Kristiina Raie: Igal inimesel on oma elu peatee, millel püsides kogeb ta õndsust ja hingerahu

Kes ma olen? Millise tasandiga enda olemuses ma samastun? Kas ma kogen ennast kehana ja elan keha tasandil? Väga vähesed inimesed kogevad ennast kehana. Enamus inimesi samastub oma mõistuse tasandiga. Ja mitte lihtsalt puhta mõistuse tasandiga, mis peaks olema enamjaolt vaikne ja rahulik, tegeledes rahulikult ja loogiliselt olmeküsimustega – puhast mõistust mõjutab, varjutab ja valitseb egoteadvus.

Egoteadvus võistleb ja vastandub inimese TUNDE tasandiga. Kui inimese tõeline olemus on tema sisemine puhas tunne (südame tasand), siis egoteadvus on kogu välise maailma mõjutusel tekkinud ellujäämise tasand/nägu.

Kas tänapäeva inimene otsib õnne või püüab lihtsalt ellu jääda? Ta püüab mõlemat! Sellel hetkel kui esmased vajadused on kaetud – sissetulek olemas, keha on enamvähem toimiv ja terve, elu pole ohus – keskendub inimene oma õnne jahile. Igal inimesel on oma ÕNNE VALEM, vaimses keeles on see OMA ELU PEATEE, millel püsides kogeb inimene õndsust ja hingerahu.

Õnne valem võib seisneda kolmes koeras, nõmme majas mändide all ja kodukontoris või siis laval lauldes, pidevalt rännates ja erinevates lähisuhetes armastust kogedes.

Vaimses maailmas edasijõudnud inimene teab, et tegelikult on alati kõige olulisem püsida enda peateel. Kui lähtuda valikute tegemisel oma SISETUNDEST, siis elu laabub iseenesest inimese jaoks parimal moel ja ellujäämise tasand kaob inimese elust jäädavalt.

Kuidas inimene kogeb ennast ja oma elu peateel? Elu tundub piisavalt põnev, võimalusterohke ja kerge. Inimene kogeb sisemiselt põnevust ja rahulolu. Elu on tema jaoks nö voolamises, erinevad teemad lahenevad kas kiiresti või piisavalt kiiresti. Ja isegi kui mõni loomine võtab aega, siis inimene tunneb enda sees, et see on õige – nii peabki praegu olema.

Inimese peatee on alati MAAGILINE. Maagia seisneb olukorrast lähtuvalt õigete inimestega suhtlemises, imelises – tavameditsiinile seletamatus – tervenemises jne. Inimene on õigel ajal õiges kohas, kõik vajalik laabub tema elus ja mittevajalik eemaldub.

Oma peateel kogeb inimene alati PUHAST TINGIMUSTETA ARMASTUSE TUNNET.

Edu Teile kallid inimesed – kes Te otsite oma peateed elus ja ka Teile, kes te olete oma peateel imelises loomises!

Armastusega,

Vaimne õpetaja Kristiina Raie

Olete oodatud Methodraie Meistriklassi kursustele! Lisainfo: Methodraie.net

Seotud