsed sa teda. Mitte üht kindlat meest, vaid maskuliinse armastuse jõudu, mis näeks sind sellisena, nagu oled, siseneks sinusse, sunniks sind leebelt avanema naudingust, suurest armastusest ning tungivast, püsivast ja vankumatust ihast sinu järele; igatsed armastust, mis tungib sügavale sinusse, avab sind ja kestab lakkamatult.

Tema armastus täidab sind, tema paneb su avanema. Sa hingad üha sügavamalt, su keha lainetab ja avaneb tema keharaskuse all ja saab tundma armastuse mõõtmatust. Sa sulad. Su piirid hajuvad. Su keha avaneb ja südamest kiirgab armastus nagu and. Sa nutad, kui su vastupanu armastuse täiuses sulab ja nauding su keha veelgi enam avanema sunnib. Nägu higine, reied märjad, kõht voogamas – sa alistud nii avatuks nagu ei iial varem. Ei mingeid piire. Kõikjal vaid armastus, avatus ja täielikkus.

Pärast nii täielikku avanemist tunned end kogu ülejäänud päeva igikestva armastuse puudutusest läbi imbununa. Kui sa kodus ringi liigud või tööd jätkad, liiguvad su puusad avaneva lillepungana. Su kõht on tulvil taevast ja tähti. Sa pakud oma südant nii sügavalt nagu ookeani põhjast. Sa pesed nõusid või helistad sõpradele ja igast su liigutusest pudeneb armastust, mis õnnistab kõike ümbritsevat sinu südame küllusliku kiirgusega.

Šokolaad või hea mees võib ärgitada südant alistuma, kuid nauding kõigis oma varjundites ja kõikehõlmav armastus – avanemine, kuni oled täielikult paljastunud jumalikkusele kui armastuse õndsusele – on ainus viis elada oma suurimatele ihadele vastavalt, ükskõik kas su kõrval on või ei ole usaldusväärne armsam või laual maitsev magustoit.

Allikas: David Deida “Tõeline seksuaalsus”, kirjastus Pilgrim

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.