Kristallid, mis aitavad sind siis, kui tunned end üksildasena

Kas oled end tundnud täiesti üksindajäetuna? Igaüks on tundnud end oma elus olevat täiesti isoleeritud ning eriti väljakutsuv võib olla üle elada pühade aeg. Üksildus on pimedus meie sees. Toome sellesse veidike valgust! On olemas teatud kristallid, mis aitavad valgustada emotsionaalset pimedust.

Mookaiit. See on jõuline tervenduskivi, mis aitab tuua ellu positiivseid perspektiive. Mookaiit ühendub maa energiatega. See ühendus on tuntav hingetasandil ja on tõendatud positiivselt, et mookaiidi hoidja on oluline osa suurest tervikust.

Lumehelbe obsidiaan. Seda on tihti kasutatud kui võimast negatiivsete energiate puhastajat, aidates eemaldada mitte ainult keskkonna negatiivsust, aga ka emotsionaalset negatiivsust nagu viha, üksildus, armukadedus, ahnus, minnalaskmine. Lumehelbe obsidiaan toob kehasse, meelde ja hinge tasakaalu. Lumehelbe obsidiaan aitab hoida keskendatust ja fokusseeritust, kui sa oled tasakaalust väljas.

Roosa kvarts. See on universalse ja jumaliku armastuse kivi. Roosa kvarts tuletab sulle õrnalt meelde, et sa oled osa sellest jumalikust armastusest, allikast ja loojast. Hoia roosat kvartsi pidevalt enda läheduses, kas kannad seda oma taskus või kotis, kandes seda ripatsi või ehtena või luues ilusa kristallvõre.

Hoia enda valitud kive käes ja korda afirmatsiooni: “Ma ei ole kunagi üksinda. Ma tunnen jumaliku allika ja universaalse armastuse kohalolu enda ümber. Ma olen kaitstud ja rahus.”

Tõlkis: Triin Katriin

Allkas: Kristallid, mis kaitsevad negatiivse energia ja elektromagneetilise kiirguse eest

Kuidas kristalle puhastada ja uue energiaga laadida

Väe allikad: kristallid, mis annavad sisemist jõudu ja energiat

Kirglikud kristallid: too oma ellu armastus, sensuaalsus ja romantika

Tervendavad kristallid I: leia endale sobiv poolvääriskivi, mis kaitseb negatiivse energia eest ja turgutab tervist

Tervendavad kristallid II: leia endale sobiv poolvääriskivi, mis kaitseb negatiivse energia eest ja turgutab tervist